Burcu Kıratlı ve sinan akçıl

Burcu Kıratlı ve sinan akçıl

Ocak 2019'da Amsterdam'da dünyaevine giren Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, geçtiğimiz yıl Eylüla ayında boşandı. Yeniden barışan çiftin arasına karar kedi girdi. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından silen ikili, evlerini de ayırdı.

Burcu Ziyal ve Emre Ziyal evleri ayırdı!

2014 yılında nikâh masasına oturan Burcu Ziyal ve Emre Ziyal'in evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Çiftin evleri ayırdığı iddia edildi. 

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı!

Burcu Kıratlı ile boşanmasının ardından yeniden bir araya gelen Sinan Akçıl, Riva'da geceliği 5 bin TL'ye ev kiraladı.

Akustik Tasarım Proje ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Akustik Tasarım Proje ve Mimarlık Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Tohum tarafından kuruldu. 

Kozmo İnvestment Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Kozmo İnvestment Emlak Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Şayir ve Yılmaz Şayir tarafından kuruldu.

Burcu Esmersoy evinin dekorasyonunu o sosyetik isme emanet etti!

Berk Suyabatmaz’dan tek celsede boşanan güzel sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, evinin dekorasyonunu sosyetik dekoratör Alara Koçibey'e emanet etti...

Burcu Esmersoy yeni evine taşınmaya hazırlanıyor!

Televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy'un Berk Suyabatmaz'la evliliği geçtiğimiz hafta sona erdi. Suyabatmaz'la yaşadığı Göktürk'teki evinden ayrılan Esmersoy, yeni evine taşınmaya hazırlanıyor...

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz evleri ayırdı!

Sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz evleri ayırdı. Eşiyle yaşadığı Göktürk'teki evden ayrılan Esmersoy, bir arkadaşının yeni ev hediyesinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Burcu Esmersoy Sarıyer'den ev bakıyor!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un eşiyle oturduğu Göktürk’teki evi boşaltmaya karar verdiği ve kendisine Sarıyer’de yeni bir ev baktığı iddia ediliyor.

Sunsetdmc Turizm Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sunsetdmc Turizm Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 220 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Gürol ve Tarıq Ahmad Moh Hıjazi tarafından kuruldu.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evlerini ayırdı!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ayrı evlere çıktı. Sinan Akçıl, 'Evdeki tedirginlikten ötürü eskisi gibi şarkı yapamamaya başladım' dedi.

Burcu Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burcu Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 3 yüz bin TL sermaye bedeli ile Zaher Altattan tarafından kuruldu. 

Screpo Yüzey Kaplamaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Screpo Yüzey Kaplamaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Hasdemir Ak kuruldu. 

Drc Otelcilik Ve Sağlık Turizmi Anonim Şirketi kuruldu!

Drc Otelcilik Ve Sağlık Turizmi Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Yıldırım tarafından kuruldu. 

Burcu Kıratlı ve sinan akçıl

Burcu Kıratlı ve sinan akçıl Burcu Kıratlı ve sinan akçıl

Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 9 ay boyunca devam eden evliliklerinden sonra yeniden barışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ünlü çift, bir kez daha ayrılık haberiyle gündemde yer aldı.

Takvim'de yer alan habere göre; Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı'nın arası bozuldu. Çift, 2019 yılının Ocak ayında Amsterdam'da dünyaevine girdi, geçtiğimiz yıl Eylül'de ise boşandı. Ancak ayrılık uzun sürmedi ve ikili kısa süre sonra barıştı. Hatta Akçıl, yazın Kıratlı'ya yeniden evlilik teklif etti. İkili, önceki gün ise birbirlerini Instagram'da takipten çıktı.

Şarkıcı, iki gün önce Burcu Kıratlı ile ilgili soruları "Konuşmuyoruz arkadaşlar" şeklinde yanıtlamıştı.

'İLK KEZ TEK EŞLİYİM'

Sinan Akçıl geçen günlerde konuk olduğu programda yaptıkları açıklamalarıyla uzun süre konuşulmuştu.

Çapkın birisi olduğundan bahseden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar...