bursa soğanlı kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor

bursa soğanlı kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor

Osmangazi Belediye Başkanlığı, Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kat karşılığı inşaat yaptırılacak. İhaleler 17 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek.

Soğanlı'daki kentsel dönüşüm en modern proje olacak!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kentsel dönüşümün Osmangazi ve Bursa'nın vizyonunu değiştireceğini belirterek, "Soğanlı projesi başlayınca Türkiye'nin en modem projesi olacak" dedi.

Soğanlı projesi Türkiye’nin en modern projesi olacak!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kentsel dönüşümün Osmangazi ve Bursa’nın vizyonunu değiştireceğini belirterek, “Soğanlı projesi başlayınca Türkiye’nin en modern projesi olacak” dedi.

Soğanlı kentsel dönüşüm ihalesi ne zaman?

Osmangazi Belediyesinin Soğanlı Mahallesi'nde hayata geçireceği, modern şehir mimarisiyle örnek olması hedeflenen 'kentsel dönüşüm projesi' için geri sayım başladı. Kentsel dönüşüm projesinin 1.etap 1. kısmı 12 Mayıs'ta ihaleye çıkacak.

Osmangazi Soğanlı kentsel dönüşümde geri sayım başladı!

Osmangazi Belediyesi'nin Soğanlı Mahallesi'nde hayata geçireceği Kentsel Dönüşüm Projesi için geri sayım başladı. Toplam 42 hektar alan üzerinde gerçekleştirilecek olan projenin 1'inci etap 1'inci kısmı 12 Mayıs tarihinde ihaleye çıkıyor.

Osmangazi Soğanlı kentsel dönüşüm projesinin ihalesi 12 Mayıs'ta!

Osmangazi Belediye Başkanlığı tarafından Bursa Osmangazi ilçesinde yapılacak olan Soğanlı kentsel dönüşüm projesi 1. etap 1. kısımda 21 milyon 133 bin TL'ye kat karşılığı inşaat yaptırılması işi ihale edilecek.

Soğanlı'daki kentsel dönüşüm Türkiye'ye örnek olacak!

Başkan Mustafa Dündar "Bakanlığın 75 milyon liralık desteğiyle 150 milyon lira ödedik. Önümüzdeki ay inşaat başlıyor. Burası örnek olacak ve diğer kentsel dönüşümlerin önünü açacak" şeklinde konuştu.

Soğanlı'da kentsel dönüşüm 1 aya kadar başlayacak!

Osmangazi Belediye Başkam Mustafa Dündar da, "Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla Osmangazi'nin çehresini değiştireceğiz. Soğanlı Kentsel Dönüşümü Projesi'nde 1 aya kadar temel atacağız. " dedi.

Osmangazi Soğanlı'daki kentsel dönüşüm projesi TBMM gündeminde!

Bursa'nın Osmangazi ilçesinin Soğanlı Mahallesi'nde yürütülen kentsel dönüşüm projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Mustafa Dündar'dan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi açıklaması!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde 6. etabın ilk harcı döküldü!

Türkiye’de kamu tarafından başlatılan ve her anlamda modern güvenli kent beklentisini karşılayan tek uygulama olan Osmangazi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, etap etap büyüyerek umutları ve hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Soğanlı Botanik Parkı yapılaşmaya mı açılacak?

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa’nın gözde yeşil alanları arasında bulunan Soğanlı Botanik Parkı’nın yapılaşmaya açılmasıyla ilgili iddialarını yalanladı.

Soğanlı Botanik Parkı'nın doğal SİT statüsü değişti!

Bursa'da Soğanlı Botanik Parkı'nın doğal SİT statüsü, Nitelikli Koruma Alanı ve ‘Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı' olarak değiştirildi...

Soğanlı Botanik Parkı'nın yapılaşmaya açılacağı iddiasına bakanlıktan yanıt!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yaptığı açıklamada Bursa Soğanlı Botanik Parkı'nın yapılaşmaya açılacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Bursa'daki Soğanlı Botanik Parkı yapılaşmaya açılıyor!

Bursa'da yer alan Soğanlı Botanik Parkı'nın doğal SİT statüsü değiştirildi ve doğal SİT gitti ‘Kontollü kullanım alanı’ geldi. Park'ta yapılaşmanın da önü açıldı.

Bursa Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi için 68 bina yıkıldı!

Kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam eden Osmangazi Belediyesi, Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kalan riskli alandaki 5 katlı binayı kamulaştırarak yıktı.

Bursa Soğanlı Merkez Cami açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle hayata geçirilen Soğanlı Merkez Cami açıldı.

Bursa Soğanlı, kentsel dönüşümle değerlendi!

Yatay şehirleşmenin örnek projeleri arasında yer alan Soğanlı Kentsel Dönüşümü, sosyal donatı alanları, mimari ve teknik özellikleri ile de Bursa’nın yükselen değeri oldu.

Soğanlı Dönüşüm Projesi Millet Bahçesi ile taçlanıyor!

İlçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarına son sürat devam eden Osmangazi Belediyesi, Türkiye’de kentsel dönüşüme ışık tutan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’ni Millet Bahçesi ile taçlandırıyor.

Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 55 bina yıkıldı!

Bursa'nın Soğanlı bölgesinde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında

Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi tüm hızıyla sürüyor!

Osmangazi Belediyesi’nin inşa çalışmalarına hızla devam ettiği Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, büyümeye devam ediyor..

bursa soğanlı kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor Haberi

bursa soğanlı kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPTIRILMASI İŞİ İHALE EDİLECEKTİR


Osmangazi Belediye Başkanlığından:


Aşağıda listede belirtilen; Soğanlı Mahallesi, Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması İşi; 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu 36. Maddesine istinaden Kapalı Teklif Usulü ile ihale edilecektir.


1 - Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap 2. Kısım 10316 Ada, 1 parsel, 10317 ada 1 parsel, 10318 ada 1 parsel, 10322 ada 1 parsel, 10324 ada 1 parsel Üzerine Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması İşi.

Yapı yaklaşık maliyeti muhammen bedeli     : 46.412.800,00.-TL+KDV

Geçici teminat bedeli                                     :   1.392.384,00.-TL


2 - Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap 3. Kısım 10314 Ada, 1 parsel, 10315 ada 1...