fer yapı mai residence satış ofisi

fer yapı mai residence satış ofisi

Mai Residence Kartal satış fiyatları dairelerin planlarına göre değişiklik gösteriyor. Fer Yapı imzası ile yükselen projede 213 adet konut ve 144 adet home ofis yer alıyor.

Fer Yapı Mai Residence projesinde ara ödemesiz, 0 peşinatla!

213 daire ve 144 home ofisten meydana gelen Fer Yapı Mai Residence projesi kapsamında ödemeler 1 yıl sonra başlıyor. Projede peşinatsız ara ödemesiz konut sahibi olunuyor.

Fer Yapı Mai Residence satış ofisi!

İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Mai Residence projesi 35 ve 14 katlı 2 bloktan oluşuyor. Fer Yapı Mai Residence satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Fer Yapı Mai Residence satılık!

Fer Yapı Mai Residence satılık dairelerin fiyatları 262 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor. Kartal Mai Residence projesinde 213 adet daire ve 114 adet home ofis bulunuyor....

Fer Yapı Mai Residence nerede?

Fer Yapı Mai Residence nerede? Mai Residence konut projesi İstanbul Kartal ilçesinde Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102, 34873 Kartal İSTANBUL adresinde yer alıyor...

Fer Yapı Mai Residence!

Fer Yapı Mai Residence projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlanan konut alternatiflerine yer veriyor...

Fer Yapı Mai Residence vaziyet planı!

Fer Yapı Mai Residence vaziyet planı haberimizin içerisinde yer almaktadır. Kartal Mai Residence'de yüzde 1 KDV oranı ile satış süreci devam ediyor...

Mai Residence ödeme koşulları!

Mai Residence ödeme koşulları kapsamında projede yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Projede home ofisler ve daireler yer alıyor...

Fer Yapı Mai Residence satılık!

Fer Yapı Mai Residence satılık home ofis ve konutların fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi haberimizin içinde yer alıyor

Mai Residence Fer Yapı iletişim!

213 konut ve 144 home ofisten oluşan projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Mai Residence Fer Yapı iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 93 37 olarak belirlendi.

Fer Yapı Mai Residence satılık ev!

Fer Yapı Mai Residence satılık ev fiyatları konutların kat ve cephelerine göre değişiyor. TEM bağlantı yoluna 3 dakikalık mesafede olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Fer Yapı Mai Residence ne zaman teslim?

Daire fiyatları 490 bin TL'den başlangıç gösteren Mai Residence E-5’in deniz tarafında yer alıyor. Projede çeşitli sosyal imkanlar sunuluyor. Peki Fer Yapı Mai Residence ne zaman teslim edilecek?

Fer Yapı Mai Residence ödeme planı!

Fer Yapı Mai Residence ödeme planı kapsamında 1.490 TL'lik taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. TEM bağlantı yoluna 3 dakikalık mesafede olan projede çeşitli sosyal donatı alanları yer alıyor.

Fer Yapı'dan üniversiteli öğrencilere akıllı yatırım fırsatı!

Fer Yapı Mai Residence'dan ev alan üniversite öğrencilerinin okul ücretlerinin 20 bin liraya kadarını üstlenen FerYapı, bu sayede gençlerin ilk yatırımlarını yapmalarına da öncülük ediyor.

Fer Yapı, Mai Residence’tan ev alanlara düğün hediye ediyor!

Fer Yapı, 1+1 daire alan çiftlerin düğün masraflarının 10 bin TL’sini, 2+1 daire alanların masraflarının 15 bin TL’sini, 3+1 daire alanların masraflarının ise 20 bin TL'sini karşılıyor.

Fer Yapı Mai Residence'ta peşinatta öteleme imkanı!

Fer Yapı, Kartal’da yükselen Mai Residence projesinde ödeme kolaylığı sunuyor. İsteyenlere peşinatta öteleme imkanı da veriyor. Projede daire fiyatları peşinde 352 bin liradan başlıyor.

Fer Yapı'dan yeni evlilere uygun ödeme imkanları!

Fer Yapı'nın Kartal’da hayata geçirdiği projesi Mai Residence’dan gayrimenkul almak isteyen gençler, yeni evliler, evlenmek üzere olanlar, kısacası ilk konut yatırımını yapacaklar hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabilecek.

Fer Yapı Mai Residence'da teslimler Eylül'de!

Fer Yapı, Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'da 'Ramazan' kampanyası başlattı. Buna göre yüzde 25'lik peşinat Temmuz 2016'da ödenebiliyor, yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödemek mümkün.

Fer Yapı Mai Residence'da peşinatı erteledi!

Fer Yapı, Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'da 'Ramazan' kampanyası başlattı. Buna göre yüzde 25'lik peşinat Temmuz 2016'da ödenirken, yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödenebiliyor.

Fer Yapı Mai Residence ikinci blok teslimleri Eylül'de!

Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen Mai Residence projesi Fer Yapı imzasıyla yükseliyor. 1+1 dairelerin 345 bin TL'den başlangıç gösterdiği projenin ikinci etap teslimlerinin Eylül 2015'te yapılması bekleniyor.

Fer Yapı Mai Residence'ta peşinatsız ara ödemesiz 345 bin TL'ye!

Fer Yapı imzası taşıyan Mai Residence projesinde daire tipleri 1+1 ile 3+1 arasında değişiklik gösteriyor. Mai Residence'ta ödemeler 1 yıl sonra başlıyor.

Fer Yapı Mai Residence projesinde ödemeler 1 yıl sonra!

Fer Yapı'nın hayata geçirdiği projede toplam 213 daire ve 144 home ofis yer alıyor. Peşinatsız ve ara ödemesiz konut sahibi olunan Fer Yapı Mai Residence'ta 1. blok hemen teslim ediliyor.

fer yapı mai residence satış ofisi Haberi

fer yapı mai residence satış ofisi

Kartal Mai Residence'de yüzde 52 peşin ödeme yapıldığında, kalan kısım için 5 ay vade fırsatı sağlanıyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor. 


Mai Residence Kartal satış fiyatları konut tiplerine bağlı olarak değişiyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daireler bulunuyor. 


İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen Mai Residence Fer Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Proje 213 tane daire ve 144 tane home ofisten meydana geliyor. 


Mai Residence Konutları lokasyon olarak Kadıköy’e metroyla sadece 29 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kartal İDO İskelesi’ne 5 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Bağdat Caddesine 15 dakika, sahil yoluna 3 dakika, metro durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. 


Mai Residence Kartal satış fiyatları 490 bin TL'den başlıyor. Projede VIP...