29 / 05 / 2022

esenyurt Hayat Park 3 Paradise AVM nerede inşa ediliyor

esenyurt Hayat Park 3 Paradise AVM nerede inşa ediliyor

Hayat Park 3 Paradise AVM nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 19 ay sonra açılması planlanan AVM, Hayat Park Gayrimenkul imzası taşıyor.

Hayat Park Prestij Konakları fiyat!

Hayat Park Prestij Konakları fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Hayat Park Prestij Konakları fiyat bilgisi ve proje detayları...

Hayat Park Prestij Konakları nerede?

Hayat Park Prestij Konakları nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Hayat Park Prestij Konakları nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Esenyurt Marmara Park AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

2012 yılında Esenyurt'ta hizmete açılan ve E-5 hattı üzerinde konumlanan Marmara Park AVM'nin piyasa değeri şaşırttı. Peki Marmara Park AVM'nin piyasa değeri ne kadar? İşte tüm detaylar...

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? 

Hayat Park Gayrimenkul tarafından inşa edilen Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? Merakla beklenen AVM 24 saat açık olacak.

Esenyurt Hayat Park 3 AVM açılış tarihi!

Esenyurt Hayat Park 3 AVM açılış tarihi haberimizde yer alıyor. AVM için kazı çalışmaları 2 hafta kadar önce başladı.

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak?

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Hayat Park 3 Paradise AVM'nin 24 saat açık olması planlanıyor.

Hayat Park 3 Paradise AVM nerede?

Hayat Park 3 Paradise AVM nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 19 ay sonra açılması planlanan AVM, Hayat Park Gayrimenkul imzası taşıyor.

Hayat Park 3 Paradise AVM geliyor!

Hayat Park Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek olan Hayat Park 3 Paradise AVM 19 ay sonra açılacak. AVM 24 saat açık olacak.

Hayat Park'ta Sokak Lezzetleri Festivali düzenlendi!

Emlak Konut ve yüklenici firmaları Cihan İnşaat-Konut Yapı, Dağ Mühendislik, İzka İnşaat, Sıtar İnşaat ve Suryapı tarafıdan Hayat Park’ta Sokak Lezzetleri Festivali düzenlendi...

Esenyurt Onur Park Life teslim tarihi!

9 blok şeklinde yükselen Esenyurt Onur Park Life projesi 718 daire ve 231 dükkandan meydana geliyor. Esenyurt Onur Park Life teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

Esenyurt Demir Park fiyatları!

Esenyurt Demir Park fiyatları 2+1'lerde 350 bin TL'den başlayarak değişiyor. Demir Park Esenyurt projesinde konut, home ofis ve dükkanlar yer alıyor...

Esenyurt Medical Park Hastanesi'nde son durum!

Esenyurt'ta hizmete girecek olan Medical Park Hastanesi'nin mülakat programı, Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yeni hastanenin tüm personelleri ESBİM çatısı altında işe yerleştirileceğini açıkladı.

Esenyurt Onur Park Life İstanbul fiyat!

Esenyurt Onur Park Life İstanbul fiyat listesi 345 bin TL'den başlayarak değişiyor...

esenyurt Hayat Park 3 Paradise AVM nerede inşa ediliyor Haberi

esenyurt Hayat Park 3 Paradise AVM nerede inşa ediliyor

Hayat Park 3 Paradise AVM Bahçeşehir ve Esenyurt kesişiminde yükseliyor. 24 saat açık olması planlanan Hayat Park 3 Paradise AVM Hayat Park Gayrimenkul imzası taşıyor.

Hayat Park 3 Paradise AVM nerede? Hayat Park 3 Paradise AVM nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 

Hayat Park 3 Paradise AVM Hayat Park Gayrimenkul'ün daha önce hayata geçirdiği Hayat Park 1 ve Hayat Park 2 projelerinin yanıbaşında yer alıyor.

19 ay sonra açılması planlanan Hayat Park 3 Paradise AVM'de kazı çalışmaları yaklaşık olarak 2 hafta kadar önce başladı.

Toplam 300 mağazaya yer verilen Hayat Park AVM 6 katlı olarak tasarlandı. Hayat Park 3 Paradise AVM projesinde yer alan dükkanların metrekare birim fiyatları 20 bin TL ile 45 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Lansman dönemine özel fiyat avantajlarının sunulduğu...