Kartal Mai Residence satılık daire!

Kartal Mai Residence satılık daire!


Firma: Fer Yapı

Proje: Mai Residence


Kartal Mai Residence satılık daire teslimleri hemen gerçekleşiyor. Fer Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 213 adet daire ve 144 adet home ofis yer alıyor.


Mai Residence Kartal'da 1.490 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor. Projede yüzde 52 peşin ödemelerde, kalan yüzde 48'lik tutar için 5 ay taksit uygulanıyor. 


Kartal  Mai Residence  satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.  Fer Yapı  imzası taşıyan projede 213 konut ve 144 home ofis bulunuyor. 


Mai Residence Konutları Kartal metro durağına yürüme mesafesinde, Kartal İDO İskelesi’ne 5 dakika, Bağdat Caddesine 15 dakika, sahil yoluna 3 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kadıköy’e metroyla sadece 29 dakikalık mesafede inşa ediliyor. 


İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Fer Yapı Mai Residence E-5'in hemen yanında yer alıyor. Projede konutlar hemen teslim ediliyor. 


Kartal Mai Residence satılık daire fiyatları 2+1'lerde 490 bin TL'den başlıyor. Projede VIP lounge, kat bahçeleri, mini müzik stüdyosu, kafeler ve mağazalar, fitness salonu, sinema odası, depo alanları, çok amaçlı salon gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Mai Residence Kartal ulaşım bilgileri: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul


Mai Residence Kartal satış ofisi 

Telefon numarası: 444 93 37

Web Adresi: www.mairesidence.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor