29 / 01 / 2023

Inİstanbul gala ne zaman teslim edilecek

Inİstanbul gala ne zaman teslim edilecek

Inİstanbul Gala Konutları ulaşım bilgileri kapsamında proje, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında bulunuyor. Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşeceği projenin satış süreci devam ediyor.

İş GYO Inİstanbul Gala ev fiyatları!

İş GYO Inİstanbul Gala ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. E-5'e ve metrobüse 1 kilometre uzaklıkta inşa edilen projede aylık 2 bin 100 TL taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Topkapı Inİstanbul Gala ödemeleri!

Topkapı Inİstanbul Gala ödemeleri kapsamında 30 ay 0 faiz avantajı sunuluyor. Teslimlerin 2 yıl sonra gerçekleşeceği proje E-5'e ve metrobüse 1 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.

Nef Inİstanbul Gala daire fiyatları!

Nef Inİstanbul Gala daire fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanan projede 30 ay vade farksız taksit seçeneğiyle konut sahibi olunabiliyor.

Inİstanbul Gala Rezidans ödeme planı!

Inİstanbul Gala Rezidans ödeme planı kapsamında 2 bin 100 TL taksitlerle konut sahibi olunabiliyor. Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakika uzaklıkta inşa edilen proje 788 adet üniteden meydana geliyor.

İş GYO Inİstanbul Gala ödemeleri!

İş GYO Inİstanbul Gala ödemeleri 30 ay vade farksız taksit fırsatı ile yapılabiliyor. E-5'e ve metrobüse 1 kilometre uzaklıkta bulunan projede teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Topkapı Inİstanbul Gala satılık ev!

Topkapı Inİstanbul Gala satılık ev fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. E-5'e ve metrobüse 1 kilometre uzaklıkta inşa edilen proje eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Inİstanbul Gala Davutpaşa satış ofisi telefon!

İş GYO ve Nef imzası ile yükselen Inİstanbul Gala Davutpaşa satış ofisi telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen projede lansmana özel kampanyalar devam ediyor.

Topkapı Inİstanbul Gala konut fiyatları!

Topkapı Inİstanbul Gala konut fiyatları kat ve planlarına göre farklılık gösteriyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yükselen projede teslimler 2018 yılında gerçekleşecek.

Inİstanbul Gala Konutları nerede?

Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Inİstanbul Gala İş GYO ve Nef ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje 411 bin 941 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Peki Inİstanbul Gala Konutları nerede?

Topkapı Inİstanbul Gala daire fiyatları!

Topkapı Inİstanbul Gala daire fiyatları metrekarelerine bağlı olarak değişiyor. Teslimlerin 2018 yılında gerçekleşmesi planlanan projede 2 bin 100 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

İş GYO İnistanbul Gala Topkapı fiyat!

İş GYO İnistanbul Gala Topkapı fiyat listesi kapsamında konut fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 peşin ödemeler ile daire sahibi olunabilen projede satışlar devam ediyor.

Inİstanbul Gala fiyatlar!

Inİstanbul Gala fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Yenikapı İskelesi'ne 5 kilometre uzaklıkta hayata geçirilen projede 2 bin 100 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Davutpaşa İnİstanbul Gala nerede?

İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen İnİstanbul Gala'da daire teslimlerinin 3 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 80 dönümlük arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Davutpaşa İnİstanbul Gala nerede?

Davutpaşa Inİstanbul Gala fiyat!

Davutpaşa Inİstanbul Gala fiyat listesi kapsamında lansmana özel fırsatlar sunuluyor. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen proje 470 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor.

Davutpaşa Inİstanbul Gala Rezidans!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje konum bilgisine göre Yenikapı İskelesi'ne 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Davutpaşa Inİstanbul Gala Rezidans Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükseliyor.

Inİstanbul Gala Rezidans teslimleri ne zaman?

Lokasyon bilgisi kapsamında Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 788 adet ticari ünite yer alıyor. Peki Inİstanbul Gala Rezidans teslimleri ne zaman?

Inİstanbul Gala Konutları ne zaman teslim?

Toplam 788 adet daireden meydana gelen Inİstanbul Gala Konutları 'nda 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Peki Inİstanbul Gala Konutları ne zaman teslim?

Inİstanbul Gala Evleri fiyatları ne kadar?

788 adet daireden meydana gelen Topkapı Inİstanbul Gala Evleri 'nde daire fiyatları dairelerin alan büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Peki Inİstanbul Gala Evleri fiyatları ne kadar?

Inİstanbul Gala projesi ne zaman teslim?

İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen Inİstanbul Gala ev fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Peki Inİstanbul Gala projesi ne zaman teslim edilecek?

Nef Inİstanbul Gala Rezidans satış ofisi telefon!

Konum bilgisi kapsamında Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre kadar uzaklıkta bulunan projede 788 adet ticari ünite bulunuyor. Nef Inİstanbul Gala Rezidans satış ofisi telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi.

Inİstanbul Gala Nef satılık!

Lokasyon bilgisine göre Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre kadar uzaklıkta bulunan projede 788 adet ticari ünite bulunuyor. Inİstanbul Gala Nef satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Topkapı Inİstanbul Gala Evleri teslim tarihi!

İş GYO ve Nef ortaklığında hayata geçirilen Inİstanbul Gala Evleri'nde daire alanlarının 48 metrekareden başlangıç gösteriyor. Peki Topkapı Inİstanbul Gala Evleri teslim tarihi ne zaman?

Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyatları!

Daire alanlarının 48 metrekareden başlangıç gösterdiği projede toplam 788 adet ticari ünite yer alıyor. Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyatları 320 bin TL' den başlangıç gösteriyor.

Davutpaşa Inİstanbul Gala ulaşım bilgileri!

Toplam 788 adet ticari üniteden meydana gelen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Davutpaşa Inİstanbul Gala ulaşım bilgileri kapsamında Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre kadar uzaklıkta bulunuyor.

Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyat!

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında inşa edilen projede 788 adet ticari ünite bulunuyor. Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyat listesi kapsamında daireler 320 bin TL'den başlıyor.

Inİstanbul Gala İş GYO Nef nerede?

Toplam 788 adet ticari ünitenin bulunduğu Inİstanbul Gala projesinde dairelerin alanları 48 metrekareden başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin teslimleri 2017 yılı olarak planlanıyor. Peki Inİstanbul Gala İş GYO Nef nerede?

Nef Inİstanbul Gala Topkapı iletişim!

Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükselen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılk gösteriyor. Nef Inİstanbul Gala Topkapı iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi.

Inİstanbul gala ne zaman teslim edilecek Haberi

Inİstanbul gala ne zaman teslim edilecek

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef işbirliğinde hayata geçirilen Inİstanbul Gala Residence'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel 30 ay vade farksız taksitlendiriliyor. 


Inİstanbul Gala Konutları ulaşım bilgilerine göre projenin Eski Topkapı Şişecam fabrikası arsa alanı üzerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Toplamda 788 tane üniteden oluşan projede dairelerin büyüklükleri 48 ile 308 metrekare arasında değişiyor. 


Topkapı Inİstanbul Gala'da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Projede yüzde 1 peşin ödemelerde, kalan kısmın yüzde 25'i teslimde ödeniyor, yüzde 75'i ise banka kredisiyle vadelendiriliyor.


Teslim tarihi 2017 yılı Aralık ayı olarak belirlenen Inİstanbul Gala Residence'de yüzme havuzu, oyun alanları, güvenlik, kapalı otopark, sinema, mescit, kreş, basketbol sahası, asansör gibi sosyal yaşam alanları mevcut.


Inİstanbul Gala Konutları ulaşım!

Nef İş GYO Inİstanbul Gala Evleri metrobüse 1 kilometre,...