Ka Golf Belek`te 218 bin euroya

Ka Golf Belek`te 218 bin euroya

İstanbul'da Ulus Maksimum Evler ve Halkalı Ka Green gibi konut projelerine imza atan Kayı Gayrımenkul, şimdi de Antalya Belek'te, Golf klüplerinin yanı başında inşasına başlanan Ka Golf Belek projesini yatırımcıların ve golf tutkunlarının beğenisine sunuyAkdeniz'in mavi bayraklı göz alıcı sahillerine yürüme mesafesinde ve büyük golf klüplerinin merkezinde oluşu ile yoğun ilgi gören Ka Golf Belek, farklı tipte ve büyüklükteki 110 villa ve apart daireden oluşuyor. Özellikle başlangıçta projede yer alanlar açısından karlı bir yatırım olarak görülen Ka Golf Belek hem yerli hem de yabancı yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ka Golf Belek projesi hem golf turizmi hem de yabancı yatırımcıların ilgisi ile gelişen Belek bölgesinde çevredeki tek "apart ve villa kompleksi" olarak yer alıyor. Ka Golf Belek, kullanım kolaylığı sağlayan mimari tasarımı ve konsepte uygun olarak tasarlanan peyzaj düzenlemesinin yanı sıra, teslim sonrası sunduğu kiralama hizmeti, bahçe bakımı, özel güvenlik, özel peyzaj düzenlemesi gibi hizmetleri ile de farklı bir alternatif sunuyor.

Satışlarına başlanan ve büyük ilgi gören Ka Golf Belek projesinde Ağustos 2008'de teslimi planlanan villaların fiyat aralığı 218.000 Euro -226.000 Euro arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile farklı alternatifler sunan ve fiyat aralığı 78.000 - 163.000 Euro arasında değişen apart dairelerin ise Kasım 2008'de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

www.ka-golfbelek.com

Ka Golf Satış Ofisi (Antalya): 0242 725 40 47