02 / 12 / 2022

esmia makrom yapı

esmia makrom yapı

Esenyurt'ta konumlandırılan Esmia projesi kapsamında konutlar satışa çıktı. Lansman özel fiyatların geçerli olduğu projede talebe göre fiyat değişikliği yapılacak...

Lütfü Bakırcı tutuklandı!

800’e yakın mağduru olduğu ifade edilen Makrom Yapı'nın sahibi Lütfü Bakırcı tutuklandı.

Makrom Yapı mağdurlarına müjde!

Makrom Yapı projelerinden olan Makromtek Esenyurt projesi için mahkemeden çarpıcı karar geldi.

Makrom mağdurları için mahkemeden açıklama!

Makrom Yapı’nın tanıtımını yaptığı projelerden konut alan on binlerce mağdur için mahkemeden çarpıcı açıklama geldi.

Esenyurt konut mağdurları 7 Ağustos'ta toplanıyor!

Aralarında Fi Yapı, Osmanlı İnşaat, Bulut İnşaat, Uluhan Grup, Saylan İnşaat ve Makrom Yapı mağdurlarının yer aldığı grup 7 Ağustos'ta Esenyurt Belediyesi önünde toplanacak.

Lütfü Bakırcı'ya 2 bin 616 yıl hapis istemi!

Makrom Yapı'nın patronu M. Lütfü Bakırcı'nın daire satışı yapıp daireleri teslim etmediği gerekçesiyle hapsi istendi. Mağdurlar, 6 farklı projeyi satan Bakırcı ve diğer şüphelilerin cezasını çekmesini istiyor.

Makrom mağdurlarıyla dalga geçmişler!

Yüzlerce daireyi sahiplerine teslim etmedikleri iddiasıyla Makrom Yapı ve arsa sahipleri hakkında açılan davanın 8. duruşması yapıldı. Bir mağdur "İnsanlardan aldıkları paraları lüks arabalara ve boy yükseltme ameliyatlarına yatırdılar" dedi.

Lütfü Bakırcı'ya 4 bin 667 yıla kadar hapis istemi!

400 kişinin mağdur sıfatı ile yer aldığı Makrom Yapı davasının bir numaralı sanığı olan Lütfü Bakırcı hakkında 1436 yıldan 4667 yıla varan sürelerde hapis talep edildi.

Lütfü Bakırcı tahliye oldu!

Ağustos 2015'te tutuklanan Makrom Yapı'nın sahibi Lütfü Bakırcı tahliye oldu. Makrom Yapı yöneticilerinden 6'sı projede olmayan konutları satmakla suçlanmışlardı...

Makrom mağdurları yargıya sığındı!

Makrom Yapı ile projelerin arsa sahipleri Ahmet Kayıkçı ve Adem Kayıkçı'nın davası dün görüldü. İşte Makrom davasında son durum...

Makrom'a açılan dolandırıcılık davası 20 Eylül'de görülecek!

Esenyurt'taki konut mağduriyetleriyle gündeme gelen Makrom Yapı ile projelerin arsa sahipleri Ahmet Kayıkçı ve Adem Kayıkçı'nın davası 20 Eylül'de görülecek.

Lütfü Bakırcı ve işbirlikçilerine yargı yolu göründü!

Makrom Yapı ile projelerin arsa sahipleri Ahmet Kayıkçı ve Adem Kayıkçı'nın kavgası yargıya taşındı. İşte son durum...

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan Tara Yapı tutanağı!

Makrom mağdurlarından Bahriye Önal'ın Cumhurbaşkanlığı'na şikayetini takiben Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan görevlendirilmiş müfettişler Makrom City projesini devralan Tara Yapı Gıda ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Lütfü Bakırcı'ya taşeron firma şoku!

Makrom Yapı'nın patronu Lütfü Bakırcı'ya bir şok da taşeron firmadan geldi. Makrom Yapı projelerinden olan Makromtek Esenyurt projesinin taşeron firması Üçkol İnşaat'a aldığı parkelerin parasını ödemediği için haciz geldi...

esmia makrom yapı Haberi

esmia makrom yapı

Esmia projesi, Makrom Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 4 bloğun yer aldığı Esmia Evleri'nde toplamda 160 konut yer alıyor. 


Esmia İstanbul projesi satışa çıktı. Bu döneme özel 1+1 konutlar 74 bin TL'den; 2+1'ler 123 bin TL'den ve 3+1'ler 212 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Aralık ayında konut teslimlerinin yapılacağı Esmia Evleri'nde yüzme havuzu, kreş,fitness center, çocuklar için özel oyun alanları, spor alanları bulunuyor. 


Esenyurt Mehterçeşme bölgesinde konumlandırılan Esmia Esenyurt'ta bloklar 6 katlı olarak tasarlandı. 


444 65 76