10 / 08 / 2022

istanbul panorama konut fiyatları

istanbul panorama konut fiyatları

Bağcılar İstanbul Panorama konut fiyatları 340 bin TL'den başlıyor. Pearl İnşaat tarafından hayata geçirilen projede konutların yanı sıra 19 adet ticari birime de yer veriliyor...

Colorist Panorama konut projesi!

Colorist Panorama konut projesi fiyatları 230 bin TL'den başlıyor. 77 adet villa daireden meydana gelen projede lansman öncesinde talep toplanıyor...

İstanbul Panorama Evleri'nde 0,98 faiz ve peşinde yüzde 15 indirim fırsatı!

İstanbul’un merkezinde prestijli bir hayatın sunulduğu İstanbul Panorama Evleri'nde 120 ay 0,98 faiz fırsatı ile ev sahibi olmak mümkün..

İstanbul 1. Konut Kurultayı başladı!

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kağıthane'deki Osmanlı Arşivi Kongre Salonu'nda düzenlenen İstanbul 1. Konut Kurultayı'nda açıklamalar yaptı.

İstanbul Panorama Evleri'nde teslimler Aralık 2019'da!

Pearl İnşaat imzası ile hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde 60 ay faizsiz taksit imkanı sunuluyor. Projede dairelerin 2019 Aralık'ta teslim edilmesi planlanıyor..

İstanbul Panorama Evleri ödeme planı!

İstanbul Panorama Evleri ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Pearl İnşaat imzasını taşıyan proje 3 bloktan meydana geliyor. 

İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı sunuluyor. Projede fiyatlar 382 bin TL'den başlıyor..

İstanbul Panorama Evleri satış ofisi!

İstanbul Panorama Evleri satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul'da Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada yükselen projede 498 daire ve 19 bağımsız ticari ünite mevcut.

İstanbul Panorama Evleri fiyat listesi!

Pearl İnşaat imzası ile inşa edilen İstanbul Panorama Evleri'nde peşinde indirim avantajı sunuluyor..

İstanbul'da konut fiyatlarının en çok arttığı ilçeler!

Son bir yılda Türkiye genelinde fiyatların yüzde 11,5 oranında arttığını ifade edenRE/MAX Türkiye Yönetim Kurulu Danışmanı Gökhan Karahan, Aynı dönemde İstanbul’daki satılık konut fiyatlarında görülen artışın yüzde 8,1 ile sınırlı kaldığına dikkat çekti...

İstanbul Panorama Evleri'nde teslimler 2019'da!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada yükselen İstanbul Panorama Evleri'nde fiyatlar 382 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...

İstanbul'un konut kalitesi TOKİ ile yükseliyor!

AK Parti Avcılar 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un konut kalitesinin TOKİ ile yükseldiğini söyledi.

İstanbul Panorama Evleri'nde 382 bin TL'ye!

Bağcılar-Güngören ve Esenler’in kesiştiği noktada konumlandırılan İstanbul Panorama Evleri'nde fiyatlar 382 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

İstanbul Panorama Evleri ödeme koşulları!

İstanbul Panorama Evleri ödeme koşulları haberimizde yer alıyor. Pearl İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 498 daire ve 19 bağımsız ticari üniteden oluşuyor. 

istanbul panorama konut fiyatları Haberi

istanbul panorama konut fiyatları

Pearl İnşaat tarafından 25 ve 33 katlı üç blok olarak planlanan İstanbul Panorama Evleri projesi toplam 498 daireden meydana geliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunuyor. 
 

Konutların yanı sıra 19 adet ticari birime de yer verilen proje "İstanbul'a birde bu Panorama'dan bakın" sloganıyla basına tanıtılıyor. istanbul Panorama Evleri'nde dairelerin büyüklüğü 68.66 metrekareden başlıyor ve 154.92 metrekareye kadar çıkıyor.
 
Peşin ödemelerde yüzde 8 indirim sağlanan İstanbul Panorama Evleri konum olarak; Güngören Hastanesi ve Bağcılar Devlet Hastanesi'nin arasında yer alıyor. 
 

İstanbul Panorama Evleri'nde;
 
Alışveriş Caddesi
Spor salonu
Kapalı yüzme havuzu
Sauna
Hamam
Süs havuzları
Yürüyüş parkurları olanakları da olacak. 
 

Bağcılar İstanbul Panorama konut fiyatları!
 
1+1 daire fiyatları 340 bin TL...