Güray İnşaat Sheraton Residence teslim tarihi

Güray İnşaat Sheraton Residence teslim tarihi

Satışların başladığı Esenyurt Nidya Tower projesinde 2 yıl kira garantisi sağlanıyor. Projede 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor. İşte Nidya Tower Sheraton teslim tarihi...

Güray İnşaat Sheraton Residence iletişim!

Güray İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Sheraton Residence projesi 422 adet daire, 11 adet ofis ve 68 adet dükkandan meydana geliyor. Güray İnşaat Sheraton Residence iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

King Dizayn Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

King Dizayn Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Güray Kurtuluş tarafından kuruldu.

Güray Gayrimenkul'den Esenyurt'a yeni otel!

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş, Esenyurt Koza Mahallesi'nde hayata geçireceği otel yatırımı için düğmeye bastı.

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı! 

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi Beyoğlu'nda 30 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Hgc Ticaret İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Hgc Ticaret İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Esenler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Güray Egemen   Çakmak tarafından kuruldu. 

Canovate Group, 7.İnşaat ve Konut Konferansı’na katıldı!

7.İnşaat ve Konut Konferansı geçtiğimiz günlerde Sheraton Grand Ataşehir'de gerçekleştirildi. Canovate Group da bu konferansa katıldı

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Güray Dozman tarafından kuruldu.

Hasanoğlu 7'nci İnşaat ve Konut Konferansı'na katıldı!

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 Salı günü Sheraton Grand Ataşehir’de düzenlenen 7. İnşaat ve Konut Konferansı’na katıldı.

Hasanoğlu Şirketler Grubu 7'nci İnşaat ve Konut Konferansı'nda yerini alacak!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de düzenlenecek olan 7. İnşaat ve Konut Konferansı’nda sektörün liderleri ve basın mensupları ile buluşacak. 

7. İnşaat ve Konut Konferansı 15 Ocak’ta!

İnşaat ve Konut Konferansı bu yıl 7'nci kez gerçekleşecek. İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de düzenlenecek. 

İnşaat ve Konut Konferansı 15 Ocak'ta!

İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de kapılarını açıyor...

Özgürer İnşaat Yapı Malzemeleri Nakliyat Metal Limited Şirketi kuruldu!

Özgürer İnşaat Yapı Malzemeleri Nakliyat Metal Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Güray Özden tarafından kuruldu. 

İmza Harita Mühendislik İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmza Harita Mühendislik İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu’nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Nazem Doğan ve Güray Balpınar ortaklığında kuruldu. 

Nidya Tower Esenyurt satışta 2017!

Toplam 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birimden meydana gelen Nidya Tower projesi Güray İnşaat imzasıyla Esenyurt'ta inşa ediliyor. İşte Nidya Tower Esenyurt satışta 2017...

Güray İnşaat Sheraton Residence teslim tarihi Haberi

Güray İnşaat Sheraton Residence teslim tarihi

5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonunun yer aldığı Nidya Tower  projesi 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. 

Güray Group tarafından hayata geçirilen Nidya Tower projesinde 229 rezidans, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor.

Satışların başladığı Esenyurt Nidya Tower projesi  kaliteli ve seçkin yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanıyor.

Yüzde 15 peşinatla daire sahibi olunabilen Nidya Tower projesinde 2 yıl kira garantisi sağlanıyor. Ayrıca projede 48 ay taksitli ödemeler yapılabiliyor. 

Nidya Tower Evleri sosyal alanlar;
 

Fitness Sauna Yüzme havuzu Kapalı otopark  Güvenlik


Nidya Tower nerede?
 

3. Havalimanı'na 23 kilometre  Atatürk Havalimanı'na 27 kilometre  Metro'ya 3 dakika Akbatı AVM'ye yürüme mesafesinde 
 


 


Nidya Tower Sheraton teslim tarihi!

Nidya Tower Sheraton teslim tarihi 2019 yılı Aralık ayı olarak belirtiliyor. 7 bin 428 metrekare alanda yükselen  Nidya Tower  Esenyurt...