Gül İnşaat seyrantepe teklifi

Gül İnşaat seyrantepe teklifi

Emlak Konut'un Seyrantepe'deki arazisi için yapılan ihalede en yüksek teklifi 1.3 milyar liralık satış geliri ile Gül İnşaat verdi. Şirketin bu rakama ulaşmak için projesini metrekaresi 15.7 bin liradan satması gerekecek.

Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulünden 80 tanesine teklif geldi!

Bugün Turyap aracılığıyla gerçekleştirilen Gül İnşaat konut ve iş yeri müzayedesi sonuçlandı. 212 gayrimenkulden 80 tanesine teklif geldi. 

Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü bugün satışta!

Turyap 2018’in ilk gayrimenkul açık artırmasını bugün gerçekleştirecek. Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü bugün satışa çıkarılıyor. 

Turyap Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulünü satıyor!

Turyap 2018’in ilk gayrimenkul açık artırmasını düzenliyor. Gül İnşaat'ın mülkiyetindeki 212 gayrimenkulü satışa sunuyor..

Gül İnşaat Avenue İstanbul projesi ön satışta!

Gül İnşaat ,İstanbul Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi'nde Avenue İstanbul projesine imza atıyor. Projede ön satışlar başladı...

Gül İnşaat Seyrantepe ne zaman teslim?

Toplam 655 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Gül İnşaat Seyrantepe projesi 750 daire ve 12 dükkandan meydana geliyor. Peki Gül İnşaat Seyrantepe ne zaman teslim?

Gül İnşaat Seyrantepe ne zaman teslim?

Gül İnşaat Seyrantepe projesi 655 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Peki Gül İnşaat Seyrantepe ne zaman teslim?

Gül İnşaat Seyrantepe projesinde neler var?

11-21 katlı sekiz blok halinde yükselen Gül İnşaat Seyrantepe projesi 158 bin 668 metrekare arsa alanına sahip. Peki Gül İnşaat Seyrantepe projesinde neler var?

Gül İnşaat Seyrantepe projesi nerede?

750 daire ve 12 dükkan olarak hayata geçirilen Gül İnşaat Seyrantepe projesinin detayları bugün netleşti. Peki, Gül İnşaat Seyrantepe projesi nerede?

Gül İnşaat Seyrantepe projesinin detayları belli oldu!

Gül İnşaat Seyrantepe projesinde 750 daire ve 12 dükkan olacak. Gül İnşaat Seyrantepe projesi 655 milyon TL'ye mal olacak...

Gül İnşaat Gaziosmanpaşa projesi için ön talep topluyor!

Gül İnşaat, Gaziosmanpaşa'da 55 bin metrekarelik alanda inşa edeceği proje için ön talep topluyor. Kentsel dönüşüm kapsamında geliştirilen proje, Gaziosmanpaşa Galeri Caddesi üzerinde bulunuyor.

11. Mahalle Beylikdüzü! Gül İnşaat'ın yeni projesi!

11. Mahalle Beylikdüzü'nde Gül İnşaat imzasını taşıyor. 11. Mahalle Evleri Beylikdüzü projesinde ev fiyatları 345 bin lira ile 850 bin lira arasında değişiklik gösteriyor...

Gül İnşaat 11'inci Mahalle fiyat listesi!

Gül İnşaat 11'inci Mahalle fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. 28 bin 918 metrekarelik alanda inşa edilen projede konut, ofis ve dükkanlar yer alıyor.

Gül İnşaat Beylikdüzü 11'nci Mahalle'de 345 bin TL'ye!

Yatırım yaptığı her bölgede, yarattığı katma değerle adeta doğal bir kentsel dönüşüm başlatan Gül İnşaat bu defa da Beylikdüzü’nün 11’inci mahallesini hayata geçiriyor…

Gül İnşaat seyrantepe teklifi Haberi

Gül İnşaat seyrantepe teklifi


Emlak Konut'un Seyrantepe'deki arazisi için yapılan ihalede en yüksek teklifi 1.3 milyar liralık satış geliri ile Gül İnşaat verdi. Şirketin bu rakama ulaşmak için projesini metrekaresi 15.7 bin liradan satması gerekecek.

Emlak konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İstanbul Seyrantepe'de bulunan Türk Telekom Arena'nın yanındaki 36.7 dönümlük arazisi için rekor teklif aldı. Gayrimenkul sektörünün önde gelen 26 firmasının yarıştığı ihalede en yüksek teklifi 1 milyar 300 milyon liralık toplam satış geliri ile Gül İnşaat Proje ve Gül İnşaat iş ortaklığı verdi. Ortaklık, bu gelir üzerinden emlak Konut GYO'ya yüzde 49'a denk gelen 637 milyon lira ödeyecek. 


Ortaya çıkan fiyat, Seyrantepe'deki konut fiyatlarını ikiye katlayacak. 3 parselden oluşan Seyrantepe arazisi toplam 36.7 dönümlük alana sahip. Emsale esas inşaat alanı olarak 82 bin 687...