04 / 07 / 2022

kanz türkiye fabrika

kanz türkiye fabrika

Alman bebek ve çocuk giyim markası Kanz, Türkiye'de mobilya sektörüne de giriş yaptı. Bu amaçla Besh Mobilya ile lisans anlaşması yapan Alman markanın şimdiden bayilik sistemi ile Türkiye'nin 81 noktasına ulaştığı açıklandı.

Türkiye'deki fabrikasını kapatan Honda elektrikli araçlar için Çin'de fabrika kuruyor

Japon otomotiv üreticisi Honda, Türkiye'de 24 yıl süren üretim macerasını geçen sene sonlandırıp Gebze'deki fabrikasını kapatmaya karar vermişti. Honda, üreteceği yeni nesil elektrikli araçlar için Çin'de fabrika kurmaya karar verdi. İşte detaylar...

Bayburt'a 300 milyon dolarlık reaktör yatırımı! Türkiye'de ilk kez kurulacak

Türkiye'de ilk kez Bayburt'a şarj istasyonu reaktörü fabrikası kurulacak. İlk etapta 250-300 kişiye istihdam sağlaması planlanan fabrika dünyadaki tüm şarj istasyonlarına reaktör üretecek.

Türkiye'deki gayrimenkul sorunu fabrikalara sıçradı!

Türkiye'de yaşanan gayrimenkul sorunu fabrikalara da sıçradı. Fabrika bulamayan bazı yatırımcıların arsa alıp fabrika kurmayı hedefliyor.

Katar Türkiye'deki yatırımlarını hızlandırıyor!

Katar, Türkiye'deki yatırımlarını hızlandırıyor. Fabrika ve şirket alımlarını hızlandıran Katar, Türkiye'de birçok gayrimenkulün ve projenin de sahibi. Peki onlar neler?

Hafele Türkiye, konut sektörüne yön veriyor!

Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun'un beş yıl içinde Almanya'yı geride bırakıp lider olma hedefi var. Sevdası, Türkiye'de fabrika kurmak. Geliştirdiği konseptin bu hedefe ulaşmasında belirleyici olacağına inanıyor...

Türkiye Otomobili’nin fabrika inşaatında son durum ne?

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) yerli otomobilinin üretileceği fabrika inşaatında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. TOGG tarafından yapılan açıklamada inşaatta şu ana kadar 100 bin metreküp kazı yapıldığı, 9 bin 400 zemin güçlendirme kolonu üretildiği ve 46 bin ton çimento kullanı

Türkiye'nin Otomobili fabrikası 'ÇED olumlu' raporunu aldı!

TOGG tarafından çalışmaları devam ettirilen Türkiye'nin Otomobili yatırımı için Bursa'nın Gemlik ilçesinde yapılacak olan fabrika inşaatına ÇED olumlu raporu verildi...

Legrand Türkiye'den 5.5 milyon Euro’luk yeni fabrika!

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için ürün ve sistemler üreten Fransız devi Legrand Grup, Türkiye’de bulunan yatırımlarına devam ediyor. dönemdeki ekonomik dalgalanmalara rağmen yeni İnform fabrikasını 5.5 milyon Euro’luk bir bütçeyle hayata geçiren Legrand, Türkiye’deki yatırımını artırma hedef

Volkswagen'den Türkiye açıklaması: Süreç askıda, alternatif yer bakmıyoruz!

Türkiye'de fabrika açma planlarını askıya aldığını açıklayan Volkswagen'den süreçle ilgili olarak yeni bir açıklama daha geldi. Volkswagen üst yöneticilerinden Tostmann, sürecin askıda olduğunu ve yatırım için bir yer arayışı içerisinde olmadıklarını belirtti.

Volkswagen Türkiye yatırımını erteledi iddiası!

Otomotiv dedi Volkswagen’ın Türkiye’de yeni fabrika kurma kararını ertelediği iddia edildi.

Yabancı yatırımcıdan Türkiye'ye iki yeni fabrika geliyor!

Yeşim Tekstil, Nike için Orta Doğu ve Avrupa’nın tek üretim merkezini Ağrı’da kuracak. Amerikan spor markası Skechers da, Türkiye’de ilk üretim tesisi için kolları sıvadı.

VW'den Türkiye'ye dev fabrika yatırımı!

Geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gelip Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmelerde bulunan VW CEO’su Herbert Diess yeni fabrika için kararını verdi. 2 milyar euro yatırımla kurulacak fabrika üretime 2022’de başlayacak.

Türkiye'nin ilk silah OSB'sinde fabrikalar yükseliyor!

Arsa tahsislerinin devam ettiği Kırıkkale'deki Türkiye'nin ilk Silah İhtisas OSB'sinde fabrika blokları yükselmeye başladı.

kanz türkiye fabrika Haberi

kanz türkiye fabrika

Alman bebek ve çocuk giyim markası Kanz, Türkiye'de mobilya sektörüne de giriş yaptı. Bu amaçla Besh Mobilya ile lisans anlaşması yapan Alman markanın şimdiden bayilik sistemi ile Türkiye'nin 81 noktasına ulaştığı açıklandı.


GELECEK YIL AÇILACAK


Faaliyetleri hakkında bilgi veren Besh Mobilya Başkan Yardımcısı Harun Hekimoğlu, mobilyalarına yurtdışından da talep gelmesi üzerine Düzce'deki fabrikalarını genişletme kararı aldıklarını söyledi. Yeni tesis 2015'te devreye alınacak.


HEDEFİ 150 MİLYON LİRA


Talebe yetişemediklerini de vurgulayan Hekimoğlu, yeni tesis açılana kadar bayilik vermeyeceklerini belirtti. Hekimoğlu hedefinin 5 yıl içinde yatak hariç yıllık cirosu 150 milyon lira olan bir şirket olduğunu ifade etti.


UYKU MERKEZLERİ KURACAK


Kanz Mobilya, Türkiye’nin farklı noktalarında uyku merkezleri de kurmak istiyor. Şirket, 2015 yılında yatak, nevresim takımları, uyku setleri gibi uykuya bağlı ürünlerin satılacağı mağazalar açacak ve...