Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Özge dinç tarafından kuruldu.

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Özge dinç tarafından kuruldu.

MSB Arge Çevre ve Enerji Teknolojileri Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

MSB Arge Çevre ve Enerji Teknolojileri Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Sinan Bilgili tarafından kuruldu.

İnge Teknoloji Arge Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnge Teknoloji Arge Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Okur ve Elif Okur ortaklığında kuruldu.

Norm Arge Ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Norm Arge Ve Mühendislik Anonim Şirketi bugün Avcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Suhat Sayim, Bayram Uğur Yıldırım ve Onur Yıldırım ortaklığında kuruldu.

Siyah Beyaz Enerji Arge Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Siyah Beyaz Enerji Arge Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bayram Fatih Elyıldırım tarafından kuruldu. 

Devim Tasarım Mühendislik Arge Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Devim Tasarım Mühendislik Arge Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile 18 Aralık 2017'de Furkan Çetin tarafından kuruldu.

Asartech Arge Tasarım Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Asartech Arge Tasarım Mühendislik Limited Şirketi bugün Rifat Burkay Alan tarafından 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te kuruldu.

2 M Arge Mühendislik Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2 M Arge Mühendislik Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Metin Özkaymaz tarafından 50 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Akçaburgaz Mahallesi, 1592 Sokak'ta kuruldu.

İdealab İnovasyon Arge Mühendislik Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İdealab İnovasyon Arge Mühendislik Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Edip Sevinçer tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 2 Ocak'ta Pendik, Orhangazi Mahallesi'nde kuruldu.

Evreka Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Evreka Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Nusret Tachan Başarıcılar ve Serap Çimagil tarafından 12 bin TL'lik sermaye ile 12 Haziran'da kuruldu.

Incon Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Incon Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nihal Sevinç ve Turgut Bora Bayraktar tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 11 Haziran'da kuruldu

Yapı Teknik Mühendislik Efecity 'de 185 bin liraya 3+1!

Yapı Teknik Mühendislik Efecity 'de 132 konut bulunuyor, projeden yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Egemen Maden ve Restoran Yapı Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Egemen Maden ve Restoran Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Erol Gündoğan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 31 Mayıs'ta kuruldu

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iletişim  Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Özge dinç tarafından kuruldu.

Biyotem Arge Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi konusu: 
İnsan ve hayvan sağlığında kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan yerlerde her türlü hijyen, sterilizasyon, dezenfeksiyon ve antimikrobiyal ürünleri üretmek, araştırma, geliştirme yapmak, bu ürünleri üreten cihazların üretimini yapmak, üretim ekipmanları üzerine araştırma, geliştirme yapmak, Ar- Ge çalışmalarını yürütmek. Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve takı deterjan çeşitleri konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri petro-kimya ürünlerin, arge, üretim, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü teknik konuda, temel bilimlerde, fen bilimlerinde ve her türlü mühendislik bilimlerinde araştırma, geliştirme yapmak. Doğal bilimler, mühendislik, sosyal bilimler, tıbbi,...