bayern münih

bayern münih

Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) kulüplerinden Bayern Münih, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki bir stada yatırım yapmak için temaslarda bulunacak.

Bayern Münih Stadı'nın içerisine cami inşa edilecek!

Alman futbol takımı Bayern Münih'in stadı Allianz Arena'nın içerisine oyuncuları Franck Ribery'nin isteği üzerine cami yapılacak...

Almanya'da emlak fiyatları artıyor!

Almanya'da emlak yatırımına olan ilgi artıyor. Frankfurt, Münih gibi kentlerde emlak fiyatları sürekli yükseliyor ve satılık yerler giderek azalıyor. 

Arjantili yıldız Messi Milano'dan ev aldı!

Bayern Münih'e elenen Barcelona'da taşlar yerinden oynayacak. Bir süredir kulüp yönetiminden duyduğu memnuniyetsizlik basına yansıyan Lionel Messi ayrılmayı düşünüyor. Arjantili yıldız Messi'nin Milano'dan ev aldığı da öne sürüldü!

Almanya'da konut fiyatları el yakıyor! 

Almanya’da nüfusu bir milyonun üzerinde olan Berlin, Hamburg, Münih ve Köln’de konut fiyatları çok yükseldi. Yükselen konut fiyatlarıyla, çalışanların ev alması neredeyse imkansız hale geldi...

KT Bank AG, Almanya'daki 5. şubesini Münih'te açtı!

2015 yılında Almanya'da kurulan KT Bank AG, Almanya'da Frankfurt, Berlin, Mannheim ve Köln'den sonra 5. şubesini Münih'te hizmete açtı...

Doka sistemleri şantiyeleri akıllandırıyor!

8-14 Nisan tarihleri arasında Münih’de düzenlenen Bauma fuarına katılan Doka, 4 bin 700 metrekare büyüklüğündeki standında yeni sistemlerini ve yenilikçi çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

İnşaat firmaları Almanya’da düzenlenen Bau İnşaat Fuarına katıldı!

14-17 Ocak 2019 tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilen ve sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Bau Münih uluslararası Mimarlık Yapı ve İnşaat Fuarına inşaat ve bağlı sektörlerde faaliyet gösteren 25 firma ile katılım sağlandı.

2019 Münih İnşaat Fuarı'na 67 firma katılıyor!

Münih İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarına ”BAU 2019” ilk kez Türkiye’den 67 firma katılıyor. İki yılda bir yapılan BAU 2019 Fuarına 250 Bin ziyaretçi bekleniyor.

Münih Havalimanı'nın genişletilmesi ertelendi!

Almanya'nın en büyük 2. havalimanı olan Münih Havalimanı’nın 3. pist ile genişletilmesi 2023'e kadar ertelendi.

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne öncülük eden Türkerler, Expo 2018 Fuarı’nda Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak.

Zorlu Tekstil Münih’te showroom açtı!

Zorlu Tekstil, açılışını ,gerçekleştirdiği Münih'teki Showroom'uyla Almanya ve Avrupa'daki müşterileriyle biraz daha yakınlaştı.

Almanya'da arsa kıtlığı! Arsalar 'altın' haline geldi!

Almanya'da kiralar ve emlak fiyatları tavan yaptı. Bu artışa sebep olarak ise büyük kentlerde azalan konut alanları gösteriliyor. Arsaların 'yeni altın' haline geldiği Berlin ya da Münih'te insanlar tepkili.

Bayern Münih ve Marriott'tan görülmemiş anlaşma!

Bayern Münih, dev otel zinciri Marriott ile yaptığı anlaşmayla, Allianz Arena'da yer alan bazı locaları lüks süit odalara çevirecek.

Seyahatname/Mimari Tasarımın Sıfırıncı Fazı sergisi 11 Kasım'da bitiyor!

Uluslararası çağdaş mimarların sergileriyle ünlü Architekturegalerie München – Münih Mimarlık Galerisi, Murat Tabanlıoğlu küratörlüğündeki sergiye ev sahipliği yapıyor.

bayern münih Haberi

bayern münih


Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) kulüplerinden Bayern Münih, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki bir stada yatırım yapmak için temaslarda bulunacak.Saraybosna'da yer alan Centar bölgesinin belediye başkanı Nedzad Ajnadzic, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alman kulübü Bayern Münih'in, kentteki Asim Ferhatovic Hase Stadyumu kompleksine yatırım yapmak istediğini açıkladı.


Ajnadzic, Saraybosna'da 1950 yılında hizmete açılan ve "Kosevo" ismiyle de bilinen stadın yenilenmesi için çalışmalar yaptıklarını söyledi.


Çeşitli projeler üzerinde çalıştıklarını vurgulayan Ajnadzic, "Bosna Hersek Milli Takımı'nın maçlarını yeniden Asim Ferhatovic Hase Stadyumu'nda oynamasını istiyoruz. Bu anlamda, kompleks olarak stadyumun FIFA ve UEFA standartlarına uygun restore edilmesini hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.


Söz konusu komplekste yeraltı otoparkı, otel ve açık yüzme havuzu projelerinin gerçekleştirilmesini hedeflediklerini kaydeden başkan Ajnadzic, "Bayern Münih yetkilileri, Asim Ferhatovic Hase Stadyumu'na yatırım yapma konusunu görüşmek...