esenyurt projeleri son durum

esenyurt projeleri son durum

Uluhan Grup, Bulut İnşaat, Makrom Yapı, Hiper Gayrimenkul, Osmanlı İnşaat, Fi Yapı ve İlke İnşaat mağdurları 5 Nisan 2015 Pazar günü Esenyurt Belediye binası önünde eylem yapacak...

Ekrem İmamoğlu'ndan Esenyurt projelerine destek!

Esenyurt Belediyesini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’tan aldığı brifing sonrası, ilçeyle ilgili sağlık, eğitim, alt yapı projelere destek verileceğini söyledi.

Makrom City Tara Yapı'ya devredildi!

İnşaatı yüzde 30 oranında tamamlanan Makrom City projesi Tara Gıda ve Yapı'ya devredildi. Tara Yapı 210 Makrom müşterisine iki teklif sundu. İşte Tara Yapı'nın Makromcity mağdurlarına sunduğu o iki teklif...

İnşaat mağdurları Esenyurt'ta eylem yaptı!

Seslerini yetkililere duyurmak isteyen inşaat mağdurlarının Esenyurt Belediyesi önünde yaptıkları eylemden sonra Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Emin Batmazoğlu mağdurları belediye meclis salonuna davet ederek bir toplantı gerçekleştirdi...

İnşaat mağdurlarından yeni toplu eylem kararı!

25 Mayıs Pazartesi Esenyurt Belediyesi önünde toplanacak olan Uluhan Grup, Bulut İnşaat, Makrom Yapı, Osmanlı İnşaat, Fi Yapı ve İlke İnşaat, Hiper Gayrimenkul mağdurları seslerini Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'na duyurmak istiyor.

Acunkent projesinde son durum ne?

Acunkent projesinde inşaat çalışmaları yeniden başladı. 9 ay içerisinde bitirilmesi planlanan Acunkent projesinin tamamlanmasını sabırla bekleyen Acunkent mağdurları bu süre içerisinde toplu eylemlere devam edecek.

Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den!

Türkiye'nin büyük kentlerinde gerçekleşen kentsel dönüşüm projeleri son yıllarda Anadolu’nun birçok kentine de yayıldı. Kentsel dönüşüm sürecinde olan yapılar için finansal çözümler sunan Birikimevim, bu konudaki bakış açısını sempozyuma taşıdı...

Aris Grand Rezidans Esenyurt son fiyat listesi!

Aris Grand Rezidans Esenyurt son fiyat listesi 279 bin TL'den başlıyor. Projede konut ve ticari alanlar bulunuyor...

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metrosunda son durum!

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattının inşaatı yakın zamanda başlıyor. Hat tamamlandığında Esenyurt ve Mahmutbey arasındaki yolculuk süresi 25 dakikaya inmiş olacak.

Ofislerde yeni kiracı eskilerden daha az kira ödüyor!

İstanbul'da ofis projeleri son yıllarda hız kazandı. JLL Türkiye Ofis Kiralama Direktörü Mahir Mermer, ofis arzının artmasına karşı talebin azaldığını belirtti.

Esenyurt Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısı gerçekleşti!

Esenyurt Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Esenyurt projeleri masaya yatırıldı.

Amasya'nın çılgın projeleri son aşamada!

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ‘Amasya’nın çılgın projesi’ diye adlandırdığı Ferhat Tüneli Projesi ile Yeşilırmak Kauçuk Bendi, Rekreasyon Alanları Oluşturulması, Yenilenebilir Enerji Eksenli Gelişim Projesi’nde son aşamaya gelindiğini açıkladı.

Esenyurt Sağlıkkent Evleri'nde kampanyalı son 20 daire!

Esenyurt Sağlıkkent Evleri'nde kampanyalı son 20 adet 3+1 daire 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Sağlıkkent Evleri'nde 0,95 faizle 120 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor...

İş dünyası A sınıfı ofisleri tercih ediyor!

Ülkemizde özellikle son 10 yılda sürekli büyüyen bir pazarı ifade eden ‘marka konut projeleri’ son yıllarda ‘marka ofis projeleri’ olarak da öne çıkmaya başladı. Uzmanlara göre gelecek dönemlerde ‘A sınıfı’ ofislerin yükselişi devam edecek!

HEP İstanbul Esenyurt’ta son iki blok satışa çıktı!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde son iki blokta satışlar başladı.

Esenyurt Hep İstanbul'da son iki blok satışta!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde, beklenen son iki blokta satışlar başladı. Projede 7 farklı bankadan mortgage kredisi kullanma imkânı bulunuyor.

Metro 34 İkitelli ve TEM 34 Esenyurt projeleri satışta!

Eşbah Yapı Yatırım A.Ş. ve Akyapı ortaklığındaki Metro 34 ve TEM 34 projelerinde satışlar başladı. Metro 34 projesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde, TEM 34 projesi Esenyurt Kıraç'ta inşa ediliyor...

Bodrum'daki otel ve villa projeleri son yıllarda hız kazandı!

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin analizine göre birçok şehirden daha fazla ekonomik değer yaratan Bodrum’un, üçüncü havalimanının hizmete girmesine paralel olarak Ortadoğu ve Uzakdoğu turizmine de açılması bekleniyor.

Hep İstanbul Esenyurt'ta son gün 15 Mayıs! 233 bin TL'ye!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen Hep İstanbul projesinde fiyatlar 233 bin TL'den başlıyor ve yüzde 5 peşinatlı ödemeler uygulanıyor.

esenyurt projeleri son durum Haberi

esenyurt projeleri son durum

Ukra City ve Makromtek mağdurlarının yaptıkları eylemlerin olumlu sonuç vermesi İstanbul'daki inşaat mağdurlarını da yeniden harekete geçirdi. İnşaat mağdurları 5 Nisan 2015 Pazar günü Esenyurt'ta eylem yapacak.

Mağdur olmalarındaki en büyük oltanın sözleşmedeki kira hakkı olduğunu iddia eden Beylikdüzü ve Esenyurt inşaat mağdurları "Sözleşmede eğer eviniz söz verilen tarihte teslim edilmezse size kira ödemesi yapılır yazısını okuyoruz, bu bizim için garanti diye düşünüyoruz, firmayla da teyit edince imza atıp, paraları teslim ediyoruz" diyor. 

Evlerini hak sahiplerine zamanında teslim etmeyen Uluhan Grup, Bulut İnşaat, Makrom Yapı, Hiper Gayrimenkul, Osmanlı İnşaat, Fi Yapı ve İlke İnşaat mağdurları  5 Nisan 2015 Pazar günü Esenyurt Belediye binası önünde eylem yapacak.

7 firmanın mağdurlarının gerçekleştireceği eyleme katılımın yoğun olmasını bekleniyor. Seslerini duyurmak isteyen mağdurlar 6 Nisan 2015...