Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi adres

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi adres

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Sultan Aydemir tarafından kuruldu.

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Sultan Aydemir tarafından kuruldu.

Gold Limar İnşaat Otomotiv Kuyumculuk Gıda Madencilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold Limar İnşaat Otomotiv Kuyumculuk Gıda Madencilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Ayman Aliz Aldeen tarafından kuruldu.

Elvin Gold Grup Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Elvin Gold Grup Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 120 bin TL sermaye bedeli ile Alireza Hosseini Okhchelar, Mohammadhossein Houshmand ve Seyyed M. Tahami Sırjani ortaklığıyla kuruldu.

Tam Capital Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tam Capital Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 40 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed Abed Alhaleem A.Dababseh tarafından kuruldu.

Gold Global İnşaat Malzemeleri Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold Global İnşaat Malzemeleri Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Berdi Urayev tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Gold Estate Turkey Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold Estate Turkey Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Cuma Kırk tarafından 600 bin TL sermaye ile bugün   kuruldu. 

Gold Drops Parfümeri Kozmetik İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold Drops Parfümeri Kozmetik İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Alyounes ve Malaa Alrefaeı ortaklığında kuruldu.

Capital One Gayrimenkul Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Capital One Gayrimenkul Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Esmeıl Dıb ve Alı Mohamad ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 3 Ağustos'ta Fatih, Molla Gürani Mahallesi'nde kuruldu.

Gold Rumman İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gold Rumman İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi 600 bin TL sermaye 7 Haziran'da Soğanlık'ta Fatih Yılmaz tarafından kuruldu.

Berton Gold Madencilik İnşaat ve Gayrimenkul Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Berton Gold Madencilik İnşaat ve Gayrimenkul Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Bahador Mırzae tarafından 20 bin TL sermaye ile 9 Mayıs'ta Bakırköy, Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Caddesi'nde kuruldu.

Biroya Capital İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Biroya Capital İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Adnan Houria, Bassam Asouad ve Mohamad Ayman Wafai tarafından toplam 100 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da kuruldu.

Gold King Decorat Dekorasyon Mobilya ve İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold King Decorat Dekorasyon Mobilya ve İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Yaşar Kulakcı tarafından 60 bin TL'lik sermaye ile 18 Mart'ta kuruldu.

Bimeks East Capital Asset Management'a hisse sattı!

Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' na yapılan açıklamaya göre Bimeks East Capital Asset Management' a hisse satışı gerçekleştir di...

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi adres

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi adres Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi adres

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Sultan Aydemir tarafından kuruldu.

Capital Gold Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma...