28 / 03 / 2023

Beykoz Antriva satılık

Beykoz Antriva satılık

Beykoz Antriva 'da son 2 villanın satışı devam ediyor. Villa fiyatları 972 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje Ant Yapı imzası ile yükseliyor. A tipi villaların alanları 569 metrekareden başlıyor.

Ant Yapı Antriva 972 bin dolardan!

Antriva projesinde tenis, voleybol alanları, fitness center, telefon ve uydu TV sistemi, basketbol alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile internet bağlantısı gibi imkanlar bulunuyor...

Ant Yapı Antriva teslim tarihi!

Ant Yapı projesi olarak yaşama geçirilen Ant Yapı Antriva teslim tarihi bilgilerine geçmeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim. Projede yer alan konutların satış sürecine devam ediliyor..

Beykoz Antriva satılık!

Beykoz Antriva satılık daire fiyatları 647 bin dolar ile 990 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Ant Yapı Antriva Evlerinde yer alan konutların anahtar teslimleri hemen yapılıyor...

Ant Yapı Antriva ne zaman teslim?

Konut fiyatlarının 647 bin dolardan başladığı Ant Yapı Antriva ne zaman teslim? sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz...

Ant Yapı Antriva satış ofisi!

Ant Yapı Antriva satış ofisi kapsamında detaylar iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor

Beykoz Antriva satılık Haberi

Beykoz Antriva satılık

A, B ve C isimleri taşıyan 99 müstakil villa ile ikiz villadan meydana gelen projede A tipi villalar 569 metrekare, B tipi villalar 574 metrekare ve C tipi villalar ise 323 metrekare olarak dizayn edildi. 


A tipi villada yer alan son 2 villanın satışları devam ediyor.  Antriva  projesinde fiyatlar 972 bin dolardan başlangıç gösteriyor ve 985 bin dolara kadar yükseliyor. 


41 bin 470 metrekare arsa alanı üzerinde yayılan Antriva projesi İstanbul Beykoz'da hayata geçiriliyor. Ant Yapı imzası taşıyan projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Antriva projesinde sosyal yaşam alanlarında basketbol alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, voleybol alanları, fitness center, internet bağlantısı,tenis, telefon ve uydu TV sistemi bulunuyor. 


Antriva iletişim bilgileri

Telefon: (0216) 630 67 67

Web Adresi: www.antriva.com.tr

Beyza...