Feridun Kubilay

Feridun Kubilay

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi, Feridun Kubilay Müdürlüğü'nde 200 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

Keçiören'de Şehit Kubilay Mahalle Konağı inşa ediliyor!

Ankara Keçiören Belediyesi,  sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak Şehit Kubilay Mahalle Konağı'nın yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli kuruldu.

Re-Pie'nin Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Özalp oldu!

Türkiye'nin ilk gayrimenkul portföy yönetimi şirketi Re-Pie, Kubilay Özalp'i genel müdür yardımcısı olarak atadı.

Kubilay Özalp, Re-Pie'nin Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Büyüme hedefleri doğrultusunda yapılanmasına devam eden Re-Pie'nin yeni Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Özalp oldu.

Kubilay Aka ile Miray Daner Zekeriyaköy'deki lüks villaya taşındı!

İki buçuk yıllık ilişkilerini ağustos ayında bitiren Oyuncu Kubilay Aka ile Miray Daner yeniden barıştı. Çift, Zekeriyaköy’de aylık kira bedeli 11 bin lira olan iki katlı villa tuttu.

Mimar Feridun Alpat vefat etti!

Denizli Sanayi Odası’nın kurucusu ve Organize Sanayi Bölgesi’nin de kurucu Başkanı olan Mimar Feridun Alpat (85),Ankara’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Menemen Kubilay Kültür Merkezi yükseliyor!

Menemen'de 2 yıl önce temeli atılan ve 13 milyon TL'ye mal olan Kubilay Kültür Merkezi'nin inşaatı tamamlanıyor.

Kubilay Yılmaz İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Kubilay Yılmaz İnşaat Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Kubilay Yılmaz imzasıyla kuruldu.

Feridun Çılı kimdir?

"Betonarmeye Giriş" adlı kitabın yazarlarından olan Prof. Dr. Feridun Çılı kimdir? Mimar Feridun Çılı bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Ankara Şehit Kubilay Mahalle Konağı'nın inşaatı başladı!

“Her mahalleye bir konak” hedefi ile yola çıkan Ankara Keçiören Belediyesi bu kapsamda Şehit Kubilay Mahalle konağının inşaatına başladı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Keçiören'i bir bütün olarak görüyor ve her mahalleye hizmet götürüyoruz.”dedi.

Feridun Düzağaç'tan icra takibi açıklaması!

Ünlü şarkıcı Feridun Düzağaç icralık oldu. Düzağaç'ın icraya menajerlik hizmeti almak üzere anlaştığı firmanın ücreti yüzünden düştüğü öğrenildi. Sanatçı konuyla ilgili açıklama yaptı.

CHP'li Kubilay Gürer İzmit'te lokanta açtı!

Eski CHP’li Kubilay Gürer, İzmit Kapanönü Sokak’ta lokanta açtı. Kubilay Gürer, “Lokantamız yaklaşık 100 bin liraya mal oldu. Bir ay önce Tadında Ev Yemekleri faaliyete girdi fakat resmi açılışını henüz gerçekleştirmedik. '' dedi.

Feridun Düzağaç icralık oldu!

Söz yazarı ve müzisyen Feridun Düzağaç, menajerlik hizmeti almak üzere anlaştığı firmaya ücretini ödemediği gerekçesiyle icralık oldu.

Feridun Kubilay Haberi

Feridun Kubilay

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi, Feridun Kubilay Müdürlüğü'nde 200 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık'ta kuruldu. 


Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi iş konusu;  1-İNŞAAT   a.  Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b.      Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c.       Türkiye...