beşiktaş Bebek ev fiyatları

beşiktaş Bebek ev fiyatları

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Nuray-Okan Fenercioğlu çifti ev sahibiyle kriz yaşıyor!

Sosyetenin tanınan yüzlerinden Nuray-Okan Fenercioğlu çifti otopark sorunu nedeniyle Bebek’te bulunan dairelerinin ev sahibiyle kriz yaşıyor.

Nisa Bölükbaşı-Barış Murat Yağcı Beşiktaş'ta ev mi kiraladı?

Oyuncu Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı. Ancak ikilinin birlikte ev kiraladığı iddia edildi...

Beşiktaş’ın eski yıldızı Dusco Tosic eşine 19 milyon liralık ev aldı!

Beşiktaş’ın eski yıldız ismi Dusco Tosic eşi Jelena Karleusa ile arasındaki buzları eritmek için kesenin ağzını açtı. Sırp futbolcu, eşine barışma hediyesi olarak Sırbistan’da 2 buçuk milyon euro’luk bir villa satın aldı.

Beşiktaş'ta 35 milyon TL'ye icradan satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beşiktaş Bebek'te bulunan bahçeli evi satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 35 milyon TL olarak belirlendi.

Cansu Tosun ve Erkan Köstendil Amsterdam’dan 3,5 milyon TL’ye ev aldı!

2018 yılında evlenen Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çifti bebek bekliyor. Bebeklerini Hollanda’da büyütmek isteyen çift Amsterdam’dan 3.5 milyon TL’ye ev aldılar.

Nurgül Yeşilçay: Londra’dan ev alacağım!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Bebek’te bulunan Pulihoz adlı mekan çıkışında görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Yeşilçay, “Her çok güzel gidiyor, yaramazlık yok. Londra’dan ev alacağım, yaza da düğün istiyorum” dedi.

Bebek'te 12 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul Beşiktaş Bebek Mahallesi'nde yer alan kargir apartmanı 11 milyon 975 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Cansu Dere Bebek'te ev arıyor!

İkinci kez taşındığı Aşiyan’daki evinin satışa çıkarıldığını öğrenen güzel oyuncu Cansu Dere, Bebek'te yeni ev aramaya başladı.

Bebek Maya Residence Sitesi'nde 10.5 milyon TL'ye icradan satılık iki daire!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Bebek Mahallesi, 593 ada, 53 parseldeki Bebek Maya Residence Sitesi'ndeki iki adet daireyi toplam 10 milyon 500 bin TL'ye icradan satıyor...

Emina Jahovic ile Sadettin Saran Bebek'te ev arayışında!

İlişkilerine ikinci şansı veren Emina Jahovic ile Sadettin Saran, ev arayışına başladı. Bebek'te süper lüks bir villayı gezen ikili, aylık kirası 120 bin TL olan evi çok beğendi...

Wilma Elles Büyükdere Caddesi'nden ev bakıyor!

Beşiktaş’taki Bulvar kafeden çıkarken görüntülenen Wilma Elles, muhabirlerin, “Ev mi arıyorsunuz?” sorusuna “Büyükdere Caddesi güzel değil mi?” cevabını verdi.

Bebek'te 12.5 milyon TL'ye icradan satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beşiktaş ilçesi, Bebek mahallesinde bulunan Direkliyalı Apartmanı'ndaki 83 nolu daireyi satıyor. Dairenin satış bedeli 12 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Beşiktaş ve Kadıköy’den ev almak isteyenler için büyük fırsat!

RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Goldştayn, "Bu fiyatlar Kadıköy ve Beşiktaş’ta ev sahibi olmak için büyük fırsat. Son 5 yılda yüzde 30’un üzerinde değer kazanan bu iki ilçede bu fiyatları 1 yıl sonra görmemiz imkansız" dedi...

beşiktaş Bebek ev fiyatları

beşiktaş Bebek ev fiyatları beşiktaş Bebek ev fiyatları


İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul  3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ilk ihalesi 30 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. 

Özellikleri : Satışa konu taşınmaz; İstanbul ili, Beşiktaş İlçesi, Bebek ‘Mahallesi, Küçükbebek Caddesinde 62 kapı numaralı Tapuda 1364 ada 35 parselde kayıtlı 258.00 m2 yüzölçümlü arsada inşa edilmiş Bahçeli Kargir Apartmanın tamamı niteliğindedir. Betonarme karkas statik sistemde inşa edilmiş olan yapı, yarı bodrum kat + zemin kat + normal kat + teras katından müteşekkil toplamda 4 katlıdır. Bodrum kat kısmi olup yaklaşık 85.00 m2, Girişin bulunduğu Zemin kat yaklaşık 113.00 m2 ve ön cephede çıkması bulunan Normal kat yaklaşık 120.00 m2, teras katı yaklaşık 35.00 m2 olup toplamda 353.00 m2...