28 / 06 / 2022

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi adres

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi adres

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi, Münevver Gülsen Ülker Şube Temsilciği'nde 31 bin 725 TL'lik sermaye ile 26 Eylül'de kuruldu

BH Global Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

BH Global Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Abdulhadı Alı Mohammed Alabbas Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Beykoz'da kuruldu.

BH A Brittania Hotels Apartments Birleşik Krallık İstanbul Şubesi açıldı!

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi, Münevver Gülsen Ülker Şube Temsilciği'nde 31 bin 725 TL'lik sermaye ile 26 Eylül'de kuruldu

Büyükçekmece`de inşa edilecek Milpark`ın satışları başlıyor

Milpa A.Ş, İstanbul Büyükçekmece'deki Milpark Konut Projesinin satış ve pazarlamasına bu ay itibarıyle başlayacak.

Astoria günde 35 bin kişiyi ağırlayacak yılda 1.5 milyar $ kazanacak

Kapılarını bugün açan Esentepe Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi için 180 milyon dolar harcandı. Merkezin rezidans bölümlerine birkaç milyar dolarlık yatırım daha yapılacak.

Astoria yarýn açýlýyor

180 milyon dolara mal olan Astoria Alýþveriþ ve Yaþam Merkezi, yarýn kapýlarýný ziyaretçilerine açacak. Esentepe'de bulunan Astoria Alýþveriþ ve Yaþam Merkezi ile Astoria Residences kompleksi, dü

Finans merkeziyle fiyatlar uçuşa geçti

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Ataşehir'in finans merkezi olmasının onaylandığı gün, finans merkezine komşu 11 dönümlük bir arsayı satışa çıkardı.

TOKİ Erzurum`a 156 konut yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Erzurum Narman'a konut, ticaret merkezi ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatlarının yapımı için ihale açtı.

Hastaneyi açtı yalıyı satıyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen cumartesi günü açılan Etiler'deki Dünya Göz Hastanesi'nin sahibi Eray Kapıcıoğlu, Rumelihisarı'ndaki yalısını satışa çıkardı. Kapıcıoğlu'nun 2007'de 7 milyon dolara satın aldığı belirtilen yalı için ne kadar

Zorlu, gayrimenkulde İzmir'e ağırlık veriyor

İzmir'deki Küçükbay'a ait Orkide Alışveriş Merkezi'ni alıp adını Passtel olarak değiştireren Zorlu Grubu, İzmir'de yeni yatırımlara hazırlanıyor.

ATSO‘nun binası satışa çıkacak

Önümüzdeki aylarda yeni hizmet binasına taşınmaya hazırlanan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), mevcut hizmet binasını kapalı teklif alma açık artırma usulüyle satışa çıkaracak.

My World`ün 4. etabı gelecek hafta satışa çıkıyor!

Ağaoğlu, My World'un 4. etabında satışa sunduğu yeni projesi Starland'i, bugüne dek geliştirilmiş en iddialı 'finansman modeli' ile birlikte sunarak bir 'ilk'e imza atıyor.

Başbakan açıkladı! Merkez Bankası Ataşehir`e taşınıyor

Başbakan Tayyip Erdoğan, hükümetin bir yıllık Eylem Planı'nı açıkladığı toplantıda, Merkez Bankası'nın İstanbul'a taşınması konusuna noktayı koydu.

Ispartakule``de 107 bin YTL`den başlayan fiyatlarla Ağustos`ta teslim

İstanbul'un en gözde yerleşim yeri Bahçeşehir'in yanıbaşında yeni alt yapılı ve imar planlı bölgesi ISPARTAKULE'de çağdaş ve eşsiz bir 'YENİ BİR ŞEHİR' kuruluyor. Projede fiyatlar 107 bin ile 320 bin YTL arasında.

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi adres Haberi

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi adres

BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi, Münevver Gülsen Ülker Şube Temsilciği'nde 31 bin 725 TL'lik sermaye ile 26 Eylül'de kuruldu. 


BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi iş konusu;Oteller ve benzeri konaklama hizmetleri işleri.


BH A Brittania Hotels Apartments Limited Merkezi Birleşik Krallık İstanbul Merkez Şubesi adres: Kadıköy, Osmanağa Mahallesi, Nevzemin Sokak,...