Binance çin

Binance çin

Kripto para borsası Binance, Çin'in kripto piyasasına ilişkin düzenlemeleri sonrası yuanla işlem yapılmasını durdurmaya karar verdi. 

Binance ve Huobi, Çinli yatırımcıları kabul etmeyecek!

Çin'in en büyük kripto para borsası Huobi ile dünyanın en büyük borsalarından Binance önemli bir açıklamada bulundu. Şirketler Çinli yatırımcıları kabul etmeyeceklerini duyurdu.

Binance 31 Aralık'ta Çin'den çekiliyor!

Kripto para borsası Binance, Çin'in kripto piyasasına ilişkin düzenlemeleri sonrası yuanla işlem yapılmasını durdurmaya karar verdi. 

Binance ve Huobi, Çinli yatırımcıları kabul etmeyecek!

Çin'in en büyük kripto para borsası Huobi ile dünyanın en büyük borsalarından Binance önemli bir açıklamada bulundu. Şirketler Çinli yatırımcıları kabul etmeyeceklerini duyurdu.

Faruk Fatih Özer'in Binance'deki paralarına el konulması için talep!

Thodex soruşturması kapsamında Siber Suçlarla Mücadele Müdürlüğü’ne savcılığın yazı yazarak firari şüpheli Faruk Fatih Özer’in Binance’deki kripto paralarına el konulması için talepte bulunuldu.

Binance'nin ABD CEO'su istifa etti!

Yaklaşık 3 aydır görevde olan Binance'in ABD CEO'su Brian Brooks geçtiğimiz Cuma görevinden ayrıldı.

İngiltere'de Binance'in faaliyetlerine son verildi!

Dünyadaki en büyük kripto-para borsalarından biri olan Binance, İngiltere tarafından kısıtlandı. İngiltere Mali Denetim otoritesi tarafından konuyla ilgili açıklamalar yapıldı

Kırşehir'de kat karşılığı inşaat ihalesi

Kırşehir Belediye Başkanlığı Aşıkpaşa Mahallesi'nde bulunan taşınmazın üzerine kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

DASK İçin azami tutar 120 bin YTL

Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında, bir mesken için verilebilecek azami teminat tutarı, yapı tarzı ayrımı yapılmaksızın 120 bin YTL olarak belirlendi. Azami teminat tutarı daha önce 110 bin YTL idi..

Yabancı `bekle gör' tavrına giriyor, inşaatta sıkıntı var

Global likidite problemlerinin etkisi sürerken, iç siyasette yaşanan gerginlikler, iş dünyasını tedirgin etti. Bankacılar, işadamları, büyümesi ciddi biçimde hız kesen inşaat sektörü temsilcileri, Türkiye'nin sıkıntıları uzlaşarak aşması halinde, yatırımc

Gül, Cargill'in önünü açan yasayı onayladı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Anayasa Mahkemesi'nin 19 Şubat 2007'de yürürlülüğünü durdurduğu, tarım arazileri üzerine yasadışı tesis kurduğu için faaliyetlerine son verilen şirketlere getirilen affın süresini uzatan kanunu onayladı. Böylece yıllardır bu ka

Konut ve inşaat alarm veriyor

Finans Enstitüsü Direktörü İktisatçı Cemil Ertem, küresel daralmanın sonuçlarını Türkiye'nin 2008'in son çeyreğinde çok keskin olarak göreceğini söyledi.

Dünyanın en uzun gökdeleni 10 milyar dolara inşa ediliyor

Dünyanın en zengin 16'ncı kişisi olan Suudi Arabistan Prensi el Velid Bin Talal, dünyanın en uzun gökdelenenini inşa ettiriyor.

Tasarım ödüllü Brener'in projesi uluslararası arenada

Brener Concept adıyla 1998 yılından itibaren iç mimari ve proje uygulama hizmetleri vererek sektöre adım atan Brener Yapı& Mimarlık,inşaat sektöründeki tasarımlarıyla adından söz ettiriyor.

Bosch'tan pratik ve hassas çalışmalar için yeni planya: PHO 3100

Bosch Elektrikli El Aletleri amatör kullanıcıları için yeni bir planya geliştirdi. PHO 3100, ufak tamirat işlerini kendisi yapmayı tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek sunuyor.

Binance çin Haberi

Binance çin

İşlem hacmi olarak dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Çin’in kripto para işlemlerine katı tedbirler uygulaması ve Bitcoin madenciliğini yasaklamasından sonra kendi platformunda yuanla alım satım işlemleri yapılmasını durduracağını duyurdu. 

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; Çin merkez bankası (PBOC), 24 Eylül tarihinde kripto paraların piyasalarda geleneksel para birimleri gibi dolaşıma girmemesi gerektiğine dikkat çekerek, yurt dışındaki kripto para borsalarının Çin’deki yatırımcılara internet üzerinden hizmet sunmasını yasakladığını ve finansal kuruluşların, online ödeme ve internet şirketlerinin kripto para işlemlerini yapmasına kısıtlama getirdiğini belirtmişti. 

31 ARALIKTA ÇEKİLİYORLAR

Bu kararın ardından Binance, Çin’deki sıkı önlemlerden sonra kendi platformundaki tüketiciden tüketiciye alım satım işlemlerinde yuan kullanımını bu sene 31 Aralık tarihinde durduracağını ve Çin’deki müşterileri için “yalnızca para çekme” moduna geçeceğini açıkladı.

Binance...