DKY İnşaat DKY Sahil fiyat 2017

DKY İnşaat DKY Sahil fiyat 2017

DKY İnşaat imzasıyla hayata geçirilen DKY Sahil projesi 138 adet daireden meydana geliyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 927 bin TL'den başlıyor. Peki DKY Sahil Evleri ne zaman teslim?

DKY İnşaat DKY On ödeme planı!

Daire alanlarının 57 metrekareden başladığı projede bin 450 metrekare ticari alanı yer alıyor. DKY İnşaat DKY On ödeme planı kapsamında kişiye özel esnek ödemeler sağlanıyor.

DKY İnşaat'tan yeni nesil şehirli yaşam konsepti!

DKY İnşaat, gayrimenkul sektöründe konut anlayışını "Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti" ile yeniden tanımlayacak. İlk defa 'DKY On Kağıthane' ile dünyanın 'ilk dijital topluluk portalı' ile projede yaşayanlar sürekli etkileşim halinde olabilecekler.

DKY İnşaat DKY On iletişim!

DKY İnşaat DKY On iletişim için 0216 517 9 517 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ticaret alanı bin 450 metrekareden oluşan proje İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa ediliyor.

DKY İnşaat 5 yılda 10 projeye imza atacak!

Dumankaya Holding şirketlerinden DKY İnşaat Kâğıthane'de 200 milyon lira yatırımla proje hayata geçiriyor. Ali Dumankaya DKY On konseptinde 5 yılda 10 proje daha hayata geçireceklerini aktardı.

DKY İnşaat, konutta 'yeni nesil şehirli yaşam konsepti'ni getirdi!

DKY İnşaat, gayrimenkul sektöründe konut anlayışını "Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti" ile yeniden tanımlayacak. İlk defa hayata geçecek konseptte dünyanın 'ilk dijital topluluk portalı' kurulacak.

DKY İnşaat DKY ON projesini tanıttı!

DKY İnşaat, merakla beklenen projesi DKY ON ile gayrimenkul sektöründe ezberleri bozdu. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilecek proje, yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlıyor.

DKY İnşaat DKY On fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de hayata geçirilecek olan proje satışa çıktı. DKY İnşaat DKY On fiyat listesine göre daireler 309 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

DKY İnşaat DKY On satılık daire!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de yükselen proje DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

DKY İnşaat DKY On satılık!

DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1,5 ve 2+1,5 olarak dizayn edildi. İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilecek proje 2 Eylül'de basına tanıtılacak.

DKY İnşaat yeni nesil yaşam platformunu tanıtıyor!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane’de ilkini hayata geçireceği “yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Proje lansmanı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

DKY İnşaat DKY On Kağıthane Projesi yeniden tanımlanıyor!

DKY İnşaat, merakla beklenen projesi DKY On için ön talep toplamaya başladı. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilecek proje, sunacağı yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlayacak.

DKY İnşaat DKY On nerede?

Toplam 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazadan meydana gelen DKY On projesi için ön talep süresi başladı. Projenin 2 Eylül'de basına tanıtılması planlanıyor. Peki DKY İnşaat DKY On nerede?

DKY İnşaat DKY On Projesi!

Toplam 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazanın yer aldığı projenin lansmanı 2 Eylül'de yapılması planlanıyor. DKY İnşaat DKY On Projesi resmi satışları lansmandan sonra yapılacak.

DKY İnşaat DKY Sahil fiyat 2017

DKY İnşaat DKY Sahil fiyat 2017 DKY İnşaat DKY Sahil fiyat 2017


Toplam 138 adet daireden meydana gelen DKY Sahil projesi "Hayat Sahilde Güzel" sloganıyla basına tanıtılıyor. 


DKY İnşaat  imzasıyla hayata geçirilen DKY Sahil projesi  Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Kartal metrosu ve deniz otobüsü iskelesine 5 dakika mesafede yükseliyor. 


2+1.5 daireden 4+1.5'e kadar farklı tipte dairelere yer verilen DKY Sahil Evleri fiyatları 1 milyon 927 bin TL'den başlayarak, 3 milyon 454 bin TL'ye kadar çıkıyor. Projede 2+1,5 daire satışları tamamlandı. 


DKY Sahil Evleri ne zaman teslim?


DKY İnşaat imzasıyla hayata geçirilen DKY Sahil projesinde konut teslimlerin Aralık 2019'da gerçekleşmesi planlanıyor. 


Kartal DKY Sahil Evleri'nde 60 ay vade farksız veya 120 aya varan yüzde 0.45 vade farkı seçenekleriyle lansman öncesi fırsatlar sunuluyor.  


Kartal DKY Sahil satış ofisi!

Tel:0216 517 9 517   

Web: http://dkysahil.com 


Pınar DOĞAN...