Bosch türkiye yatırımları

Bosch türkiye yatırımları

Alman devi Bosch, Türkiye’de yatırımlarını arttırarak sürdürüyor. Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Steven Young son 2 yılda 500 milyon avroluk yatırım yaptıklarını belirterek, “Bu rakam, Bosch’un Türkiye’ye güveninin göstergesidir” dedi.

Bosch Türkiye, 200 milyon euro yeni yatırım açıkladı!

Bosh Türkiye, bu yıl 200 milyon euro yatırım için düğmeye bastı. Yatırımın önemli bir kısmını Bursa’ya ayıran şirket burada iki yeni Ar-Ge merkezi açacak.

Bosch Türkiye'de 200 milyon euroluk yatırım yapacak!

Türkiye'de, geçen yıl 135 milyon euro yatırım gerçekleştiren Bosch, bu yıl yine 200 milyon euroluk bir yatırım planlıyor.

Bosch'un Bursa yatırımına arsa engeli!

Bosch Ceo’su Steven Young, 2015 yılında Bursa’ya 2 ar-ge projesi hayata geçireceklerini, 2015 yılında yapılacak 135 milyondan fazla yatırımın aslan payı Bursa’ya olacağını, ancak yeni yatırımlar için OSB’de arsa kalmadığını söyledi

Bosch Türkiye'deki yatırımını ikiye katlayacak!

Bosch önümüzdeki 5 yılda Türkiye'deki üretim kapasitesini 2 katına çıkarmayı planlıyor. BSH Türkiye CEO'su Norbert Klein "Türkiye'deki mevcut 4.5 milyonluk üretim kapasitemizi 8 milyona çıkaracağız" dedi...

Bosch, Türkiye'ye 135 milyon avroluk yatırım yapacak!

Bosch Türkiye Temsilcisi Young, son üç yılda AR-GE'ye 66 milyon avro harcadıklannı belirterek, "2014'te, yaptığımız 2 milyar avroluk yatırımın üzerine 135 milyon avro daha ekliyoruz" dedi.

Bosch'tan 135 milyon euroluk yatırım!

Geçen yıl Türkiye'ye 155 milyon euroluk yatırım yapan Alman beyaz eşya markası Bosch, bu yıl 135 milyon euroluk rakam hedefliyor. Bosch, globalde 46.1, Türkiye'de ise 1.053 milyar euroluk ciro elde etti...

PROKULE Türkiye'nin gayrimenkul sektöründeki yatırımları hız kesmiyor!

PROKULE Türkiye Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Kurucu Ortağı Gökhan Gürlek, PROKULE Türkiye Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık firmasının bugünkü ulaştığı noktayı, yaptıkları yatırımları ve gelecek hedeflerini anlattı.

Üçüncü ülkelerde inşaat sektörünün potansiyeli büyük!

DEİK Türkiye-Almanya İş Konseyi Başkanı ve Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı , "Üçüncü ülkelerde inşaat sektörünü büyük potansiyel olarak gördük" dedi...

10 maddede Katar’ın Türkiye yatırımları!

Önceki gün Katar Emiri'nin annesinin Kanal İstanbul projesi güzergahında satın aldığı arazi gözleri yeniden Katar'a çevirdi. CHP’li Gürsel Tekin, "Katarlılar özel ve ayrıcalıklı uygulamalara sahipler" dedi...

Orta Asyalı iş adamlarının Türkiye yatırımları yüzde 341 arttı!

Orta Asya'dan gelen iş adamları Türkiye'ye yatırım yapma yarışına girdi. Yılın ilk çeyreğinde Orta Asya ülkelerinden Türkiye'ye yatırım yapan firma sayısı yüzde 341 arttı.

Arapların Türkiye yatırımları devam edecek!

Türkiye Cumhurbaşkanlığı Yatırım Bürosu temsilcisinin katılımıyla, DEIDIN şirketi Türkiye'deki Arap yatırımlarının başarısını kutladı.

Macaristan’a yatırım yapan kazanıyor!

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat Macaristan-Türkiye yatırımları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Polat, “Macaristan bütün potansiyeliyle Türkleri yatırıma çağırıyor” dedi.

Türkiye yatırımları 2017'de 950 milyar liraya yaklaştı!

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ankara Sanayi Odasının (ASO) Kasım ayı meclis toplantısına katıldı. Elvan, toplantıda Türkiye'nin yatırımlarını değerlendirdi.

Türkiye'nin büyümesinde en çok katkıyı inşaat sektörü sağladı!

2017 yılının birinci çeyreğinde yüzde 5.2 büyüyen Türkiye ekonomisi, ikinci çeyrekte de yüzde 5.1 büyüdü. Büyümeye en büyük katkıyı inşaat yatırımları ve ihracat verdi...

Gayrimenkul yatırımları Anadolu'ya yayılıyor!

Gayrimenkul yatırımları Türkiye’nin dört bir köşesine yayılıyor. Başta büyükşehirler olmak üzere, artan yeni konut ihtiyacıyla pek çok şehirde konut, ofis, turizm odaklı projeler yükseliyor

Katarlılar Türkiye'de yatırım yapacak!

Katarlılar Türkiye'ye yatırım yapmak için harekete geçti. Onlarca Katar firması, proje ve yatırımları için İzmir'e gelecek.

Türkiye’deki Alman yatırımları risk teşkil etmeyecek!

Dünya Gazetesi köşe yazarı olan Tevfik Güngör, bugünkü yazısında Türkiye-Alman'ya ilişkisini yatırım açısından değerlendirdi. İşte o haber...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne Bosch Rexroth imzası!

Türkiye’nin son dönemdeki gurur projelerinden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde kullanılan boyuna mukavemet elemanlarının hassas büküm işi, Bosch Rexroth Ana Bayisi Rota Teknik tarafından yapıldı.

Bosch, Türkiye'de 650 milyon liralık yatırım yapacak!

Bosch, Türkiye'de 650 milyon liralık yatırım yapma kararı aldı. Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young, ''Türkiye, Bosch için çok önemli bir ülkedir" şeklinde konuştu.

Bosch türkiye yatırımları

Bosch türkiye yatırımları Bosch türkiye yatırımları


Alman devi Bosch, Türkiye’de yatırımlarını arttırarak sürdürüyor. Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Steven Young son 2 yılda 500 milyon avroluk yatırım yaptıklarını belirterek, “Bu rakam, Bosch’un Türkiye’ye güveninin göstergesidir” dedi.


Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Steven Young, son 2 yılda Türkiye'ye 500 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını belirterek, “Bu rakam, Bosch'un Türkiye'ye güveninin bir göstergesidir” ifadelerini kullandı. Young, yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yılı 3,4 milyar avro ciro ve 2,1 milyar avro ihracatla kapattıklarını dile getirdi.

2016 YILI İYİ GEÇTİ

İç satış ve ihracat anlamında 2016'da iyi geçirdiklerini belirten Young, şöyle devam etti: “Bosch dünyasında Türkiye, Avrupa'ya ait. İstanbul'daki ofisimiz, Ortadoğu ve Türkiye'nin yönetim merkezi. Grup içinde dünyadaki 5'inci büyük yerleşkeyiz. Avrupa'da da Almanya'dan sonra en büyük yerleşkeyiz. Bölgemiz, Bosch Global için çok büyük öneme...