BAYOSB izmir

BAYOSB izmir

Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'nde (BAYOSB) inşaat çalışmalarını tamamlayan Aymas, Remo ve Borataş Makine'nin işyeri açma ve çalışma ruhsatları düzenlenerek teslim edildi.

İzmir Bağyurdu OSB'ye 20 yeni fabrika yatırımı!

İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB), Başkanı Aydın Telseren, 2020 yılı içinde 20 fabrikanın temelini atacaklarını söyledi ve sanayiciye yatırım çağrısında bulundu.

İzmir Bağyurdu OSB'de fabrikalar yükseliyor!

İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB), yatırım alanında 2018 planlamasını tamamladı. Yapımı devam eden fabrikalarıyla büyüyen bölgede çalışan sayısı 5 kat artacak.

İzmir Kemalpaşa'daki BAYOSB'den 20 milyon TL'lik yatırım!

İZMİR Kemalpaşa Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren başkanlığında toplanan BAYOSB Müteşebbis Heyeti, içerisinde hafriyat ve altyapı çalışmaları da bulunan toplam 20 milyon liralık ikinci etap yatırımını onayladı.

Konfor Mobilya, İzmir OSB'de fabrika kuracak!

TÜRKİYE'nin önde gelen mobilya markalarından biri olan Konfor Mobilya, İzmir'deki Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'nde (BAYOSB) yatırım kararı aldı.

BAYOSB’de ikinci etap altyapı yatırımları başlayacak!

İzmir’in son dönemde öne çıkan OSB’leri arasında yer alan Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi(BAYOSB) yatırım avantajları ile sanayicilerin ilgisini çekiyor.

Bağyurdu Enerji Yolu projesine İZKA desteği!

BAYOSB, İzmir Kalkınma Ajansı'nın Sanayi Bölgelerini Geliştirme Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı'ndan toplam bütçesi 3 milyon lira olan Enerji Yolu projesi için 1.5 milyon liralık mali destek almaya hak kazandı.

İzmir'de 27 bin TL'ye satılık arsa!

İzmir Karaburun'da arsa fiyatları 27 bin TL'den başlıyor

İzmir Doğapark Villaları'nda 320 bin TL'ye!

İzmir Urla'da inşa edilen Doğapark Villaları'nda fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor...

İlknur Denizli'den İstanbul-İzmir Otoyolu için öneri!

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlknur Denizli'den İzmir ve Ege ekonomisini canlandırmaya yönelik ilginç bir öneri geldi

İzmir Kervancan Villaları'nda 425 bin TL'ye! Sıfır faizle!

İzmir Sasalı'da inşa edilen Kervancan Villaları'nda fiyatlar 425 bin TL'den başlıyor...

İzmir metro inşaatının yapımı Bozoğlu firmasının!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üçyol-Üçkuyular arasındaki metro inşaatındaki tünel ile ilgili tüm sorumluluğun halen Bozoğlu firmasına ait olduğunu bildirdi

İzmir Metrosu inşaatında Bozoğlu'na verilen ek süre doldu

İzmir Metrosu'nun, Ege Üniversitesi Hastanesi-Bornova Merkez hattındaki çalışmalarını tamamlayamayan Bozoğlu firmasına, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen 20 günlük cezalı ek sürenin dolduğu bildirildi

İzmir Prenar Residence'ta 340 bin TL'ye! Hemen teslim!

İzmir'in Narlıdere Yeniköy mevkiinde inşa edilen Prenar Residence'ta fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor...

BAYOSB izmir Haberi

BAYOSB izmir

Bünyesinde bulundurduğu başta lojistik olmak üzere altyapı ve enerji avantajıyla yerli ve yabancı birçok yatırımcının ilgi odağı durumunda olan Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'nde (BAYOSB) inşaat çalışmalarını tamamlayan Aymas, Remo ve Borataş Makine'nin işyeri açma ve çalışma ruhsatları düzenlenerek teslim edildi. 


Sanayiciler her türlü zor şartlara rağmen yatırımdan vazgeçmezken. BAYOSB'de yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. 


İzmir'in en genç OSB'lerinden olan BAYOSB'de yüzler gülüyor. Bölge içindeki müteşebbisler tarafından yükselen yeni istihdam alanları çok kısa bir süre içinde ekonomiye katkı koymaya başlayacak. BAYOSB'de hali hazırda faaliyette bulunan fabrika sayısı üretime başlayacak yeni tesislerle birlikte 5'e çıkacak. Yıllardan beri başta izmir olmak üzere Türkiye'de faaliyet gösteren birbirinden değerli markalara ev sahipliği yapmaya başladıklarını ifade eden BAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren. tüm çalışmaların baştan planlandığı...