Ferhat güçlü inşaat

Ferhat güçlü inşaat

Girişimci Ferhat Güçlü üç yıl önce inşaat sektöründen ayrıldı. Güçlü artık İspanya’dan getirip diktiği nektarin ağaçlarıyla ilgileniyor.

İnşaat sektöründe Türkiye'nin en güçlü 5 kadını!

Türkiye'nin En Güçlü Kadınları Araştırması'nın sonuçları ortaya çıktı. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 5 kadın binlerce kişiye ilham veriyor.

Ferhat Yiğit İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ferhat Yiğit İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Yiğit tarafından kuruldu. 

İnşaat sektörünün 40 yaş altı en güçlü 8 CEO'su!

Ekonomist Dergisi, Türkiye'nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO'sunu açıkladı. Listede inşaat sektörünün genç ve güçlü patronları da yer aldı...

Ferhat Güçlü inşaat sektöründen ayrıldı, nektarin bahçesi kurdu!

Girişimci Ferhat Güçlü üç yıl önce inşaat sektöründen ayrıldı. Güçlü artık İspanya’dan getirip diktiği nektarin ağaçlarıyla ilgileniyor.

İnşaat sektörünün 40 yaş altı en güçlü 8 CEO'su!

Ekonomist Dergisi, Türkiye'nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO'sunu listeledi. Listede inşaat sektörünün genç ve güçlü patronları da yerini aldı...

Faryab Şimşek İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Faryab Şimşek İnşaat Limited Şirketi bugün Beykoz'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Hidayeti ve Ferhat Şimşek ortaklığında kuruldu.

Loza Evleri'nde yaşam Eylül'de başlıyor! 

Güçlü İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Loza Evleri projesinde yaşam 2018 yılının Eylül ayında başlıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daireler yer alıyor.

Faizlerin düşmesi yatırımcıyı harekete geçirecek!

Gayrimenkul sektörü ve konut alıcısının beklediği kredi faizlerinde indirim için dört bankadan açıklama geldi. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve Şekerbank konut kredilerinde faiz indirimine gitti. Konuyla ilgili Güçlü İnşaat ve Hasanoğlu İnşaat'ın yöneticileri görüşlerini paylaştı...

Yeni düzenlemeler konut alıcısına ve üreticisine kazandıracak!

Gayrimenkul sektörü ve konut alıcısının beklediği KDV kararı Bakanlar Kurulu’ndan çıktı Konuyla ilgili olarak Hasanoğlu İnşaat ve Güçlü İnşaat'ın yöneticileri görüşlerini paylaştı...

Döviz kurunun artması konut satışlarını nasıl etkiledi?

Bugün itibariyle TÜİK, 2018 Mart Ayı Konut Satış İstatistikleri'ni açıkladı. Konut satış verilerini Hasanoğlu İnşaat, Güçlü İnşaat ve TESA Yapı'nın patronları değerlendirdi.

Güçlü İnşaat'ın yaptığı tünelin sonuna yaklaşılıyor!

27 yılı aşkın bir süredir dünyada ve Türkiye’de başarılı projelere imza atan Güçlü Group, İstanbul'daki ilk içme suyu tüneli olan Bağcılar-Kabataş tramvay yolunun altında kalan İsale hattı projesinin büyük bir kısmını tamamladı. 

Türkiye inşaat sektörü Afrika'da çok güçlü!

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde ''Türkiye'nin Afrika Politikası'' söyleşisinde konuşan Afrika Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekil Cemalettin Kani Torun, Türkiye inşaat sektörünün Afrika'da çok güçlü olduğunu söyledi..

Pruva Neta İnşaat Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Pruva Neta İnşaat Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Pendik’te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Bulut tarafından kuruldu. 

Ferhat güçlü inşaat

Ferhat güçlü inşaat Ferhat güçlü inşaat

Girişimci Ferhat Güçlü, Aydın’da bir dönem inşaat sektöründe çalıştıktan sonra arkadaşı ve aynı zamanda ortağı Umut Kahraman’ın tavsiyesi üzerine 20 dönümlük arazi üzerine İspanya’dan getirttiği nektarin fidelerini aşılayarak Umurlu’daki arazisine dikti. Ferhat Güçlü, dikimden üç yıl sonra tam 60 ton meyve hasat etti. Güçlü, bu yıl ise 100 ton hasat yaparak Rusya, Kuveyt, Singapur gibi ülkelere ihracat yaparak Aydın ekonomisine katkıda sağlamayı hedefliyor.

Yeni Akit'te yer alan habere göre, 20 dönümlük araziyi file ile kapattıran Güçlü, 'Bunlar benim evlatlarım, kızlarım’ diyerek ağaçlarını seven ve zahmet isteyen bir iş yaptıklarını söyledi. Güçlü, 'Bu işi şu anda danışmanlık hizmeti aldığım ve aynı zamanda ortağım olan Umut Kahraman arkadaşım önerdi. Onunla birlikte İspanya’ya gittik. Orada bu çeşitleri beğendik. Bunları Aydın’da yetiştirebilir miyiz diye...