bodrum konacık yangın

bodrum konacık yangın

Bodrum Zeytinlik'te çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle büyüdü ve iki katlı bir eve sıçradı. Yangın mahalle sakinleri ve itfaiye ekiplerinin ortaklaşa müdahalesiyle evin iç kısmına sıçramadan söndürüldü..

Bordum'un Zeytinlik bölgesinde çıkan bir yangın eve sıçradı!

Bodrum Zeytinlik'te çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle büyüdü ve iki katlı bir eve sıçradı. Yangın mahalle sakinleri ve itfaiye ekiplerinin ortaklaşa müdahalesiyle evin iç kısmına sıçramdan söndürüldü..

Bodrum'da çıkan yangında 20 hektar alan zarar gördü!

Bodrum 'da makilik ve otluk alanda yangın çıktı. Konacık beldesindeki otluk ve makilik alanda çıkan yangında 20 hektar alan zarar gördü, yangında alevlerin tehdit ettiği bir ev yanmaktan son anda kurtarıldı

Volkan Demirel'in Turgutreis'teki lüks villasında yangın tehlikesi!

Bodrum-Turgutreis'te dağlık bölgede başlayan yangın çevredeki sitelere sıçradı. Volkan Demirel'in lüks villası da yangın tehlikesi atlattı.

ÖİB'den Muğla Bodrum'daki taşınmazın satışına onay!

Muğla'nın Bodrum ilçesi, Konacık Mahallesi'nde yer alan taşınmazın satışına onay verildi...

Decoyap Bodrum Fuarı 22 Ocak'ta başlıyor!

Ege Bölgesi'nde Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum, 22 Ocak 2020 tarihinde Bodrum Konacık Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı’nda başlıyor.

Fikirtepe'de 25 katlı binanın inşaatında yangın!

Fikirtepe'de inşaat halindeki 25 katlı bir binanın bodrum katında yangın çıktı. Duman yükselen binadaki yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.

Bodrum'da 3.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Muğla İli, Bodrum İlçesi, Konacık Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 842 bşn 242 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Bodrum'da 11.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Muğla İli Bodrum İlçesi Konacık Mahallesi Beylikkırlar Mevkii'nde yer alan arsa 11 milyon 500 bin TL bedel ile satılıyor.

Bodrum Konacık'ta 11.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, Konacık Mahallesi, Beylikkırlar Mevkii'deki arsasını ihale ile satıyor. İhale 22 Kasım'da gerçekleşecek..

Emrah, Bodrum'da 8 milyon TL’lik malikâne aldı!

Emlak alanında yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Emrah, Bodrum Konacık’ta lüks bir malikâneye sahip oldu.

Milli Emlak'tan Bodrum'da 11.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Muğla İli Bodrum İlçesi, Konacık Köyü'nde yer alan 4.154,48 metrekare yüzölçümlü arsayı satışa çıkardı.

Bodrum'da 11 milyon 500 bin TL'ye satılık arsa!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Köyü'nde arsayı satıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 11 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Milli Emlak Bodrum'daki arsayı 49.5 milyon TL'ye satıyor!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Muğla'nın Bodrum ilçesi Konacık Köyü'ndeki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 49 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Bodrum'da 5.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, Bodrum Ortakent ve Konacık'ta bulunan 2 arsayı satışa çıkardı. İhaleleri 2 Şubat 2017'de gerçekleştirilecek arsaların toplam bedeli 5 milyon 450 bin TL olarak belirlendi.

Bodrum Konacık'a 350 kişilik yurt!

Bodrum Konacık Mahallesi'nde bulunan Bodrum Anadolu Lisesi'ne 350 kişi kapasiteli pansiyon yaptıran ve hayırsever vatandaşın temsilcisi Kamil Gürkan ile Muğla Valisi Amir Çiçek arasında protokol imzalandı.

bodrum konacık yangın

bodrum konacık yangın bodrum konacık yangın

MUĞLA (AA) - Bodrum'da zeytinlik alanda çıkan ve bir eve sıçrayan yangın, itfaiye ekipleri ve mahalle sakinleri tarafından söndürüldü.


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Konacık beldesi Ergenekon Sokak'taki otluk ve tarım arazisinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın emekli Bekir Kuru'ya ait iki katlı eve sıçradı. Evin balkonunu saran alevler kısa sürede büyüdü. Ev sahibi Bekir Kuru, Konacık ve Bodrum belediyesi itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını endişeli gözlerle izledi. Mahalledeki vatandaşların da müdahale ettiği yangın evin iç kısmına sıçramadan söndürüldü. Evin balkon kısmında maddi hasar meydana gelirken, evde kimsenin bulunmadığı öğrenildi. 


Soğutma çalışmalarının yapıldığı yangında, yaklaşık 5 dönümlük tarım alanı ve otluk alan zarar...