ka golf belek

ka golf belek

İstanbul'da Ulus Maksimum Evler ve Halkalı Ka Green gibi konut projelerine imza atan Kayı Gayrımenkul, şimdi de Antalya Belek'te, Golf klüplerinin yanı başında inşasına başlanan Ka Golf Belek projesini yatırımcıların ve golf tutkunlarının beğenisine sunuy

Titanic Hotels, Turkish Airlines World Golf Cup 2016 sponsoru!

Titanic Golf Club’ta Yapılacak Büyük Final ile Golf’ün Devleri Titanic Deluxe Belek’te Buluşacak...

Titanic Hotels'den Belek'e yeni golf oteli!

Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, " Belek’te golf temalı otel projemiz var. Üst segment golf hedef kitlesine hitap edecek yeni golf oteli projemiz için çalışmalarımız devam ediyor. " dedi.

Ahmet Ağaoğlu: Avrupa'nın en modern Golf tesisini yapmak istiyoruz!

Golf Federasyonu başkanı Ahmet Ağaoğlu, "5 yıl önce bugün Belek'te geldiğimiz noktayı kimse hayal edemiyordu. Karadeniz Bölgesi içinde hayal olmamalı" dedi.

Gloria Golf Resort en iyi 250 otel arasına girdi!

ANTALYA Belek’te bulunan Gloria Golf Resort Gloria Serenty Resort ve Gloria Verde Resort, Touristik Union International (TUI) tarafından müşteri değerlendirmesine göre dünadaki en iyi 250 otel arasına girdi.

Regnum Carya Golf & SPA Resort üst yönetimi görevden alındı!

Antalya Belek’te 15-16 Kasım’da G20 zirvesinin yapılacağı Regnum Carya Golf & SPA Resort’ta genel müdür dahil 8’i üst düzeydeki yönetici, 20 kişinin işine son verildi.

Öztürk Grubu, Belek'te 2'nci otelini inşa edecek!

Turizm sektöründe başarı kazanan Öztürk Grubu, Belek'te 5 yıldızlı Regnum markalı ikinci otelini inşa edecek. Sentido Zeynep Golf&Spa'yı Yenigün İnşaat'tan satın alan Özturk Grubu'nun hedefi yerine yeni otel yapmak.

Ali Şafak Öztürk: G-20 Belek'in markasını artıracak!

Carya Turizm Yatırımları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Şafak Öztürk, futbol ve golf turizminin yanı sıra bu yıl kasım ayında Belek turizm merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan G-20 Zirvesi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ab Ka Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ab Ka Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Elif Yılmaz İşçi, Haydar Murat Yılmaz tarafından 1 milyon 600 bin TL'lik sermaye ile 18 Mart'ta kuruldu.

Sanat Halı, 2014 ürünlerini tanıttı!

Sanat Halı, Kaya Palazzo Golf Resort Otel Belek’te 2014 ürünlerini tanıttı. Toplam 700 bayinin katıldığı toplantıda söz alan Sanat Halı Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kaplan, ürünlerinin müşterilerden büyük ilgi gördüğünü ifade etti...

Donald Trump 20 milyon dolara golf kulübü satın aldı!

ABD'li ünlü emlak girişimcisi Donald Trump,1 milyon metrekarenin üzerinde alana yayılmış bir golf kulübü satın aldı. Yerel medya, gayrimenkulün değerinin 15 - 20 milyon dolar civarında olduğunu yazdı...

Golden Golf Mimarlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Golf Mimarlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Tavalla, Hossein Tavala tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 4 Şubat'ta Kağıthane, Gürsel Mahallesi'nde kuruldu.

Cen-Ka İnşaat Turizm Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Cen-Ka İnşaat Turizm Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Mehmet Acar, Perihan Acar tarafından 5 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık 2013 tarihinde Esenyurt'ta kuruldu

Bodrum Belediye meclisi golf tesisi imar değişikliğini kabul etti!

Bodrum Belediye meclisi; Muğla Barosu' nun, çevrecilerin ve köylülerin bölgedeki su kaynaklarını kurutacağı gerekçesiyle karşı çıktığı golf tesisi yatırımı ile ilgili imar değişikliğini kabul etti...

ka golf belek

ka golf belek ka golf belek

Akdeniz'in mavi bayraklı göz alıcı sahillerine yürüme mesafesinde ve büyük golf klüplerinin merkezinde oluşu ile yoğun ilgi gören Ka Golf Belek, farklı tipte ve büyüklükteki 110 villa ve apart daireden oluşuyor. Özellikle başlangıçta projede yer alanlar açısından karlı bir yatırım olarak görülen Ka Golf Belek hem yerli hem de yabancı yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ka Golf Belek projesi hem golf turizmi hem de yabancı yatırımcıların ilgisi ile gelişen Belek bölgesinde çevredeki tek "apart ve villa kompleksi" olarak yer alıyor. Ka Golf Belek, kullanım kolaylığı sağlayan mimari tasarımı ve konsepte uygun olarak tasarlanan peyzaj düzenlemesinin yanı sıra, teslim sonrası sunduğu kiralama hizmeti, bahçe bakımı, özel güvenlik, özel peyzaj düzenlemesi gibi hizmetleri ile de farklı bir alternatif sunuyor....