çankaya gayrimenkul ihaleleri

çankaya gayrimenkul ihaleleri

Çankaya Belediye Başkanlığı, Çankaya'da bulunan 16 gayrimenkulü satışa çıkardı. İhalesi 28 Mart'ta gerçekleşecek gayrimenkullerin toplam bedeli 57 milyon 947 bin TL olarak belirlendi.

Çankaya'da 7.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Ankara İli,Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 7 milyon 877 bin 200 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale günü 25 Mart 2019 olarak belirlendi. 

Yapı Kredi Koray GYO Çankaya 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara Çankaya konut ve ticari projesine ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Atakule GYO Çankaya 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara İli, Çankaya İlçesi, Güven Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulün 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Ankara Çankaya'da 5.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Mebusevleri Mahallesi, İller Caddesi üzerinde yer alan gayrimenkul 5 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa sunuldu. Satışa konu olan gayrimenkulün birinci satış günü 20 Aralık 2018 olarak açıklandı.

Çankaya'da 5.4 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Ankara İli Çankaya İlçesi Alacaatlı Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 5 milyon 420 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için birinci satış günü 15 Ocak 2019 olarak belirlendi. 

Çankaya'da 10.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Ankara İli Çankaya İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan kargir bina vasıflı gayrimenkul 10 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Ankara Çankaya'da 6.5 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Balgat Mahallesi ve Alacaatlı Mahalleleri'nde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 6 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çankaya'da 66.8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Ankara ili, Çankaya ilçesi, Karakusunlar Mahalllesi'nde yer alan gayrimenkul 66 milyon 824 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı.

Çankaya Belediyesi'nden 111.4 milyon TL'ye satılık 23 gayrimenkul!

Çankaya Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan 23 gayrimenkul toplamda 111 milyon 461 bin TL bedel ile satışa sunulacak. 

Çankaya Ticari Merkezi'ndeki gayrimenkul kiraya verildi!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Çankaya Projesi Ticari Merkezi A-B Blok'ta yer alan ve ekspertiz aylık kira değeri KDV Hariç 4.437 TL olan 5 nolu bağımsız bölümün 135 metrekarelik kiralanabilir alanı kiraya verdi.

Çankaya Ticari Merkezi'ndeki gayrimenkul kiraya verdi!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Çankaya Projesi Ticari Merkezi A-B Blok'ta yer alan ve ekspertiz aylık kira değeri KDV Hariç 11.308 TL olan 7 nolu bağımsız bölümü kiraya verdi.

Atakule GYO Çankaya Güven Mahallesi arsa değerleme raporu yayınlandı!

Atakule Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Atakule GYO Çankaya Güven Mahallesi arsa değerleme raporu yayınlandı.

Atakule GYO Çankaya Kuleli Caddesi değerleme raporu yayınlandı!

Atakule Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Atakule GYO Çankaya Kuleli Caddesi değerleme raporu yayınlandı.

çankaya gayrimenkul ihaleleri

çankaya gayrimenkul ihaleleri çankaya gayrimenkul ihaleleri

Çankaya Belediye Başkanlığı, Çankaya'da bulunan 16 gayrimenkulü 57 milyon 947 bin TL'ye satışa çıkardı.


TAŞINMAZ MAL SATILACAKTIR

Çankaya Belediye Başkanlığından:


1 - Mülkiyeti müstakilen Belediyemize ait aşağıda ada, parsel numarası, alanı, imar durumu, muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale günü ve ihale saati yazılı taşınmazlar; 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi uyarınca kapalı teklif usulü (artırma) yoluyla satılacaktır.Gayrimenkullerin toplam bedeli: 57 milyon 947 bin TL


2 - İhale ilanda belirtilen tarih ve saatte; Belediye Başkanlığımızın Ziya Gökalp Caddesi No: 11 B2 Blok 9.kat adresindeki Çankaya Belediyesi Encümen Salonunda yapılacaktır.

3 - İhale ile ilgili şartname; çalışma saatleri içerisinde Ziya Gökalp Cad. No: 11 A1-A2 Blok 6....