26 / 05 / 2022

ERA Türkiye iş imkanları

ERA Türkiye iş imkanları

ERA Türkiye gayrimenkul bünyesinde çalışmak üzere girişimci ruhlu,motivasyonu yüksek, en az lise mezunu, sorumluluk sahibi ve performansa bağlı kazanç sistemine inanan çalışma arkadaşlarını arıyor.

Damac İnşaat, Türkiye için yatırım planını açıkladı!

Türkiye ekonomisine güvenen yabancı şirketler, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Son olarak Damac İnşaat, Türkiye için yatırım planını açıkladı...

Kripto paralar Türkiye için neden önemli?

Dünya Gazetesi köşe yazarı Ussal Şahbaz, bugünkü köşesinde kripto varlıkları kaleme aldı. İşte Ussal Şahbaz'ın 'Kripto varlıkların Türkiye için önemi' başlıklı yazısı....

Alphan Manas ERA Türkiye Ülke Başkanı oldu!

Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından ERA Türkiye'nin Ülke Başkanlığı görevine Alphan Manas getirildi.

Kovid-19 sonrası tedarik zincirinde Türkiye için fırsat kapısı aralanacak!

Kovid-19 krizi tedarik zincirinde aksamalara neden olurken, uzmanlar, uluslararası şirketlerin üretimde Çin'e bağımlılıklarını azaltmaya gideceğini ve bunun Türkiye için önemli bir fırsat oluşturduğunu belirtti.

Fahrettin Koca: Acil durum hastanelerimiz Türkiye için zorunlu projelerdir!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada,  "Acil durum hastanelerimiz Türkiye için zorunlu projelerdir." diye konuştu.

İş GYO Tuzla'daki 5 ofisini 310 milyon TL'ye Türkiye Şişe ve Cam'a sattı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Tuzla Ofis Binası ile Tuzla Meydan Çarşı'da yer alan 5 ofisi  toplam 310 milyon TL+KDV'ye  Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'ye sattı...

Coldwell Banker, Era Türkiye-Kıbrıs’ı satın aldı!

Kurumsal emlak danışmanlığı sektöründe yeni bir el değiştirme yaşandı. Coldwell Banker firması, Era Türkiye-Kıbrıs’ı 10 milyon lira bedelle satın aldı.

Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasında fark yaratan projeler!

Konut kredisi faizlerinin yüzde 2'leri gördüğü günümüzde çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Birçok firma, Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası kapsamında tüketicilere farklı ödeme seçeneklerini sunan kampanyalar başlattı.

Hasanoğlu İnşaat’ın Türkiye için kazanç vakti kampanya stokları tükendi!

Hasanoğlu İnşaat 2 projesi ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.

Türkiye için kazanç vakti kampanyası için son ay!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteklediği Türkiye için kazanç vakti kampanyası için son aya girildi. Dev kampanya 31 Ekim'de sona erecek. İşte kampanyanın detayları...

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasıyla avantajlı ödeme koşulları!

"Daha güçlü ekonomi için Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanya kapsamında sunulan avantajlı ödeme koşulları ile ev sahibi olmak kolaylaşıyor..

Babacan'dan Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek!

Babacan Yapı, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projeleri ile Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek veriyor..

Batışehir Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası!

Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren dev metro hattı üzerinde konumlandırılan Batışehir, Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek oluyor..

ERA Türkiye iş imkanları Haberi

ERA Türkiye iş imkanları


ERA Türkiye; bünyesinde çalışmak üzere girişimci ruhlu,motivasyonu yüksek,mesai değil,sorumluluk bilinciyle çalışacak gayrimenkul danışmanları arıyor.Aranan Nitelikler: 

En az lise mezunu,

Girişimci ruhlu,

motivasyonu yüksek,

Performansa bağlı kazanç sistemine inanan,

Mesai değil sorumluluk bilinciyle çalşacak.ERA Türkiye bünyesinde yer almak istiyorsanız detaylı özgeçmişlerinizi [email protected] adresine göndermelisiniz.


ERA Türkiye iletişim

Bağdat Caddesi No:240/A Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 407 13 72

Faks:0216 407 14 14 

Öznur...