29 / 05 / 2022

Cityscape Globale katılan türk fimalar

Cityscape Globale katılan türk fimalar

Dubai'de yapılan Cityscape Global emlak fuarına Türk inşaatçılar damgasını vurdu. Fuarın ev sahibi Birleşik Arap Emirliklerinden sonra 31 firmayla en fazla katılım Türk firmalardan geldi.

Site toplantılarına vekalet ile katılanların söz hakkı var mı?

Posta Gazetesi köşe yazarı Tamer Heper'e gelen soruda, eşinin adına site toplantılarına katılan bir bir malikin toplantıda alınan kararların iptali için dava açtığını ancak mahkemenin aktif husumet ehliyeti yokluğu nedeniyle davayı reddettiğini, bu konuda hangi haklara sahip olduğu soruldu.

Depremlerle yıkılan binaların yüzde 99’u kaçak!

Betonarme Yapılar Semineri’ne katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptığı açıklamada, depremlerle yıkılan binaların yüzde 99’unun kaçak ve mühendislik yardımı almamış olduğunu söyledi.

V Orman lansman öncesi Körfezli yatırımcılara tanıtıldı!

Dubai Cityscape fuarına katılan İsra Holding, V Orman’ı lansman öncesi Körfezli yatırımcılara tanıttı. Yabancı alıcılar V Orman’a büyük ilgi gösterdi...

3. havalimanı eylemine katılan işçi: Kimse bizi kışkırtmadı!

Kötü çalışma koşullarının protesto edildiği 3. havalimanı inşaatında eyleme katılan bir işçi yaptığı açıklamada "Kimse bizi kışkırtmadı, herkes öyle doldu ki, dinamit gibi bekleyenler var" diye konuştu.

Konutta indirim kampanyasına katılan firmalar!

Konutta indirim kampanyası "Türkiye İçin Kazanç Vakti" sloganıyla bugün tanıtıldı. İşte konutta indirim kampanyasına katılan firmalar...

Türk inşaat firmaları Körfez’den vazgeçmedi!

Dubai Cityscape Global 2017 Fuarı'na katılan Türk inşaat stantları, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de katılımıyla yoğun ilgi gördü. Şirketler şimdi gelen ön talebi satışa çevirmek için harekete geçti.

Yabancıya konut satışı sektöre can suyu oluyor!

Dubai’deki Cityscape Global’e katılan Bakan Özhaseki, yabancıya satışın ekonomiye tehdit değil can suyu olduğunu belirterek, “Birçok ülke gayrimenkul satmak için çırpınıyor. Adeta yarışıyorlar. Biz de bu konuda gayret içindeyiz” dedi

Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape Fuarı'na katıldı!

Dubai Cityscape’ye bu yıl 11 projesiyle katılan Artaş İnşaat, Türkiye’nin yüksek yatırım potansiyelini Körfezli yatırımcılara sundu. Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai’de yapan firma, fuarda körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan projeler!

2-2.5 milyar lira ciro hedeflenen Emlak Konut "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyası dün başladı. Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan projeler haberimizin içinde yer alıyor.

Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan bankalar!

"Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" sloganıyla yola çıkan Emlak Konut GYO'nun ikinci seferberlik kampanyası bugün başladı. Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan bankalar şöyle...

Wittur, Uluslararası Asansör İstanbul'a katılacak!

İlk fuardan bu yana Asansör İstanbul’a aralıksız olarak katılan Wittur, 15.buluşmada da yerini aldı…

Yabancıya konut satışı 15 milyar doları bulacak!

6-8 Eylül’de yapılan Dubai Cityscape Gayrimenkul Fuarı’na katılan Türk firmaları memnun döndü. Fuarı değerlendiren Fuzul Yapı Başkan Yardımcısı Akbal “Güven tazelendi, yabancıya satış 15 milyar doları bulur” dedi.

Dubai Cityscape'te 1.2 milyar liralık talep toplandı!

Bu yıl 15’incisi düzenlenen uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global’e katılan Türk şirketler Türkiye’ye mutlu döndü. Sektör temsilcileri, 3 gün boyunca fuarda yabancı yatırımcılarla bir araya geldi.

Cityscape Globale katılan türk fimalar Haberi

Cityscape Globale katılan türk fimalar


Dubai'de yapılan Cityscape Global emlak fuarına Türk inşaatçılar damgasını vurdu. Fuarın ev sahibi Birleşik Arap Emirliklerinden sonra 31 firmayla en fazla katılım Türk firmalardan geldi. 

Türk inşaatçılar Dubai de şov ORTADOĞU' nun en büyük gayrimenkul fuan olarak kabul edilen Cityscape Global de Türk firmaları şov yapa 21-23 Eyhil tarihleri arasında Dubai World Trade C'enrer 'da gerçekleşen fuara 31 Türk firması katıldı. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelindeki konut ve ofis projelerim Tannan firmalar. Körfeziı yatırımcıların beğenişim topladı. 

Fuar boyunca alım t3İeplennı değerlendiren ve iş birlikleri için Ortadoğulu yannmcıIarla görüşen firmalar fuar soması sanş için harekete geçti. Türk inşaat patronları, önümüzdeki günlerde Ortadoğulu yannmcıları kendi ülkelerinde ağırlayarak projelen yerinde görmelerini sağlayacak. 

Fuara ev sahibi Birleşik Arap Emirlikleri "nden soma en fazla kanlımı Türk...