Johnsonville kasabası

Johnsonville kasabası

ABD'nin Connecticut eyaletinde yer alan Johnsonville kasabası, 800 bin dolar açılış fiyatıyla çıkarıldığı açık artırmada 1.9 milyon dolara satıldı. Kasabayı satın alan kişinin 30 gün içinde bölgenin resmi sahibi olacağı kaydedildi.

Yeni Zelanda'da dev kasaba 7,5 milyon dolara satılıyor!

Yeni Zelanda'da 2006 yılında yapımı tamamlanan Vahşi Batı kasabası 7,5 milyon dolara satılıyor. Kasabada bir tahta şerif ofisi, sinema salonu olarak ikiye katlanan bir adliye binası ve hatta lisanslı bir salon bulunuyor.

Bu kasabaya taşınanlar yaşadı! 

İtalya'nın güneyi uzun zamandır göç almıyor. Teora kasabası terk edilme noktasına gelince devlet yeni bir teşvik programı başlattı. Buna göre kasabaya ailesiyle taşınanların kirası ödenecek.

İtalyan kasabası çocuğuyla gelenin kirasını ödeyecek!

İtalya'da birçok küçük köy ve kasabanın uyguladığı '1 Avro'ya ev' projesi devam ediyor. Bölgeyi yazlıkçılardan korumak isteyen Teora kasabası, çocuğu olan ve üç yıl ikamet sözü veren ailelerin kirasını karşılayacak...

Bu kasabaya taşınana ev bedava!

İtalya'nın güneyinde bulunan Cammarata kasabası bölgedeki diğer pek çok yerleşim gibi azalan nüfus sorunuyla karşı karşıya. Kasabanın yok olmasını önlemek için Cammarata'ya taşınacak herkese bedelsiz bir şekilde ev verilecek....

Babacan Kavaklı projesi geliyor! Yeni proje!

Babacan Holding Beylikdüzü Kavaklı'da sahil kasabası inşa etmek için kolları sıvadı. Projede konutlar, yeme-içme alanları, otel, yaşlılar için sosyal alanları ve bakımevi yer alacak...

İtalya'da bir kasaba daha 1 euroya ev satıyor!

İtalya'da "1 euroya ev" kervanı olan yerleşim yeri sayısı güç geçtikçe yükseliyor. Sicilya adasında bulunan Bivona kasabası terk edilen evler 1 euroya satılıyor.

İtalyan kasabası her şeyi satılığa çıkarmıştı, olay 'PR çalışması' çıktı!

İtalya'da birkaç kasabada başlatılan ‘1 euroya ev’ projelerindeki çıtayı bir adım yukarı taşıyarak bütün kasabayı satılığa çıkaran Esino Lario’nun ‘halkla ilişkiler dümeni' çevirdiği tespit edildi.

Babacan Holding'ten Kavaklı'ya sahil kasabası!

2019 yılı için hedeflerini büyüten, arazi değerleme ve satın alma, projelendirme, üretim, satış ve pazarlama, kentsel dönüşüm, kiralama yönetim alanları, turizm ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren Babacan Holding gayrimenkul ve inşaat sektörüne 450 milyon TL'lik yatırım yapacak.

Düşler Vadisi Riva'da lansman fiyatları son gün 15 Ocak!

Beykoz'un sahil kasabası Riva'da hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva'da lansman fiyatları son gün 15 Ocak. Projede daire fiyatları 1 milyon 69 bin TL'den başlıyor...

Niğde Çukurkuyu Kasabası'ndaki tarihi alan TBMM gündeminde!

Niğde'nin Çukurkuyu Kasabası'nda bulunan tarihi bir alana yönelik çalışmalar meclis gündemine taşındı. CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

Nevşehir Defterdarlığı'ndan 3 milyon TL'ye satılık arsa!

Nevşehir Defterdarlığı, Nevşehir Merkez ilçesine bağlı Uçhisar Kasabası'ndaki arsayı ihale ile satıyor. İhale 22 Mart'ta gerçekleşecek...

Bu kasabadaki evlerin metrekaresi tam 25 bin dolar!

Apple, Facebook ve bir çok teknoloji devinin yer aldığı Palo Alto'ya komşu olan Sunnyvale Kasabası'ndaki evlerin fiyatları dudak uçuklatıyor.

Afyonkarahisar'da 13 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Afyonkarahisar Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Demirçevre (İnaz) Köyü ve Erkmen Kasabası'nda yer alan 2 arsa ihale ile satılıyor..

Johnsonville kasabası

Johnsonville kasabası Johnsonville kasabası

ABD'nin Connecticut eyaletinde yer alan Johnsonville kasabası, 800 bin dolar açılış fiyatıyla çıkarıldığı açık artırmada 1.9 milyon dolara satıldı. Kasabayı satın alan kişinin 30 gün içinde bölgenin resmi sahibi olacağı kaydedildi. Hayalet kasaba 19'uncu yüzyılın izlerini taşıyor. 250 bin metre kare alana kurulu ve uzun zamandır kimsenin yaşamadığı kasaba, Amerika'daki ilk yerleşim yerlerinden biri olarak biliniyor.


Sabah...