İnegöl belediyesi Mart ayı toplantısı

İnegöl belediyesi Mart ayı toplantısı

İnegöl'de 29 gündem, 9 takrir olmak üzere tüm maddeler karara bağlandı. Başkan Aktaş Gümrük Binası ile ilgili, "Gümrük Müdürlüğüne yeni bina yapılacak, hemen yanında da TIR parkı olacak" dedi.

Yabancı konut yatırımcısının Alanya'ya ilgisi arttı!

Alanya Belediyesi Mart Ayı Meclisi toplantısında, 'Kent Estetiği Kurulu' kurulmasına karar verildi. Adasa Yapı Denetim Firması Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Aycan Fenercioğlu toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “ Müteahhitlerin oluşturduğu konutlar yabancılara cazip geliyor." dedi...

İnegöl'deki 10 metruk bina yıkıldı!

Bursa’da İnegöl Belediyesi tarafından tehlikeli binaların yıkım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda 10 metruk binanın yıkımı tamamlandı.

İnegöl'deki 2 metruk bina yıkıldı!

Bursa İnegöl Belediyesi'nce Orhaniye ve kırsal Hilmiye Mahallesi'nde bulunan 2 metruk binanın yıkımı tamamlandı.

Bursa Alanyurt'ta kaçak yapılar yıkılıyor!

Bursa İnegöl Belediyesi tarafından kaçak yapılarla mücadelelere devam ediliyor. Alanyurt bölgesinde ve organize sanayi bölgesinde yıkım çalışmaları tamamlandı.

İnegöl'de yıkımlar devam ediyor!

Bursa İnegöl Belediyesi, ihtiyaç duyulan bölgelerde kamulaştırma ve yıkım çalışmalarını devam ettiriyor. İlçenin, Sinanbey ve Kemalpaşa mahallelerinde çeşitli binalar yıkıldı.  

İnegöl'de yıkımlar başladı!

Bursa İnegöl Belediyesi, daha yaşanabilir ve modern bir kent oluşturmak için bölgelerde kamulaştırma ve yıkım çalışmaları devam ediyor. Sinanbey Mahallesi ve Kemalpaşa Mahallesi'nde yıkımlar yapıldı.

İnegöl'de e-belediye uygulaması ile emlak beyanı yapılabilecek!

İnegöl Belediyesi, e-belediye uygulaması ile vatandaşların kolay bir şekilde emlâk beyanında bulunmalarını sağlayacak. 

İzmit'teki Telekom eski binası kamulaştırılacak mı?

İzmit Belediyesi Mart dönemi meclis toplantısında Kuruçeşme’de Telekom’un boş olan binasının kamulaştırılıp yerine katlı otopark yapılmasıyla ilgili madde görüşüldü.

Esenler Belediye Meclisi 5 Mart'ta toplanıyor!

Esenler Belediyesi Mart ayı meclis toplantılarının ilk oturumu, 5 Mart 2018 tarihinde Esenler Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında yapılacak.

İnegöl’e modern meydan!

İnegöl Belediyesi’nin modern ve estetik bir görünüme sahip şekilde yeniden düzenlediği Fatih Cami karşısındaki meydan, törenle açıldı.

Çekmeköy Belediyesi Mart ayı meclisi tamamlandı!

Çekmeköy Belediyesi Mart Meclisi Çekmeköy Belediyesi Meclis salonunda 6-9 Mart tarihlerinde gerçekleşen oturumlarla tamamlandı.

Osmangazi Belediye Meclisi'nde Soğanlı Dönüşüm Projesi konuşuldu!

Osmangazi Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi de masaya yatırıldı.

Antalya Belediye Meclisi'nde imar görüşüldü!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti. Toplantıda, Kaş'ın imar planıyla birlikte 136 gündem maddesi görüşüldü.

İnegöl belediyesi Mart ayı toplantısı

İnegöl belediyesi Mart ayı toplantısı İnegöl belediyesi Mart ayı toplantısı

Meclis gündemine takrir madde olarak eklenen İnegöl yeni Gümrük Binası yeri ile alakalı bilgi veren Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Yeni Gümrük Binası için önerilen yerde 1/1000 ölçekli plan değişikliğinin uygulanması gerekiyor. Şu an Konut dışı kentsel çalışma alanı gözüküyor. Gümrük Müdürlüğüne yeni bina yapılacak, hemen yanında da TIR parkı olacak. Yer hazineye ait, planın uygulanması için karar alacağız" dedi. Madde oybirliği ile kabul edildi. ALKOLLÜ MEKÂNLARIN YERİ DEĞİŞECEK 

Gündemde yer alan alkollü mekânların yer seçimi konusunda bilgilendirme yapan Başkan Aktaş, "Benim dönemden önceki meclislerde iyi niyetlerle Ankara ve Osmanbey Caddeleri alkollü mekân açmak isteyenlerle alakalı hedef gösterilmiş caddelerdi. Şehir içindeki alkollü mekânlarla alakalı vuku bulan olaylardan dolayı vatandaşlardan ciddi şikâyetler geldi. Bununla alakalı konu komisyona havale edildi. Alkollü mekânların Cerrah veya...