İstanbulda elektrik kesintileri

İstanbulda elektrik kesintileri

İstanbul’un Ataşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Kadıköy, Sarıyer ve Zeytinburnu ilçelerinde, bugün elektrik kesintisi yapılacak. İşte Bedaş'tan yapılan açıklama...

İstanbul'da elektrik kesintisi 6 Şubat 2016!

Tuzla, Kadıköy, Sultanbeyli, Ümraniye ve Sancaktepe'nin bazı mahallelerine 6 Şubat'ta elektrik verilemeyecek. Peki elektrik kesintisi hangi mahallelerde yaşanacak?

İstanbul elektrik kesintisi 22 Nisan!

İstanbul 'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelere, yatırım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın ve 22 Nisan'da elektrik verilmeyecek.

Vatandaşa müjdeli haber! Elektrikte yeni düzenleme!

Sıcak hava ve kuraklık sebebiyle meskenlerde artan elektrik tüketim talebinin üretimden fazla olmasında dolayı sık sık elektrik kesintileri yaşanmaya başladı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) vatandaşın bu mağduriyetini gidermek için yeni bir düzenlemeye gidiyor.

Kripto paralara bir yasak da İran'dan!

İran'da yaşanan sık elektrik kesintileri nedeniyle kripto para madenciliği 4 ay süreliğine yasaklandı. 

Kış aylarında jeneratör satışı yüzde 100 artıyor!

Kış aylarında soğuk hava ve şiddetli rüzgâr nedeniyle Türkiye’nin birçok bölgesinde yaşanan elektrik kesintileri artıyor. Hayatı durma noktasına getiren elektrik kesintileri ile birlikte elektrikli eşyalar bozuluyor, d

Kış aylarında jeneratör satışları yüzde 100 artıyor!

Kış aylarında soğuk hava ve şiddetli rüzgâr nedeniyle Türkiye’nin birçok bölgesinde yaşanan elektrik kesintileri artıyor. Jeneratöre en çok ihtiyaç duyulan kış dönemlerinde portatif jeneratör satışları da yüzde 100 oranında artış gösterebiliyor.

GoldMaster yeni ürünü ile acil aydınlatma sağlıyor!

Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, LED grubundaki yeni ürünü, ‘Acil Durum Kitli T8 LED Tüp’ ile elektrik kesintileri boyunca 1 saat 30 dakikaya kadar acil aydınlatma sağlıyor.

Antalya ve ilçelerinde elektrik kesintisi!

Antalya'nın Alanya, Elmalı, Serik, Kumluca, Demre , Muratpaşa ve Kepez ilçeleri başta olmak üzere birçok ilçesinde 27-31 Temmuz tarihleri arasında bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri uygulanacak.

Beylikdüzü'nde elektrik kesintileri tarih olacak!

Beylikdüzü’nde elektrik sıkıntısı kalmayacak. İlçenin yerel çözümleri için uzun ve kalıcı planlamalar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) ile bir araya geldi...

Ev pili bu yıl satışa çıkacak!

ABD’li Tesla Motors şirketinin CEO’su Elon Musk, geliştirdikleri güneş enerjisiyle çalışacak pillerin elektrik kesintileri sırasında devreye girebileceğini ve depoladığı elektriğin jenaratör gibi çalışabileceğini söyledi.

Kocaeli'de 3 saatlik elektrik kesintisi!

Türkiye genelinde geçen hafta yaşanan ve sanayi kuruluşlarında üretimi durduran elektrik kesintisinin ardından dün Kocaeli’nin bazı bölgelerinde yine TEİAŞ kaynaklı olduğu belirtilen elektrik kesintileri meydana geldi.

Gelir vergisi beyanname ve ödeme süresi yeniden uzatıldı!

Maliye Bakanlığı, elektrik kesintileri nedeniyle 2014 yılına ait yıllık gelir vergisi beyannamelerinin verilme ve birinci taksit ödeme süresini 2 Nisan'a kadar uzattı..

İstanbul'da 9 saatlik elektrik kesintisi 24 Mart 2015!

İstanbul'un bazı ilçelerinde yaın 9 saati bulan elektrik kesintileri yaşanacak. Ataşehir, Beykoz, Maltepe, Sancaktepe ve Şile'de bazı mahallelere yarın elektrik verilemeyeceği bildirildi.

3 bin firmanın yer aldığı Beylikdüzü'nde elektrik yok!

Son dönemde daha da sık meydana gelen elektrik kesintileri sanayiciyi isyan ettirdi. Yaklaşık 3 bin firmanın yer aldığı Beylikdüzü ve Esenyurt’ta yılbaşından bu yana hemen her gün elektrik kesiliyor.

Kumluca'da elektrik kesintileri azalacak!

Kumluca'da yaşanan elektrik kesintilerinin, gelecekte yaşanacak kesintilere çözüm için yapıldığı bildirildi. Öztürk, bu durumun düzeltilmesi için ilçe genelinde çalışmalar yürütüldüğünü belirtti.

İstanbulda elektrik kesintileri Haberi

İstanbulda elektrik kesintileri

Avrupa Yakası’nda 6 ilçede elektrik kesilecek


BEDAŞ’ın açıklamasına göre; Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Sarıyer ve Zeytinburnu ilçelerinin bazı bölgelerinde bugün, elektrik kesintisi yaşanacak.


Bahçelievler’deki bakım onarım çalışması dolayısıyla, 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kocasinan Merkez Mahallesi, Erguvan ve Koçyiğitler sokakları, Mimar Sinan Caddesi’nde elektrik olmayacak.


Beşiktaş’taki bakım onarım çalışması nedeniyle, 08.30 ile 11.30 saatleri arasında Akat Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, Kaçar, Fenerli Hristo, Tepecik Yolu ve Altay sokakları, 10.00 ile 12.30 saatleri arasında Akat Mahallesi,Sedef, Irmak, Meşe, Kiraz, Kardelen ve Eren sokaklarına, Cumhuriyet ve Zeytinoğlu caddelerine,  11.00 ile 13.30 saatleri arasında Akat Mahallesi, Necati Cumalı Sokak, 12.00 ile 14.30 saatleri arasında Akat Mahallesi, Prof. Dr. Kaya Çilingiroğlu ve Cebeci caddelerine enerji verilemeyecek.


Beyoğlu’ndaki yatırım çalışması sebebiyle 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi, Cumhuriyet...