feryapı Kampüs Ofis projesi

feryapı Kampüs Ofis projesi

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen ' Kazandıran Kur Sistemi ', FerYapı tarafından geliştirilen Premier Kampüs Ofis projesinde uygulanmaya başladı. Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 dolardan başlıyor...

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.

Premier Kampüs Ofis, doğru yatırımın adresi!

Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, şimdi de kampüs ofis kavramının Türkiye’deki ilk örneğini, doğru yatırımın adresi Kağıthane’de hayata geçiriyor. Proje karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Premir Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayında!

FerYapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçen 'Premier Kampüs Ofis'te teslimler şubat ayında yapılacak. 392 adet ofis ve 43 adet ticari alanı bulunan proje akıllı ve çevreci konsepti ile dikkat çekiyor.

Premier Kampüs Ofis'te kiralama süreci devam ediyor!

FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son asamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Premier Kampüs Ofis teslim edilmeye hazırlanıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor

Premier Kampüs Ofis'te teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor.

Premier Kampüs Ofis’te kiralamalar başladı!

Geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı ‘Premier Kampüs Ofis’i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son aşamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

FerYapı Premier Kampüs Ofis'te 100 aylık kampanya!

FerYapı, İstanbul'un merkezi bölgelerinde geliştirdiği ofis projelerinde yeni bir kampanyaya başladı. Buna göre Premier Kampüs Ofis'te, iTowerBomonti'de ve 'Parima'da ödeme teslimden sonra başlıyor ve 100 ay vade imkânı sunuluyor.

Premier Kampüs Ofis kampanyalı ödeme planı!

Fer Yapı imzası ile hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesi 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. İşte Premier Kampüs Ofis kampanyalı ödeme planı...

Premier Kampüs Ofis projesinin birinci etabı tükendi!

Fer Yapı'nın İstanbul Kağıthane'de hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis'te ofis fiyatları 113 bin dolardan başlıyor. Kampüs Ofis projesi Peşin alımda yüzde 12 indirim imkanı sunuyor.

Premier Kampüs Ofis 2. etap satışlarında 36 ay vade!

Akıllı ofis sistemi ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Premier Kampüs Ofis projesinde 2. etap satışları başladı. Proje bünyesinde banka kredisiz 36 ay vade imkanları mevcut.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis satış fiyatları!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesinde küçük, orta ve büyük ofis tipleri yer alıyor. Peki Kağıthane Premier Kampüs Ofis satış fiyatları ne kadar?

Premier Kampüs Ofis projesi ne zaman teslim?

Premier Kampüs'te yer alan ofislerin fiyatları 113 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Peki Premier Kampüs Ofis projesi ne zaman teslim?

feryapı Kampüs Ofis projesi Haberi

feryapı Kampüs Ofis projesi

FerYapı, Kampüs Ofis projesinde, 'Kazandıran Kur Sistemi'ni hayata geçirdi. Uygulama ile kur yükselişinden alıcılar etkilenmiyor.


Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen 'Kazandıran Kur Sistemi', FerYapı tarafından geliştirilen Premier Kampüs Ofis projesinde uygulanmaya başladı. Bu sistemde, projeden ofis alındığı günkü dolar kuru, tavan kur olarak belirleniyor. Dolar, tavan kurun üzerine çıkarsa ödemeleriniz yükselmiyor, öte yandan kur düşerse ödemeleriniz de düşüyor. Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 dolardan başladığı proje, kampüs ofis konseptiyle İstanbul Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Google, Microsoft gibi dünyaca ünlü firmaların tercihi, çalışan ve iş verimliliği esasında tasarlanmış kampüs ofisler, geleceğin iş dünyasını da şekillendiriyor. Proje, akıllı ofis sistemleri sayesinde enerji dostu ve yüksek konfor sağlayan mimari çözümler ile iş hayatına yeni bir soluk getiriyor. Premier Kampüs Ofis, birleştirilebilir modüller sayesinde 40 metrekare...