Fer Yapı Mai Residence satılık ev!

Fer Yapı Mai Residence satılık ev!


Firma: Fer Yapı

Proje: Mai Residence


Fer Yapı Mai Residence satılık ev fiyatları konutların kat ve cephelerine göre değişiyor. TEM bağlantı yoluna 3 dakikalık mesafede olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.


Mai Residence Konutları lokasyon olarak Kartal İDO İskelesi’ne 5 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Bağdat Caddesine 15 dakika, sahil yoluna 3 dakika, metro durağına yürüme mesafesinde, Kadıköy’e metroyla sadece 29 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika yakınlıkta bulunuyor. 


Fer Yapı  Mai Residence  satılık ev tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. İstanbul Kartal'da inşa edilen proje 213 daire ve 144 home ofisten oluşuyor. 


Kartal Mai Residence'nin sosyal alanları arasında fitness salonu, sinema odası, depo alanları, çok amaçlı salon, VIP lounge, kat bahçeleri, mini müzik stüdyosu, kafeler ve mağazalar mevcut. 


Fer Yapı Mai Residence satılık ev fiyatları 490 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Mai Residence Kartal'da yüzde 52 peşinatta, kalan daire bedeli için 5 ay vade imkanı sunuluyor. 


Mai Residence Kartal adres bilgileri: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul


Mai Residence Kartal satış ofisi 

Telefon numarası: 444 93 37

Web Adresi: www.mairesidence.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor