Batman Turgut Özal Bulvarı üst geçit projesi

Batman Turgut Özal Bulvarı üst geçit projesi

Görevden uzaklaştırılan Batman Belediyesi Eş Başkanı Sabri Özdemir, "Turgut Özal Bulvarı’nda iki üst geçit yapmayı planlıyoruz. Konu ile ilgili olarak da Ankara’da görüştüğümüz bazı mimarlar var " açıklamasında bulundu.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Turgut Özal Şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Turgut Özal Şubesi Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Sılanur Binici tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta 20 kattan 37 kata yükseltilen izinsiz binaya 17.3 milyon TL ceza!

İstanbul Esenyurt Belediyesi tarafından Turgut Özal Mahallesi'nde D-100 karayolu üzerinde bulunan Empire İstanbul projesine 21 kat için ruhsat verildi. 3 ay sonra 29 Eylül 2017’de kat sayısı önce 27’ye aynı gün yapılan ikinci başvuruyla 37 kata çıkarıldı. Usulsüzlükler üzerine bina sahibine 17.3 mil

Malatya'da 217 yataklı onkoloji hastanesi hizmete açıldı!

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde kurulan 217 yataklı onkoloji hastanesi hizmet vermeye başladı. 

Malatya Yeşilyurt için riskli alan kararı!

Malatya ili, Yeşilyurt ilçesi, Turgut Özal Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Yeşiltepe Belediyesi kentsel dönüşümde marka olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, inşaatı tamamlanan Yeşiltepe Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Kent Dönüşüm Projesi 1.Etap ile proje aşamasında olan Turgut Özal Mahallesindeki 68 dönümü kapsayan Kentsel Dönüşüm alanını inceledi.

Turgut Özal’ın terzisi Yusuf Kenan Malatya'ya okul yaptırıyor!

Türkiye’nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın 1980’lerin başındaki başbakan yardımcılığı döneminden itibaren adı “Özal’ın terzisi” olarak öne çıkan Yusuf Kenan, Malatya'da yeni okul açmak için kolları sıvadı.

Özal Ailesi'nin köşkü 19 milyon liraya satışa çıktı!

Semra Özal’ın, eşi Turgut Özal’ın ölümünden sonra 1 yıl sonra taşındığı ve 23 yıl boyunca yaşadığı Sarıyer’deki köşk 19 milyon liraya satılıyor.

Evrim Başaran ve Semra Özal köşkün satışı için bir araya geldi!

Ödüllü gayrimenkul danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın ailesinin evine davetli olarak katıldı. Başaran ve Özal evine çaya davet edip satışla ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Özal Ailesi'nin köşküne yoğun talep!

Turgut Özal eşi Semra Özal, 23 yıl boyunca yaşadığı Sarıyer'deki köşkü satışa çıkardı. Köşkün satışını gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, satışa ilişkin açıklamalarda bulundu.

Semra Özal’ın köşkü 20 milyona satışa çıkarıldı!

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, 23 yıl yaşadığı Sarıyer'deki 900 metrekarelik köşkünü satışa çıkardı.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi kurulacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Malatya Turgut Özal Üniversitesi" kararı aldığı duyuruldu. Üniversite müjdesi kentte coşkuyla karşılandı...

Ankara Meclis Camisi taşınacak!

Turgut Özal zamanında inşa edilen  ve 15 Temmuz darbe girişimi esnasında yanındaki binanın hasar görmesi nedeniyle kapatılan Ankara Meclis Camisi taşınacak.

Manisa'ya toplu konut müjdesi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgut Özal Mahallesi’nde inşa edilecek olan toplu konut projesiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Batman Turgut Özal Bulvarı üst geçit projesi Haberi

Batman Turgut Özal Bulvarı üst geçit projesi

Görevden uzaklaştırılan Batman Belediyesi Eş Başkanı Sabri Özdemir ile yapmış olduğumuz özel röportajımızda Yollar, SİBADAŞ, İluh Deresi, Vizyon Projesi, Kent temizliği, Gırbereşk Köyü’ndeki esnaf sorunları gibi birçok konu hakkında konuştuk. Sizleri Röportajın devamıyla başbaşa bırakıyoruz.


Uzun yıllar önce kentin birçok yerine döşenmiş olan Asbestli borular ile ilgili çalışmalarınız hangi aşamada?


Batman’daki asbestli su borularının büyük bir kısmı değişti ve değişimler bitmek üzere. Kentin en dar sokaklarının bulunduğu eski yerleşim alanlarında çalışan arkadaşlarımızı başarılarından dolayı yönetim olarak takdir ediyoruz. Yıllardan bu yana konuşulan asbestli su borusu sorununu da bizim dönemimiz içerisinde çözdük ve sona doğru ilerliyoruz. Bu çalışma aslında çok ciddi bir gider yani maliyet oldu belediyeye ama bunu her şeye rağmen bu yıl tamamlayacağız. Batman’ın şebeke suyu ile ilgili de çok...