29 / 06 / 2022

Başak Çatı el değmeden kiremit üretiyor

Başak Çatı el değmeden kiremit üretiyor

3 yıl önce başlanan yatırım tamamlandı, 10 milyon dolar yatırımla modern üretim başladı. Başak Çatı ve Cephe Sistemleri artık el değmeden kiremit üretiyor. İşte ayrıntılar...

Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı 8. Etap için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir Kayabaşı 8. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin sözleşmesi, yüklenici Ebruli İnşaat ile 30 Kasım tarihinde imzalandı.

Başakşehir'de gayrimenkul satışı yüzünden silahlı çatışma!

İstanbul Başakşehir'de 2 milyonluk gayrimenkul satışı yüzünden  Çeçen ve Gürcü iki grup arasında silahlı kavga çıktı. Çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti.

Başakşehir Belediyesi yeni sosyal konut projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Başakşehir Belediyesi tarafından Kayabaşı’nda inşa edilecek sosyal konut projesi için ilk adım atılıyor. 39 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilecek olan projede, kat sayısı 12’yi geçmeyecek 6 blokta toplam 503 daire bulunacak.

Başakşehir Hayvan Hastanesi'nin temeli atıldı!

Başakşehir Belediyesi, “Sadece bir gün değil her gün” anlayışıyla sürdürdüğü sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Sevimli dostlarımızın tedavi, bakım ve barınma ihtiyaçlarının giderileceği Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’nin temeli atıldı. 

Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı 7. Etap arsası Fuzul Grup'un!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Fuzul Grup imzasıyla inşa edilecek Başakşehir Kayabaşı 7. Etap projesi için imzalar atıldı.

Başakşehir Oyakkent Camii ve Külliyesi’nin temeli atıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Başakşehir Belediyesi, Oyakkent Camii ve Külliyesi’nin temelini attı.

Emlak Konut Başakşehir'de 3 milyon metrekareye imzasını atıyor!

Başakşehir'de tamamlanan ve devam eden projelerinde 29 bin birim  bulunan Emlak Konut, bölgede 3 milyon metrekare alana imzasını atıyor. 

Antalya Akçatı’ya emisyonlu asfalt!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, daha önce genişleterek, alt yapısını hazırladığı Alanya’nın Akçatı mahallesi yolunda asfalt çalışmalarına başladı. Diğer asfalt türlerine göre daha kalın olan emisyonlu asfalt yöntemi ilk kez kullanıldı.

Başak Merkez Cami inşaatı çalışmaları incelendi!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül temeli geçtiğimiz ay dualarla atılan Başak Merkez Cami inşaatını yerinde gezerek incelemelerde bulundu.

Başak Merkez Camii inşaatı sürüyor!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, temeli geçtiğimiz ay dualarla atılan Başak Merkez Camii inşaatını yerinde gezerek, incelemelerde bulundu.

Başak Kiremit yeni üretim tesisini açtı!

Eskişehir'de bulunan üretim tesislerini geçtiğimiz yıl modernize ederek son teknolojiye kavuşturan Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, üretim tesisinin açılışını gerçekleştirdi.

Başakşehir ve Kayaşehir'de 2. el konut fiyatları!

2 milyar dolarlık Sağlık Kampüsü, Kanal İstanbul ve metro projeleri ile prim potansiyelini daha da artıracak olan Başakşehir ve Kayaşehir bölgesinde 2. el konut fiyatları ne kadar?

Nidapark Başakşehir projesinin temeli atıldı!

BUGÜNE kadar şehrin merkezi ilçelerinde yatırım yapan Tahincioğlu Gayrimenkul yeni adres olarak Başakşehir’i geçti. 350 milyon lira yatırım ile hayata geçecek Nidapark Başakşehir’de temel atıldı, teslimler Ekim 2017’de.

Başak Çatı el değmeden kiremit üretiyor Haberi

Başak Çatı el değmeden kiremit üretiyor

Eskişehir'de ana üretim konusu tuğla ve kiremitte 46 yıldır faaliyetlerini sürdüren Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, 3 yıl önce başlattığı modernizasyon yatırımım tamamlayarak yeni teknolojisiyle üretime geçti. Yatırımla, el değmeden kiremit ve tuğla üreterek paketleyebilen ve nakliyeye hazır hale getirebilen teknolojiye kavuşan Başak, yaptığı 10 milyon dolarlık yatırımla üretim kapasitesini de yüzde 50 artırarak yıllık 30 milyon adetten 45 milyon adete yükseltti. 


Başak Kiremit ve Tuğla ismiyle 1969 yılında Ali Rıza Karık tarafından kurulan ve üretime başlayan şirket, yıllar içinde gelişim göstererek sektör içinde üretim alanını çeşitlendirirken, yeniden yapılanma süreçleri ve kurumsallaşmayı da başarıyla tamamladı. Başak Kiremit olan ismini yeniden yapılanma kapsamında Başak Çatı ve Cephe Sistemleri olarak değiştirirken, kurulan.yeni şirketlerle değişik alanlara da yöneldi. Başak Kiremit ile çıktığı yola...