faiz oranları 2019

faiz oranları 2019

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "İpotekli konut satışında ise yine haziran ayında 7 bin seviyesine kadar gerileyen aylık satışlar, eylülde 58 bin seviyesine ulaştı. Burada bir iyileşme var" dedi...

Kamu bankalarınca faiz oranlarının indirilmesi TBMM gündeminde!

Kamu bankalarınca faiz oranlarının indirilmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Yavuzyılmaz, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Malatya'da inşaat sektörünün nabzı ölçüldü!

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, MİMDER Başkanı Mustafa Duyar’ı ve yönetimine ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında inşaat sektörünün sorunları ele alındı.

Konut kredi faiz oranları 2020’ye nasıl başladı?

Bankaların konut kredisi faiz oranları 2019’un son çeyreğinde sert düşüş gerçekleştirdikten sonra yeni yıla son yılların en düşük seviyesinde başladı. Kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredi faiz oranları 2019 Aralık'a nasıl başladı?

Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Kasım ayında art arda gelen faiz indirimlerinden sonra Aralık başında konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları ne kadar Kasım 2019?

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka konut kredisi ürünlerine ne kadar masraf uyguluyor? Garanti BBVA örnek konut kredisi hesaplama ne kadar?

Konut kredisi faiz oranları 2019 Kasım'a nasıl başladı?

Merkez Bankasının 250 baz puan faiz indiriminin ardından kredi faiz oranları ne oldu? Konut kredisi faizleri kasım ayına nasıl başladı?

Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar Ekim 2019?

Ziraat Bankası bireysel kredi ürünleri kapsamında konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bankanın kredi kampanyaları ve faiz oranları ne kadar?

2019 güncel konut kredisi faiz oranları! 

Kredi faiz oranlarında yaşanan düşüş ile vatandaşlar ihtiyaç- taşıt- konut kredisinden faydalanmak istiyor. Peki, 2019 güncel kredi faiz oranları ne durumda? İşte bankaların kredi faiz oranları…

Ziraat Bankası 2019 konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri kapsamında maaş müşterilerinden, OYAK mensuplarına, banka gayrimenkulü konut kredisi ve inşaat tamamlama konut kredisine kadar pek çok farklı ihtiyaç ve bütçeye yönelik uygun faiz oranları ile kredi fırsatları sunuyor.

HalkBank kredi faiz oranları ne kadar 2019?

HalkBank da diğer kamu bankaları ile beraber faiz indirimi gerçekleştirmesinin ardından düşük faiz oranları ile kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. HalkBank kredi faiz oranları ne kadar?

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları 2019!

Garanti BBVA sabit faizli konut kredisinin yanında enflasyon oranlarına endeksli değişken faizli kredi kullandırıyor. Garanti BBVA kredi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları 2019!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisine ek olarak uyguladığı masraflar neler?

Haziran'da konut kredisi faiz oranları arttı mı?

Nakti olmayan ancak ev almak isteyen birçok vatandaş konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Peki Haziran'da konut kredisi faiz oranları arttı mı? İşte 2019 Haziran güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredi faiz oranları Haziran 2019’a nasıl başladı?

Konut kredisi faiz oranları düştü mü? Haziran ayını ilk haftasında konut kredisi faiz oranlarında son durumu Kredi Pazarı araştırdı…

Güncel konut kredisi faiz oranları!

Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi faiz oranları araştırmaları yaz ayılarına girilecek olmasıyla birlikte hızlandı. 2019 kredi faiz oranları bankalara göre değişiklik gösteriyor.

faiz oranları 2019

faiz oranları 2019 faiz oranları 2019

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde (OSKM) düzenlenen toplantıda iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.

Albayrak, ağustos ayı itibarıyla 5,1 milyar dolar ile Cumhuriyet tarihinin en yüksek cari fazlasının verildiğine dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı; "Bunu ihracatı artırırken ithalattaki köprünün düşmesiyle ama turizm gelirleri ama ekonomideki dengelenmeyle ve tüm bunu güçlü bir finansal koordinasyonla dünyadaki en başarılı hazinecilik örnekleriyle bir yılda ortaya koyduk" 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Yerli ve daha düşük faizli bir finansman kaynağı değerlendirme noktasında bu yıl altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihaleleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Bakan Albayrak, 2019 yılı Ekim ayı sonundaki ihaleye kadarki toplam süreçte 82,3 ton altını ama yastık altı ama...