26 / 06 / 2022

gaziantep Divan Suites Otel

gaziantep Divan Suites Otel

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi. Otelde 99 adet superior oda bulunuyor.

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Divan Suites İstanbul G Plus Oteli, Mar Yapı tarafından sağlık çalışanlarının hizmetine sunuldu. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Sağlık çalışanlarının ev konforunda dinlenmesi ve moral bulması bizler için çok önemli" dedi...

Divan Gaziantep kendi alanının en iyisi seçildi!

2014 yılı başında misafirlerine hizmet vermeye başlayan Divan Gaziantep, Dünya’da, milyonlarca seyahat severin tercihi olan booking.com isimli online rezervasyon sitesinde, Gaziantep’te kendi alanında en iyi otel seçildi.

Divan'dan Gaziantep'e 3 farklı otel konsepti!

TÜRKİYE'NİN ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü Divan Grubu bünyesindeki 3 farklı otel konseptini ilk kez Gaziantep'te hizmete sundu..

Arsenal Divan Suites İstanbul G-Plus'ı tercih etti!

Arsenal Spor Kulübü, Türkiye’de yaptığı konaklama sırasında Divan Suites İstanbul G-Plus’ı tercih etti. Arsenal, Türkiye’de konaklama tercihini Divan Suites İstanbul G Plus’ dan yana kullandı.

Divan Suits Batumi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı!

Divan Suits Batumi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Divan Express Bakü Oteli’nin ardından işbirliklerini sürdürerek hayata geçirdikleri Divan Suites Batumi oteli, “Divan Suites” markalı ilk otel olma özelliğini de taşıyor.

Güneşli'de benzersiz bir proje: Divan Suites İstanbul G-Plus

Türkiye'nin otelcilik ekolü Divan Grubu, Mar Yapı işbirliğiyle, İstanbul'un yükselen yatırım merkezi Güneşli'de önemli bir projeyi hayata geçirdi. Divan Suites istanbul G-Plus, 120 Standart Oda, yer alıyor.

Divan Suites Gaziantep otel açıldı!

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik ve uzun konaklamalar için vazgeçilmez bir seçenek sunan Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi.

Divan Grubu Gaziantep'teki ikinci otelini hizmete açtı!

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik Divan Suites Gaziantep Otel'İ hizmete açtı.

Divan, Gaziantep'te ikinci otelini açtı!

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da lüks beklentisi olan misafirlere yönelik ve uzun konaklamalar için seçenek sunan Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi.

Divan Suites Gaziantep Otel hizmete girdi!

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından, Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi. Otelde, 99 adet superior oda, 6 adet deluxe oda, 2 adet premium süite bulunuyor.

Divan Suites Otel Gaziantep'te açıldı!

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi. Otelde 99 adet superior oda bulunuyor.

Divan Otellerinde bayram sürprizleri!

Divan Otelleri, bayram süresince misafirlerine avantajlı konaklama seçenekleri ve bayram menüleri sunuyor. Divan İstanbul City, Divan Çukurhan ve Divan Gaziantep' in bayram sürprizleri sizleri bekliyor...

Divan Suites Gaziantep Temmuz'da açılacak!

Yerli otel zincirinin öncüsü Koç Holding bünyesindeki Divan Otel, 3 farklı konseptini Türkiye'de ilk kez Gaziantep'te bir araya getiriyor. Divan Suites Gaziantep ise Temmuz ayı ortasında Gazianteplilerle buluşmak için gün sayıyor...

gaziantep Divan Suites Otel Haberi

gaziantep Divan Suites Otel

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep'in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik Divan Suites Gaziantep'i hayata geçirdi. Otelde, turistik ve iş amaçlı konaklamalara yönelik hazırlanan 99 adet superior oda, 6 adet deluxe oda, 2 adet premium süite ve 1 adet presidential süite...