Güray İnşaat Nidya Tower lokasyon 

Güray İnşaat Nidya Tower lokasyon 

Toplam 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birimden meydana gelen Nidya Tower projesi Güray İnşaat imzasıyla Esenyurt'ta inşa ediliyor. İşte Nidya Tower Esenyurt satışta 2017...

King Dizayn Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

King Dizayn Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Güray Kurtuluş tarafından kuruldu.

Güray Gayrimenkul'den Esenyurt'a yeni otel!

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş, Esenyurt Koza Mahallesi'nde hayata geçireceği otel yatırımı için düğmeye bastı.

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı! 

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi Beyoğlu'nda 30 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Hgc Ticaret İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Hgc Ticaret İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Esenler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Güray Egemen   Çakmak tarafından kuruldu. 

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Güray Dozman tarafından kuruldu.

Özgürer İnşaat Yapı Malzemeleri Nakliyat Metal Limited Şirketi kuruldu!

Özgürer İnşaat Yapı Malzemeleri Nakliyat Metal Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Güray Özden tarafından kuruldu. 

İmza Harita Mühendislik İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmza Harita Mühendislik İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu’nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Nazem Doğan ve Güray Balpınar ortaklığında kuruldu. 

Nidya Tower Esenyurt satışta 2017!

Toplam 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birimden meydana gelen Nidya Tower projesi Güray İnşaat imzasıyla Esenyurt'ta inşa ediliyor. İşte Nidya Tower Esenyurt satışta 2017...

Nidya Tower'da ön satışlar başladı!

Güray Group tarafından hayata geçirilen Nidya Tower'da ön satışlar başladı. Nidya Tower Sheraton Otel projesinin 2019 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Güray İnşaat Sheraton Residence satılık!

Sheraton Residence projesi Güray İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir Esenyurt bölgesinde hayata geçirildi. Projede daire, ofis ve dükkanlara yer veriliyor...

Güray İnşaat Sheraton Residence iletişim!

Güray İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Sheraton Residence projesi 422 adet daire, 11 adet ofis ve 68 adet dükkandan meydana geliyor. Güray İnşaat Sheraton Residence iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Bahçeşehir Sheraton Rezidans teslimleri!

Sheraton Rezidans projesi İstanbul Bahçeşehir'de Güray İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede 1+0'dan 3+1'e kadar daire tipleri bulunuyor...

Sheraton Residence Bahçeşehir satılık daire!

Sheraton Residence projesi konut, ofis ve dükkanlardan oluşuyor. Güray İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul Bahçeşehir'de yükselecek...

Güray İnşaat Nidya Tower lokasyon  Haberi

Güray İnşaat Nidya Tower lokasyon 

Nidya Tower projesi Güray İnşaat imzasıyla İstanbul Esenyurt'ta, Akbatı AVM'nin yanında inşa ediliyor. Proje 7 bin 428 metrekare alana sahip. 

Toplam 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birimden meydana gelen Nidya Tower projesi kaliteli ve seçkin yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanıyor.

45 katlı tek blok şeklinde yükselen Nidya Tower'ta 5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonu da yer alıyor. 

Nidya Tower Esenyurt satışta 2017!

Nidya Tower projesinde satışlar başladı.  Yüzde 15 peşinatla daire sahibi olunabilen Esenyurt Nidya Tower projesinde 48 ay taksitli ödemeler yapılabiliyor. 

Nidya Tower Evleri sosyal alanlar;

Fitness Sauna Yüzme havuzu Kapalı otopark  Güvenlik

Nidya Tower nerede?

3. Havalimanı'na 23 kilometre  Atatürk Havalimanı'na 27 kilometre  Metro'ya 3 dakika Akbatı AVM'ye yürüme mesafesinde 

Adres: Koza Mah.1638 Sk.M Blok No:4 

Tel: 0212 980 0 980

Web: http://www.nidyatower.com/

Pınar DOĞAN...