doğtaş mobilya mağaza

doğtaş mobilya mağaza

Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından olan Doğtaş Mobilya, mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Firma, Bahreyn'de açtığı iki yeni mağaza ile Exclusive ve Kids Land markalarını Bahreyn'e taşıdı...

Doğtaş Mobilya Ürdün'de ilk mağazasını açtı!

200'ün üzerinde mağazasının bulunduğu Doğtaş Mobilya, Ürdün'e ilk Doğtaş Exclusive mağazasını açtı.

Doğtaş, 2014 sonunda yurtdışında 100 mağaza açmayı hedefliyor!

Dünya'nın bir çok yerinde mağazaları bulunan Doğtaş Mobilya, 2014 yılı sonuna kadar " yurtdışında 100 mağaza" hedefine yavaş yavaş yaklaşıyor. 2013 yılında mağaza açılması beklenen ilk hedef Güney Afrika ve Fildişi Sahilleri...

Doğtaş 18 yeni mağaza açtı!

Çanakkale’den doğan mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, doğduğu toprakların zaferini, “Bu topraklardan DOĞduk, yine bu topraklara TAŞıyoruz” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında açtığı 18 mağaza ile kutladı.

Doğtaş ve Kelebek'ten 113 yeni mağaza! 

Doğanlar Yatırım Holding, Doğtaş ve Kelebek gibi önemli mobilya markalarını bulunduruyor. Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, "2020 de 38’i yurtdışında olmak üzere toplam 113 mağaza açma hedefimiz var. Böylelikle toplamda 430 mağazaya ulaşacağız" dedi...

Loda Mobilya 3 yeni mağaza açtı!

2019 yılının ilk çeyreği olmadan 3 mağaza açacaklarını söyleyen Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, yatırımlarına hız verdiklerini söyledi.

Çetmen Mobilya'nın hedefi 250 yeni mağaza açmak!

Geçen sene 32 yeni mağaza açarak 50 mağazaya ulaşan Çetmen Mobilya, 250 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

Evgör Mobilya 81 ilde mağaza açacak!

Evgör Mobilya Anadolu açılımıyla bayilik vererek Türkiye'nin 81 ilinde mağaza açmayı hedefliyor.

İder Mobilya'dan Adana'ya yeni mağaza!

İder Mobilya, geniş mağaza zincirine bir yenisi daha ekliyor. İder Mobilya'nın Adana mağazası yarın açılacak.

İder Mobilya’dan 5 yeni mağaza!

İder Mobilya, yeni mağaza yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. Mehmet Pınarbaşı, “İder Mobilya olarak, 2017 yılı ciro bazında en az yüzde 20 büyüme bekliyoruz. " dedi.

Doğtaş Kelebek Mobilya’dan istihdam seferberliğine destek!

Doğtaş Kelebek Mobilya, devletin başlattığı istihdam seferberliğine destek veriyor. Firma İstanbul Genel Merkezi ile Biga ve Düzce’de yer alan üretim tesislerine 2017 için kararlaştırdığı 215 kişilik işe alım planını yeniden düzenleyerek 300 kişiye çıkardı.

Loda Mobilya, Belarus'ta mağaza açıyor!

Loda Mobilya, Ocak ayında açacağı Belarus mağazasıyla toplam şube sayısını 7’ye çıkarıyor. Belarus’un başkenti Minsk Şehrinde açılacak olan mağaza bölgenin en büyük ve prestijli caddesi olan Pobeditely’de Zamok Alışveriş Merkezinde kullanıcıları ile buluşacak.

Doğtaş Kelebek Mobilya, 62 yeni mağaza açacak!

Kelebek, yıl sonuna kadar mağaza açmayı Yurdışında 52'si Doğtaş, dokuzu Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak olmak üzere toplam 61 mağazası bulunan Doğtaş Kelebek, orta vadede bu sayıyı 120'ye çıkarmayı planlıyor.

Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu!

Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Ersin Serbes, 15 Temmuz itibariyle Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Loda Mobilya yıl sonuna kadar 2 mağaza açacak!

Taleplerde yaşanan artış nedeniyle mağaza sayısını artırmayı planladıklarını kaydeden Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, yıl sonuna kadar 2 mağaza açmak istediklerini belirtti.

Bobo Mobilya İran'da 3 yeni mağaza açacak!

Türk girişimciler, İran'a ambargonun kalkmasıyla bu ülke pazarında yer edinmek için kolları sıvadı. Bobo Mobilya Başkanı Fikri Çetin, " İran'da işler büyüyünce Tahran'da yeni bir mağaza açtık. Önümüzdeki dönemde İran'ın 3 şehrine daha mağaza açacağız.” dedi.

doğtaş mobilya mağaza

doğtaş mobilya mağaza doğtaş mobilya mağaza
Doğtaş'ın 'Exclusive' ve 'Kids Land' mağazası Bahreyn'e taşındı. Doğtaş CEO'su Davut Doğan, "Yurt içi ve yurtdışında açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi genişletiyoruz. Geçenlerde İngiltere'den de bir ödül aldık" diye konuştu.


Akşam...