faizsiz ev alma

faizsiz ev alma

Faizsiz şekilde ev satın alabilmek için hizmet veren çeşitli firmalara yönelik yapılan denetimler meclis gündemine taşındı. CHP'li Antmen, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Emin Üstün: Eminevim kendini emlak sektöründe kabul ettirdi!

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Üstün: "Emlak sektöründe Eminevim sınav verdi ve kendini kabul ettirdi. Faizlerin yüksek döneminde inşaat sektörünü harekete geçirdik" dedi...

Eminevim Bursa'da 5'inci şubesini açtı! 

Faizsiz ev alma sisteminin öncüsü Eminevim, Bursa'da konsepti yenilenen Yıldırım Şubesi'ni hizmete açtı. 

Faizsiz ev alma sektörü büyüyecek!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Çiftçi, birkaç yıl içinde tasarrufa dayalı faizsiz ev alma sektörü, giderek daha büyüyeceğini dile getirdi.

Avrupa Yakası faizsiz ev 2013!

Konut kredisi faiz oranlarındaki artışa inşaat yatırımcıları kampanyalı savaş aştı. Firmalar kendi bünyelerinde sundukları vade farksız taksitle faizi sıfırladı. İşte o projeler; Avrupa Yakası faizsiz ev 2013…

Faizsiz konut sisteminde neler değişecek?

Faizsiz konut sistemi kanunlaşıyor. Faizsiz ev ve taşıt edindirme faaliyetinde bulunan firmalar yasal denetim altına alınacak. Peki faizsiz konut sisteminde neler değişecek?

Faizsiz ev alma sisteminde yapılan denetimler mecliste!

Faizsiz şekilde ev satın alabilmek için hizmet veren çeşitli firmalara yönelik yapılan denetimler meclis gündemine taşındı. CHP'li Antmen, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

WhatsApp'ta altın günü gibi ev satışı!

Faizsiz ev alma sistemi ile birlikte ev satışı yapan firmaların sayısı çoğaldı. Öyle ki WhatsApp gruplarında altın günü gibi ev satışı yapan firmalar bulunuyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faizsiz konut sistemiyle ilgili talimat!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Lütfi Elvan’a 'faizsiz konut alma sistemi' hakkında talimat verdi. Erdoğan'ın “Lütfi, şu işe bir çekidüzen verin. Bunlarla ilgili şikâyetler artıyor, yakında Kombassan, Çiftlik Bank işine dönecek. Batarlarsa devlete yük olacak hepsi” dediği iddia ediliyor.

Eminevim 4 dakikada bir ev ya da araç teslim edecek!

Geçtiğimiz sene faizsiz Elbirliği Sistemi ile Türkiye genelinde 23 bin 616 ev ve araç teslimatı yapan Eminevim, 2021'de hedeflediği 27 bini aşkın teslimatla her 4 dakikada bir kişiyi faizsiz ev ya da araç sahibi yapacak.

Faizsiz ev sistemi yasalaşıyor! 

Faizsiz ev alma sistemi artık yasalaşıyor. 250 bin katılımcının bulunduğu bu sistem ile vatandaşın mağdur olması engellenecek.

Projeden ev alma sözleşmesi 2021!

İnşaat sektöründe yeni projeler devreye alınmaya başladı. Peki projeden ev almanın avantajları nelerdir? Projeden ev alırken sözleşme nasıl hazırlanır? İşte projeden ev alma sözleşmesi 2021...

Projeden ev alma sözleşme örneği!

Projeden ev alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Projeden ev almanın avantajları ve dezavantaları neler? İşte projeden ev alma sözleşme örneği...

Fırsatçı emlakçıların ucuz ev oyunu!

Emlakçılar gerçek dışı düşük fiyatlı ilanlarla tüketiciyi mağdur ediyor. Amaç ev alma arifesinde olanları ofislere yönlendirmek. Alıcı, ilan sitelerindeki bilgilere inanarak ofise gittiğinde beğendiği evin satıldığı yalanı söyleniyor ve daha yüksek fiyatlı evler sunuluyor.

Faizsiz konut sistemi alarm mı veriyor?

Türkiye’de hızla büyüyen faizsiz ev sistemleri alarm vermeye başladı. Kovid-19 süreci ile işsiz kalan, hastalanan üyeler parasını çekmek isteyip sıkıntı yaşayınca pek çok mağdur avukatlara başvurdu. 

Ev almak isteyen çifte korkunç tuzak! 

İstanbul’da skandal bir olay yaşandı.ev alma hayaliyle Yalova’dan İstanbul’a gelen çift, alacakları eve gittiklerinde hayatlarının şokunu yaşadı...

Memur ve işçiler faizsiz ev alma sistemini sevdi!

Yapı Tasarruf Sandıkları (YTS) Derneği Kurucu Genel Başkanı ve Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, faizsiz ev ve araç alma sisteminin orta kesim tarafından rağbet gördüğünü söyledi.

Ev almak isteyenler aman dikkat!

Konut kredisi faiz oranlarının düşmesi fırsatçıları harekete geçirdi. Artan konut fiyatları, sadece ev alma hayali olan vatandaşları değil gayrimenkul danışmanlarını da rahatsız etti. Uzmanlara göre bu durumun tek çözümü konutlardaki fahiş fiyat artışının denetlenmesi.

faizsiz ev alma Haberi

faizsiz ev alma

CHP Mersin Milletvekil Alpay Antmen, faizsiz şekilde ev satın alabilmek için hizmet veren çeşitli firmalara yönelik yapılan denetimlere ilişkin soru önergesi hazırladı. Antmen, sorusunun Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

CHP'li Antmen, ''Aşağıdaki sorularımın Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını, Anayasanın 98 ve İçtüzüğün 96. Maddeleri gereğince arz ederim'' diye konuştu.

Antmen, açıklamalarına şu şekilde devam etti: ''Türkiye'de faizsiz ev sistemleri adı altında hizmet veren Eminevim, Birevim, Hedefevim, Fuzulev gibi şirketler denetim dışı bir şekilde hızla büyüdükleri görülmektedir. Faizsiz ev sistemi, denetimi büyük bir soru işareti yaratır şekilde hızla yayılıyor. Denetim mekanizmaları olmadan, güvenilirliği tartışılan bu şirketlere on binlerce liralık organizasyon, aktivasyon gibi adlar altında para ödeyen tüketiciler sistemden çıkıp parasını almak isterse bilgilendirildikleri şekillerden çok farklı sonuçlarla,...