idealist gyo gayrimenkulleri

idealist gyo gayrimenkulleri

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İdealist Kent 2. Etap Evleri'nde yer alan 11 adet villanın 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

İdealist GYO çıkarılmış sermayesini 50 milyon TL'ye artırdı!

İdealist GYO, 10 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin, 40 milyon TL artırılarak 50 milyon TL'ye çıkarılmasına ilişkin olarak hazırlanmış olan izahnamenin onaylanması talebiyle SPK'ya başvuru yapıldı. 

İdealist GYO 2021 yılı ilk çeyrek faaliyet raporu!

İdealist GYO'nun 1 Ocak 2021 ile 31 Mart 2021 dönemine ait sorumluluk beyanı, faaliyet raporu ve finansal raporu yayınlandı. 

İdealist GYO'nun fon kullanım raporu yayınlandı!

İdealist GYO'nun 10 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin 50 milyon TL'ye çıkarılması sonucunda elde edilecek 40 milyon TL brüt fonun kullanımına ilişkin Yönetim Kurulu Raporu yayınlandı. 

İdealist GYO'nun çıkarılmış sermayesi 50 milyon TL'ye yükseltilecek!

İdealist GYO'nun 50 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 10 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 40 milyon TL nakit olarak yüzde 400 oranında artırılarak 50 milyon TL'ye çıkarılmasına karar verildi. 

İdealist GYO İdealist Cadde Koru projesi değerleme raporu!

İdealist GYO'nun İstanbul ili, Şile ilçesi, Çavuş mahallesi'nde bulunan İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi değerleme raporu yayınlandı.

İdealist GYO'nun üst yönetiminde değişiklik!

İdealist GYO tarafından Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Mustafa Ekşi, Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Mehmet Akif Ekşi, İhale ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Muhammed Ali Demirci görevine getirildi.

Esengül Özge Özsoy, İdealist GYO Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi oldu!

İdealist GYO tarafından Esengül Özge Özsoy'un Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atanmasına ve Finans Müdürü olarak da görev yapmasına, Yatırımcı İlişkileri Bölüm Üyeliği'ne Pınar Orak'ın atanmasına karar verildi.

İdealist GYO 2021 yılı için bağımsız denetim şirketini seçiyor!

İdealist GYO, 2021 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için Karar Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.'nin bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilmesine karar verildi. 

İdealist GYO 2020 yılı faaliyet raporu!

İdealist GYO'nun 1 Ocak 2020 - 31 Aralık 2020 dönemine ait sorumluluk beyanını, faaliyet raporunu ve finansal raporunu yayınladı.  

İdealist GYO 2021 yılı için gayrimenkul değerleme şirketlerini seçti!

İdealist GYO'nun 2021 yılı için değerleme şirketinin Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak belirlenmesine, ‘'Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile ‘'Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'' firmalarına değerleme yaptırılmasına karar verildi. 

İdealist GYO Ümraniye'deki gayrimenkulünü 2.1 milyon TL'ye sattı!

İdealist GYO, Ümraniye'deki arsasında bulunan 21 numaralı daire niteliğindeki gayrimenkulleri 2 milyon 178 bin 217 TL'ye sattı. 

İdealist GYO'nun 2020 yılı 3. çeyrek faaliyet raporu!

İdealist GYO'nun 1 Ocak 2020 - 30 Eylül 2020 ara dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı...

İdealist GYO Ümraniye'deki gayrimenkullerini 3.9 milyon TL'ye sattı!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, F22D24C1D Pafta, 106 Parselde kayıtlı 92/65171 Arsa Paylı daire niteliğindeki gayrimenkulleri 24 Eylül 2020 tarihi itibarı ile 3 milyon 960 bin 396 TL'ye satıldı. 

idealist gyo gayrimenkulleri Haberi

idealist gyo gayrimenkulleri

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2017 yılı sol sonu gayrimenkul portföyü değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.


İdealist GYO portföyünde yer alan İdealist Kent 2. Etap Evleri'nde yer alan 11 adet villanın 2017 yıl sonu değerleme raporu, Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'ye yaptırıldı. 

İdealist GYO'nun KAP açıklaması:
Sermaye Piyasası Kurulu'nun (III-48.1) Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin 34/g maddesi uyarınca, şirket portföyünde yer alan gayrimenkullerin 2017 Yılsonu Değerleme Raporu Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'ne yaptırılmıştır. İlgili değerleme raporu açıklamamız ekinde ve şirketimiz web sitesinde (www.idealistgyo.com) bulunmaktadır.   

  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Değerleme raporu için