Dersaadet Gayrimenkul başakşehir

Dersaadet Gayrimenkul başakşehir

Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 80 bin TL sermaye bedeli ile Fuat Yavaş tarafından kuruldu.

Adım 34 Gayrimenkul İnşaat Tekstil Turizm Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi açıldı!

Adım 34 Gayrimenkul İnşaat Tekstil Turizm Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi bugün Başakşehir'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Enes Değirmenci tarafından açıldı.

Fuzul Yapı Başakşehir'deki 10. projesi için düğmeye bastı!

Yeni proje yatırımlarına hız kesmeden devam eden Fuzul Yapı ve Fuzul Gayrimenkul, Başakşehir'de 48 bin 674 metrekarelik alanda bölgedeki 10'uncu projesine başlıyor. 

Referans Gayrimenkul Başakşehir ofisi yarın açılıyor!

Referans Gayrimenkul Başakşehir'in yeni ofisi Erkut Memiş ile Birsen Memiş imzası ile Nidapark Başakşehir Dükkanları'nda yarın açılıyor. 

Referans Başakşehir Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Referans Başakşehir Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Erkut Memiş tarafından kuruldu...    

Başakşehir Belediyesi'nden 8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, mülkiyetinde bulunan Başak Mahallesi, 5. Etap'taki gayrimenkulü satışa sunuyor. Gayrimenkul 8 milyon TL'den satılıyor.

Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 80 bin TL sermaye bedeli ile Fuat Yavaş tarafından kuruldu.

Başakport 24 projesi 2018'in ikinci yarısında başlıyor!

24 Gayrimenkul, Başakşehir'deki dev dönüşüm projesi Başakport 24'e 2018 yılının ikinci yarısında başlamayı hedefliyor...

Başakşehir Gayrimenkul Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Başakşehir Gayrimenkul Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi, Haşim Keleş Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 18 Mayıs'ta Başakşehir, Başak Mahallesi, Yaşilvadi Caddesi'nde kuurldu.

Akzirve Hoşdere projesi 800 milyon TL'ye mal olacak!

Akzirve Gayrimenkul Başakşehir Hoşdere'de 2 bin 440 konut ve 114 dükkandan oluşan konut projesine hazırlanıyor. Akzirve Hoşdere projesinde 1+0'dan, 5+1'e kadar konut tipleri olacak...

Fayhaa Gayrimenkul ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fayhaa Gayrimenkul ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Imad El Derbas ve Khaled Zreıka ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 16 Şubat'ta Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı'nda kuruldu.

Al Gayrimenkul Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Al Gayrimenkul Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi, Abidin Bozal Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Tayfun Toprak Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 60 bin TL sermaye ile 8 Şubat'ta Başakşehir, Başak Mahallesi'nde kuruldu.

Emlak Konut GYO, Başakşehir Hoşdere 4. Etap yapı ruhsatlarını aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi Yapı Ruhsatlarının alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Emlak Konut GYO Avrupa Konutları Başakşehir'in yapı ruhsatlarını aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığ A.Ş., Avrupa Konutları Başakşehir projesinde toplam 968 bağımsız bölüme ait yapı ruhsatlarının alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte açıklama...

Dersaadet Gayrimenkul başakşehir Haberi

Dersaadet Gayrimenkul başakşehir


Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 80 bin TL sermaye bedeli ile Fuat Yavaş tarafından kuruldu.


Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konusu:

A) Emlak-İnşaat 1) Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksler, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak,kiralamak,kiraya vermek;bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarma, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerinde irtifak,intifa,sükna,kat mülkiyeti kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her türlü gayrimenkul konusunda danışmanlık yapmak. Her türlü inşaat taahhüt işleri konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına...