ev fiyatları ne olacak 2020

ev fiyatları ne olacak 2020

Konut sektörü koronavirüs salgını sürecinde bankalar tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyalarıyla desteklendi. Peki emlak sektörü Kovid-19'dan nasıl etkilendi?

Kovid-19 yatırım tercihlerini arsa ve müstakil evlere yöneltti!

GEMDER Başkanı Necmi Kandemir, konut alacak vatandaşların fiyatların düşmesini beklediğini söyledi ve "Pandemi sürecinin uzayacağını gören yatırımcıların daha çok arsa ve müstakil bahçeli evlere yöneldiğini söyleyebiliriz" dedi...

Konut fiyatlarında son fırsat!

Demir ve çimentoya yapılan zamlarla inşaat maliyetleri artmaya başladı. Bu durumun yeni yapılacak binaların fiyatlarını da yükselteceği öngörülüyor. Faiz oranları yükselse de zam görmemiş konutlardaki fiyat fırsatı dikkat çekiyor...

Konutta stok bitti, ilanların yüzde 70'i satıldı!

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, “Haziran'da 190 bin konut satıldı 100 bini kredi ile alındı, Temmuz'da ise 230 bin konut satıldı 130 bini kredi ile alındı" dedi ve konutta stokların bittiğini, ilanların yüzde 70'inin gittiğini belirtti...

Konutta yerli malzeme kullanımı seferberliği!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un açıkladığı inşaatta yerli malzeme kullanılması seferberliğine müteahhitlerden tam destek geldi.

Konut kredisi faizleri yükseldi! Fiyatlar ne olacak?

Lüks Gayrimenkul Uzmanı Sühran Aras, konut faizlerinin yükselmesiyle fiyatların düştüğünü belirtti ve konutta taleplerin değiştiğini söyledi.

Ev fiyatları artacak mı?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından duyurulan yeni kredi paketlerine binlerce vatandaş başvuru yaptı. Peki ev fiyatları ne oldu? Ev fiyatları artacak mı? İşte detaylar...

İstanbul'da sahibinden satılık daire fiyatları ne kadar?

Düşük konut kredisi faizi ev almayı düşünenlerin ilgisini çekmeye başladı. Fırsatı değerlendirmek isteyen vatandaşlar İstanbul'da ucuz satılık daireleri araştırıyor. Peki hangi ilçede satılık daire fiyatları ne kadar?

Landor Gaziemir ev fiyatları!

Satışların devam ettiği ve yaşamın 2019 yılının Aralık ayında başlayacağı Landor Gaziemir'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Pek projede ev fiyatları ne kadardan başlıyor?

NEF Kandilli ev fiyatları!

Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen NEF Kandilli projesinde 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Peki, NEF Kandilli ev fiyatları ne kadardan başlıyor?

Yücesoy Konsept satılık ev fiyatları!

İzmir'de "Fikir net: Yücesoy Konsept" sloganıyla Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilen Yücesoy Konsept projesinde avantajlı konut satışları devam ediyor. Peki, Yücesoy Konsept satılık ev fiyatları ne kadar?

Bulvar Loft ev fiyatları ne kadar?

Toplam 822 adet daireye yer verilen Bulvar Loft, Ankara İncek’te yükseliyor..Proje Akfen İnşaat imzası taşıyor. Peki Bulvar Loft ev fiyatları ne kadar?

Mesa Çubuklu 28 satılık ev fiyatları!

Mesa Çubuklu 28 projesi Beykoz'da Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayata geçirildi. Mesa Çubuklu 28 satılık ev fiyatları ne kadar?

Sarıyer Nidapark İstinye ev fiyatları!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark İstinye projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Peki Sarıyer Nidapark İstinye ev fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul ev fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul projesi 726 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Peki Adım İstanbul ev fiyatları ne kadar?

Nidapark Kayaşehir daire fiyatları ne kadar?

Nidapark Kayaşehir projesinde 0,50 faiz oranıyla ödeme yapılarak ev sahibi olunabiliyor. Peki Nidapark Kayaşehir daire fiyatları ne kadar?

Pendik Satya Yayalar ev fiyatları ne kadar?

2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan Pendik Satya Yayalar Evleri 362 daireden meydana geliyor. Peki Pendik Satya Yayalar ev fiyatları ne kadar?

Akzirve Strada Plus Bahçeşehir ev fiyatları ne kadar?

Toplam 880 adet konuttan meydana gelen Strada Plus projesi Akzirve Gayrimenkul imzası taşıyor. Projede daire teslimlerinin 2019'un sonunda yapılması planlanıyor. Peki Akzirve Strada Plus Bahçeşehir ev fiyatları ne kadar?

Strada Plus güncel ev fiyatları 2017!

250 milyon dolar yatırım bedeli ile Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada Plus projesi Akzirve imzası ile inşa ediliyor. 1+1'den 5+1'e kadar tüm daire tiplerine yer verilen projede 880 daire ile 53 ticari birim bulunuyor. Peki daire fiyatları ne kadar? işte Strada Plus güncel ev fiyatları 2017...

ev fiyatları ne olacak 2020

ev fiyatları ne olacak 2020 ev fiyatları ne olacak 2020

Bankaların sıfır konut alımlarında sunduğu düşük faiz oranlarına rağmen vatandaş ikinci el konutu tercih etti. Türkiye İstatistik Kurumu'ndan (TÜİK) alınan verilere göre 2020 senesinde sıfır konut satışlarında artış yüzde 28,3 artış gösterirken ikinci el konutlarda bu oran yüzde 69,2'ye çıktı. Çanakkale Olay'dan Ezgi Çetin'in haberine göre; emlakçılara göre Kovid-19 salgınından sonra vatandaşın tercihi apartmanlardan çok müstakil, bahçeli, doğayla iç içe evlere yöneldi. Emlakçılar, üniversitelerin uzaktan eğitim modeline geçmesiyle sektörün durağanlaştığını belirtiyor.

"Pandemi dönemi, kiralık evlerden çok satılık olan evlere olan talebi arttırdı"

Çanakkaleli Emlakçı Barış Erol, "Pandemi döneminde insanlar birbirinden uzak durmaya çalışır oldu. Apartman daireleri yerine, şehir merkezlerinden daha uzak, balkonlu, bahçeli daha doğayla iç içe olabilecekleri konutlara yöneldiler. Yani Koronavirüs salgını birçok sektörü etkilediği gibi gayrimenkul sektörünü de etkiledi,...