Bizim Evler Güzelce satılık daire

Bizim Evler Güzelce satılık daire

Bizim Evler Güzelce satılık daire seçenekleri 2+1'den 4+1'e kadar değişim gösteriyor. Proje İhlas Holding tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirildi...

Güzelce Bizim Evler Residence nerede?

Bizim Evler Güzelce'de 980 daire ve 35 ticari birim bulunuyor. Teslimlerin 2018 yılında yapılacağı proje 270 milyon lira yatırımla hayata geçiriliyor. Güzelce Bizim Evler Residence nerede?

Bizim Evler Büyükçekmece teslimleri ne zaman?

Bizim Evler Güzelce Rezidans 92 bin 393 metrekare arsa alanına sahip. İhlas Yapı imzası taşıyan projede konut ve ticari alanlar bulunuyor. Peki Bizim Evler Büyükçekmece teslimleri ne zaman?

Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce teslim tarihi!

Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce teslim tarihi 2018 yılı olarak belirtiliyor. İhlas Yapı tarafından hayata geçirilecek proje 249 bin 787 metrekare inşaat alanından oluşuyor.

Büyükçekmece Bizimevler Güzelce teslim tarihi!

Büyükçekmece Bizimevler Güzelce teslim tarihi 2018 yılı olarak belirtiliyor. İhlas Yapı projesi Bizimevler Güzelce, 980 daire ve 35 dükkandan meydana geliyor...

Bizim Evler Güzelce teslim tarihi!

İstanbul Büyükçekmece'de yer alacak olan proje 9 konut bloğu ve 1 ticaret bloğu şeklinde yükselecek. Bizim Evler Güzelce teslim tarihi kapsamında 2018 yılı ortasında yapılması planlanıyor.

Bizim Evler Güzelce nerede?

Bizim Evler Güzelce Konutları İhlas Yapı imzası taşıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı proje 92 bin 293 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek. Peki Bizim Evler Güzelce nerede?

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

İhlas İnşaat Grubu, Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde daire teslimlerine bu yaz başlıyor.

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...

Zeki Celep: Türkiye’de kalıcı yatırıma davet ettik!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıktı. “Evim Türkiye” fuarında gurbetçi vatandaşlar İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakaladı.

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.

İhlas Yapı’nın projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor!

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor. PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

Bizim Evler Güzelce örnek daire!

Büyükçekmece'de  92 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce örnek daire görselleri yayınlandı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor...

Bizim Evler Güzelce ödemeleri!

Bizim Evler Güzelce ödemeleri hakkında bilgiler haberimizde yer alıyor. 92 bin 293 metrekare arsa alanına sahip projede 709 konut ve 111 ticari ünite bulunuyor. 

Bizim Evler Güzelce fiyatları!

17 bloktan meydana gelen Bizim Evler Güzelce projesinde 709 konut ve 111 ticari ünite yer alıyor. Bizim Evler Güzelce fiyatları daire tiplerine ve alanlarına göre değişiyor. 

İhlas Yapı 3 yeni projesi 24 Nisan'da basına tanıtacak!

İhlas Yapı; Ispartakule'deki Bizim Evler 8, Büyükçekmece'deki Bizim Evler Güzelce ve Beylikdüzü'ndeki Marmara Evleri 4 projelerini basına tanıtacak. 

Bizim Evler Güzelce fiyat 2018!

Toplam 709 konut ve 111 ticari üniteden meydana gelen Bizim Evler Güzelce projesi ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.  İşte Bizim Evler Güzelce fiyat 2018..

Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1!

Bizim Evler Güzelce, 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor. Deniz manzarasına sahip Bizim Evler Güzelce'de 400 bin TL'ye 2+1 daire sahibi olabilmek mümkün.

Bizim Evler Güzelce satılık daire!

Bizim Evler Güzelce satılık daire seçenekleri 2+1'den 4+1'e kadar değişim gösteriyor. Proje İhlas Holding tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirildi...

İhlas Bizim Evler Güzelce ev fiyatları!

Bizim Evler Güzelce projesi İhlas Holding tarafından 2+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleriyle hayata geçirildi. Projede dairelerin yüzde 80'i deniz manzarasına hakim konuma sahip olacak...

Bizim Evler Güzelce satılık daire Haberi

Bizim Evler Güzelce satılık daire

İhlas Holding tarafınan inşa edilmekte olan Bizim Evler Güzelce projesinde lansman öncesi satış avantajları sunuluyor. Proje stanbul Büyükçekmece Güzelce'de yükselecek.

Bizimevler Güzelce projesinde dairelerin tapuları hemen teslim edilebiliyor. Bizim Evler Güzelce projesi 92 bin 200 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Bizim Evler Güzelce projesi toplam 688 adet daire ve 116 adet ticari alandan oluşuyor. Bizim Evler Güzelce satılık daire tipleri 2+1'den 4+1'e kadar değişiyor. 

Dairelerin yüzde 80'i deniz manzarasına hakim olacak olan Bizim Evler Güzelce projesinde 2+1 dairelerin büyüklükleri 96 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor. 

Projede ayrıca 3+1 ve 4+1 daireler için çift kapalı otoparkı olacak. Bizimevler Güzelce projesinde 64 bin metrekarelik kısım peyzaj alanı olarak planlanıyor. 
 

Bizimevler Güzelce iletişim! 
Tel: 444 18 27  
Web: