İş GYO kredi derecelendirme

İş GYO kredi derecelendirme

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

İş GYO'dan kredi derecelendirme sözleşme açıklaması!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş dün KAP'ta kredi derecelendirme sözleşmesinin yenilenmesi hakkında açıklama yayınladı. Sözleşmenin 2 yıl olduğu bildirildi.

İş GYO ile Saha Kurumsal kredi derecelendirme sözleşmesi imzaladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi ile bugün kredi derecelendirme sözleşmesi imzaladı.

İş GYO Saha Kurumsal Kredi Derecelendirme ile çalışacak!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Saha Kurumsa Kredi Derecelendirme ile çalışacak.

İş GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA, kısa vadeli A1+!

İş GYO'nun "yatırım yapılabilir" kategori içerisinde değerlendirerek Uzun Vadeli (Ulusal) Notu (TR) AA, Kısa Vadeli (Ulusal) Notu (TR) A1+, görünümlerini ise "Stabil" olarak teyit edildi.

İş GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA, kısa vadeli A1+!

İş GYO'nun "yatırım yapılabilir" kategori içerisinde değerlendirerek Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) AA, Kısa Vadeli Ulusal Notu (TR) A1+, görünümlerini ise "Stabil" olarak teyit edildi...

İş GYO'dan kredi derecelendirme notu açıklaması!

SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri, İş GYO'nun Uzun Vadeli Ulusal Notunu (TR) AA, Kısa Vadeli Ulusal Notunu (TR) A1+, görünümlerini ise "Stabil" olarak teyit etti.

İş GYO kredi bildirisini yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada kredi bildirisini yayınladı.

İş GYO kredi kullanımı bildirisini yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada İş GYO kredi kullanımı bildirisini yayınladı.

İş GYO, 120 milyon TL kredi kullandı!

İş GYO geliştirmekte olduğu projelerin finansmanında kullanılmak için İş Bankası'ndan 4 yıl vadeli, 120 milyon TL tutarında nakdi kredi kullandı.

İş GYO ve Nef’in projelerinde yüzde 0,70’lik faiz fırsatı!

İş GYO ve Nef, GYODER’in başlattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına, ortak ve ayrı yürüttükleri üç proje ile dahil oldu. Kampanya kapsamında İş GYO ve Nef’in projelerinde Ağustos ayı içinde 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulacak.

İş GYO Inİstanbul Lokal ödeme tablosu!

Toplam 17 bin 944 üzerine yayılan projede teslimler 2017 yılı sonunda yapılması planlanıyor. İş GYO Inİstanbul Lokal ödeme tablosu kapsamında kredi ile ödemede yüzde 10 indirim uygulanıyor.

İş GYO kredi derecelendirme notunu açıkladı!

İş GYO yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirildi.Uzun Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) AA, Kısa Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirlendi.

Kartal Manzara Adalar İş GYO fiyatları!

Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılının Nisan ayında gerçekleşecek. Projede banka kredisi ve firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor. İşte Kartal Manzara Adalar İş GYO fiyatları..

İŞ GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı. İş GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

İş GYO Maslak ofis binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO İstanbul Maslak Ofis Binası Değerleme Raporu değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Ege Perla değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO A.Ş. İstanbul Ege Perla değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO kredi derecelendirme Haberi

İş GYO kredi derecelendirme

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kredi derecelendirme şirketi ile sözleşme imzalanması hakkında açıklama yaptı.

İş GYO Yönetim Kurulu'nun konuya ilişkin alınan kararı doğrultusunda, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. (SAHA) ile 24 Mayıs 2019 tarihinde kredi derecelendirme sözleşmesi imzalandı. İki derecelendirme dönemini kapsayan sözleşme 24 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak. 

İş GYO'nun KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzun konuya ilişkin alınan kararı doğrultusunda, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. (SAHA) ile 24.05.2019 tarihinde kredi derecelendirme sözleşmesi imzalanmış olup, iki derecelendirme dönemini kapsayan sözleşme 24.05.2021 tarihine kadar...