07 / 10 / 2022

bursa altyapı çalışmaları

bursa altyapı çalışmaları

Nilüfer’de, kazılıp bırakılmış cadde ve sokaklarla ilgili vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey basın toplantısı düzenleyerek ilgili kurumlara çağrıda bulundu.

Recep Altepe: Bursa'da yatırımlarımız daha da güçlenecek!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yenişehir'de yatırımları yerinde inceledi. Yatırımları tek tek gezen Altepe, 'Yatırımlarımız yeni başladı, sonra da daha güçlü bir şekilde gelecek yatırımlarımız, Yenişehir'e ne yapsak az' diye konuştu.

Bursa Gemlik'te altyapı çalışmaları sürüyor!

Gemlik'te Balık Pazarı, Demirsubaşı, Orhaniye ve Yeni Mahalle'nin Moda Sokak'tan denize dökülen kanalizasyonunun yanı sıra hükümet binası, PTT binası ve çevresinden Çarşı Deresi'ne akan kanalizasyon giderleri tek bir sisteme toplanıyor.

Bursa'daki alternatif yol 20 gün içinde trafiğe açılıyor!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ankara - İzmir Yolu' nun kuzeyindeki 30 metrelik olarak yapılan alternatif yolun yaklaşık 20 gün içinde trafiğe açılacağını müjdeledi.

Ankara-Sivas YHT Hattı'nda altyapı çalışmaları tamamlanıyor!

Yapımı devam eden  Ankara-Sivas YHT Hattı'nın altyapı çalışmalarında yüzde 95 ilerleme kaydedildi. 

Rize-Artvin Havalimanı'ndaki altyapı çalışmalarının yüzde 90'lık kısmı tamamlandı!

Rize Valisi Kemal Çeber yaptığı açıklamada Rize-Artvin Havalimanı'ndaki altyapı çalışmalarının yüzde 90'lık kısmının tamamlandığını söyledi.

Ayder Yaylası otopark ve altyapı çalışmaları nedeniyle araç trafiğine kapatıldı!

Rize'deki Ayder Yaylası, otopark ve altyapı çalışmaları sebebiyle belirli sürelerle araçların giriş çıkışına kapatıldı.

Marmaray'ın altyapı çalışmaları tamamlanıyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada, Marmaray’da 17 aydır devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla virlikte sefer sayısının hafta i̇çi̇ 219’dan 333’e çıkarılacağını dile getirdi.

Başiskele'de altyapı çalışmaları sürüyor!

Başiskele Belediyesi, kentin gelişmesi ve yenilenmesi için projeler geliştiriyor. Başiskele'de altyapı çalışmaları sürüyor.

Manisa Gördes'te altyapı yenileme çalışmaları yapılıyor!

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa Gördes'te altyapı çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, çalışmaların devam ettiği Deliçoban Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Manisa'daki altyapı çalışmaları masaya yatırıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Salihli’de altyapı çalışmaları devam eden mahalleleri ziyaret etti.

Manisa Beyler'de altyapı çalışmaları başladı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesinin Beyler Mahallesi’ndeki altyapı yenileme çalışmalarını başlattı.

Ordu Yeni Sanayi Kavşağı'nda altyapı çalışmaları başladı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu'da trafiği rahatlatacak ve çevre yolunun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını sağlayacak yeni sanayi kavşağında çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir ekipleri, altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Tekirdağ Ergene'deki altyapı çalışmaları tamamlandı!

Ergene'ye bağlı Vakıflar Mahallesinde çalışmaları bitirilen altyapı ve kanalizasyon hattında inceleme yaparak yetkililerden bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak devam eden kaldırım, asfalt ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi.

Manisa Ahmetli'deki altyapı çalışmaları tamamlandı!

Ahmetli ilçesi Hacıköseli Mahallesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile yepyeni bir görünüm kazanıyor. Mahallenin altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, kilit parke taşı döşeme ve bordür yenileme işlemlerine başlandı.

Şanlıurfa Harran'da altyapı çalışmaları başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Harran'da sur içindeki altyapı çalışmalarını arkeologlar nezaretinde sürdürüyor. Ekipler, alanda iş makinesi kullanmadan tamamen insan gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

Harran'da altyapı çalışmaları sürüyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Harran ilçesinde sur içindeki altyapı çalışmalarını arkeologlar nezaretinde sürdürüyor.

bursa altyapı çalışmaları Haberi

bursa altyapı çalışmaları


Nilüfer’de, kazılıp bırakılmış cadde ve sokaklarla ilgili vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey basın toplantısı düzenleyerek ilgili kurumlara çağrıda bulundu.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi Basın Toplantı Odası’nda düzenlenen toplantıda Başkan Bozbey, sorunları defalarca gündeme getirmelerine rağmen halen bir sonuç alınamaması ve yaşanan koordinasyonsuzluğun, kendilerini  “Artık Yeter” deme noktasına getirdiğini söyledi.

Başkan Bozbey, yaşanan sorunları, büyük kısmı aylar öncesinden kazılıp bırakılan cadde ve sokaklardan çekilmiş fotoğraflarla anlattı.

Nilüfer’de kazılarla ilgili Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) ile yaşanan sorunları defalarca gündeme getirdiklerini kaydeden Bozbey, “Özellikle, vatandaşlarımızdan kazılarla ilgili gelen ve büyük artış gösteren şikayetler, üstelik bu konuda Nilüfer Belediyesi’nin tek sorumlu görülerek suçlanması dolayısıyla konuyu gündeme getirmek istedik. Bursa’da Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Altyapı Koordinasyon Merkezi tarafından verilen kazı ruhsatlarını, bizim denetimimizin dışında...