26 / 06 / 2022

Dap Vazo Kule

Dap Vazo Kule

“Toptan Tekstil AVM” anlayışıyla tekstil dünyasının yeni cazibe merkezi olmaya aday Real Merter'de dairelerin 2017 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor..

Real Merter Evleri'nde 120 aya varan vade seçenekleriyle!

Bulunduğu lokasyon ile dikkat çeken Real Merter yaşamın Nisan 2017'de başlaması öngörülüyor. Projede 0,42 ’den başlayan oranlarla ev sahibi olunabiliyor..

Real Merter'de peşinatsız ödeme imkanı!

1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile 248 daireyi bünyesinde barındıran Real Merter'de yaşam Nisan 2017'de başlayacak..

Real Merter'de her açıdan çok kar edeceksiniz!

Şehrin merkezine nefes aldıran yaşam alanları ve modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanan mühendislik anlayışıyla Real Merter, karlı bir yatırım olmanın çok ötesinde, bir prestij projesi olarak ön plana çıkıyor..

Real Merter Nisan 2017'de teslim!

1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile 248 daireyi de barındıran Real Merter'de daire teslimlerinin Nisan 2017'de yapılması planlanıyor..

Real Merter'de yüzde 25 peşinatla!

Real Merter'de yüzde 25 peşinat, 120 aya kadar vade ve 0.70’den başlayan kredi faiz oranlarıyla ev ve ofis sahibi olunabiliyor..

Real Merter'de faiz oranları 0.70’den başlıyor!

Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı konsorsiyumu tarafından yapılan 248 konutluk Real Merter'de faiz oranları 0.70’den başlıyor..

Merter Real nerede?

Real Merter projesi Oliv Yapı ve Vizyon Yapı imzası ile İstanbul Avrupa Yakası Merter'de inşa ediliyor. Projede konut ve dükkanlar bulunuyor. Peki Merter Real nerede?

Merter Real İstanbul"da 546 bin TL"ye 3+1!

2009 yılının Eylül ayında yapımına başlanan Merter Real İstanbul projesinde 3+1 daireler 546 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor

Realİstanbul"da 465 bin 847 TL"ye!

Türköz İnşaat, Oliv Yapı ve İttifak İnşaat tarafından hayata geçirilen Realİstanbul projesinde evler oturuma hazır durumda. Sadece bir bloğun inşaatı devam ediyor

DAP Yapı, Vazo Kule'de, Hitit vazosundan esinlenmiş!

DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan esinlenerek tasarladığı Vazo Kule'de teslimler başladı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule projesi, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor.

Dap Yapı Vazo Kule'de teslimler başladı!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40’ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor.

Dap, Burgu, Tango, Vazo ve Dalga kulelerinin işletmesini Rotana'ya verdi!

DAP Yapı, 600 milyon lira yatırımla inşa ettiği Burgu, Tango, Vazo ve Dalga kulelerinin işletmesi için uluslararası otel zincirlerinden Rotana ile anlaştı.

Dap Vazo Kule görselleri!

Dap Vazo Kule görselleri haberimizin içerisinde yer alıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan Maltepe Dap Vazo Kule Evleri projesinde 20 bin TL peşinatla ödemeler yapılıyor.

Dap Vazo Kule Maltepe görselleri!

Dap Vazo Kule Maltepe görselleri haberimizin içinde yer alıyor. Projede dinlenme alanları, spor alanları, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve fitness yer alıyor...

Dap Vazo Kule'de 48 ay vade! 0 faiz!

22 katlı iki blok ve 19 katlı bir blok şeklinde yükselen Dap Vazo Kule projesinde 48 ay vadelendirme ile yüzde 0 oranında faiz uygulanıyor. Projede 99 adet ofis yer alıyor.

Dap Vazo Kule'de 20 bin TL peşinatla! 48 ay vade 0 faiz!

Dap Vazo Kule projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Dap Vazo Kule'de 20 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede 48 ay vade 0 faiz imkanı sunuluyor.

Dap Vazo Kule'de daireler 20 bin TL peşinatla!

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de inşa edilen Dap Vazo Kule daireleri 20 bin TL peşinatla satışa sunuluyor.Projede 48 ay vade 0 faiz fırsatı da bulunuyor.

Dap Vazo Kule!

22 katlı lok ve 19 katlı 1 bloktan oluşan Dap Vazo Kule'de; spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kapalı otopark, eğlence alanları, dinlenme alanları ve yüzme havuzu bulunuyor.

Dap Vazo Kule ulaşım!

Dap Vazo Kule ulaşım bilgileri kapsamında projenin İstanbul Avrupa Yakası Maltepe'de yer aldığını söyleyebiliriz. Projede 22 katlı iki blok ve 19 katlı bir blok olmak üzere 3 blok bulunuyor...

Dap Vazo Kule Maltepe adres!

Dap Vazo Kule Maltepe adres bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Dap Vazo Kule Maltepe projesi kapsamında stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Dap Yapı Vazo Kule'de sadece 20 bin TL peşinatla!

Dap Yapının sahipliğini yaptığı Dap Vazo Kule projesi müşterilerine 20 bin TL peşinat ödendikten sonra 48 ay vade ve 0 faiz seçenekleri sunuyor. Kampanyada son gün 30 Nisan.

Dap Yapı Vazo Kule'de 48 ay vade ve 0 faiz! Son gün 30 Nisan!

Dap Yapı imzası taşıyan Vazo Kule projesinde, konut sahibi olmak isteyenler 20 bin TL peşinat ödendikten sonra 48 ay vade ve 0 faiz seçenekleri sunuluyor.

Dap Vazo Kule Haberi

 Dap Vazo Kule
Real Merter projesi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


İstanbul'un yükselen değeri Real Merter, “Toptan Tekstil AVM” anlayışıyla tekstil dünyasının yeni cazibe merkezi olmaya aday! Tüm tekstil toptancıları ve perakendecilerini modern, estetik bir merkezde bir araya getirecek olan proje, oldukça karlı bir yatırım imkanı sunuyor. Şehrin tam merkezinde yer alan benzersiz lokasyonu ve yenilikçi mimari yapısıyla kısa sürede bölgenin çehresini değiştirecek  olan proje iş sahipleri ve yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. 22.422 m2’lik, 155 mağazalık “Toptan Tekstil AVM” alanı, akıllı mağaza yerleşimi, ferah tasarımı ve ulaşım rahatlığı sağlayan lokasyonu sayesinde Real Merter, tekstil dünyasını karmaşık yapısından kurtararak düzen ve organizasyon kolaylığının sağlayacağı verimlilikle buluşturuyor. Geniş park ve depo olanakları, yükleme-indirme kolaylığı, ulaşım imkanları, bir arada olmanın sağlayacağı artı değer ve...