Kayaşehir Adım İstanbul nerede

Kayaşehir Adım İstanbul nerede

726 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Adım İstanbul projesi 615 konut ve 120 ticari üniteden meydana geliyor. İşte Adım İstanbul projesi fiyat listesi 2017...

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor . İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Residence'de daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi!

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi 2018 yılı Ocak ayı olarak belirlendi. 24 ay vade farksız taksit yapılabilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları!

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen projenin 2018 yılının başında teslim edilmesi planlanıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında peşin alımlarda indirim imkanı sağlanıyor. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede 615 daire ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul ödeme planı!

Adım İstanbul ödeme planı kapsamında lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Konutların 2018 yılının başında teslim edileceği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim!

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim için 0212 924 16 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul adres!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığıyla yükselen projede daireler 2+1 'den 5+1 'e kadar değişiyor. Kayaşehir Adım İstanbul adres bilgileri kapsamında Evvel İstanbul'a yakın konumda bulunuyor.

Kayaşehir Adım İstanbul fiyatları!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığıyla yükselen projede 615 adet daire ve 120 adet ticari birim bulunuyor. Kayaşehir Adım İstanbul fiyatları 406 bin 800 TL'den başlangıç gösteriyor.

Kayaşehir Adım İstanbul satılık ev!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede peşinatta yüzde 10 indirim sağlanıyor. Kayaşehir Adım İstanbul satılık ev tipleri 2+1'den 5+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Kayaşehir Adım İstanbul satılık daire!

615 adet daire ve 120 adet ticari birimden oluşacak olan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek. Kayaşehir Adım İstanbul satılık daire teslimleri 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul satış fiyatları!

Toplam 16 bin 463 metrekare alana yayılacak proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek. Kayaşehir Adım İstanbul satış fiyatları 406 bin 800 TL' den başlıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme koşulları!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan Adım İstanbul projesitoplam 16 bin 463 metrekare alana yayılıyor. Kayaşehir Adım İstanbul ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satılık daireler!

Adım İstanbul Kayaşehir satılık 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 615 konut ve 120 dükkanın bulunduğu Adım İstanbul Kayaşehir projesinde dairelerin teslimleri Ocak 2018 yılında yapılıyor...

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafınan Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da fiyatlar 696 bin TL'den başlangıç gösteriyor.. 

Kayaşehir Adım İstanbul ev fiyatları!

Kayaşehir Adım İstanbul ev fiyatları 650 bin TL'den başlıyor. Proje 726 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor...

Adım İstanbul fiyatları 2017!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesinde fiyatlar 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme kampanyası!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. Projede daire fiyatları 650 bin TL'den başlıyor...

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi!

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor. İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığıyla inşa edilmekte olan Adım İstanbul'da yüzde 5 peşinat yanı sıra cazip ödeme olanakları sunuluyor...

Adım İstanbul güncel daire fiyatları!

İstanbul, Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul güncel daire fiyatları 625 bin TL'den başlıyor. Projede 20 yıla varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul Emlak Konut kampanyası!

Arsa alanı 16 bin 423 metrekare olan Adım İstanbul projesi İstanbul Başakşehir'e bağlı Kayaşehir bölgesinde konumlandırılıyor. İşte Adım İstanbul Emlak Konut kampanyası...

Kayaşehir Adım İstanbul'da 20 yıl vade kampanyası!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde yükselen Adım İstanbul projesi, 20 yıla kadar taksit imkanı sunuyor. Kayaşehir Adım İstanbul'da 20 yıl vade kampanyası detayları...

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatları 2+1 dairelerde 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Evleri projesinde 36 ay sıfır faiz taksit seçeneği sunuluyor...

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor . İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Adım İstanbul Başakşehir iletişim!

İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilen proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Adım İstanbul Başakşehir iletişim bilgilerine göre telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Evleri ödeme koşulları!

Adım İstanbul Evleri ödeme koşulları kapsamında 24 ay sıfır faiz avantajı yer alıyor. Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesi Ocak 2018 yılında teslim edilecek...

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat listesi 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Residence Kayaşehir projesinde daire teslimleri Ocak 2018 yılında yapılıyor...

Kayaşehir Adım İstanbul nerede

Kayaşehir Adım İstanbul nerede Kayaşehir Adım İstanbul nerede

Toplam 615 konut ve 120 ticari üniteden meydana gelen Adım İstanbul projesi 16 bin 423 metrekare arsa alanında İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor.

726 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde 2+1'den 5+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor. 

Adım İstanbul projesi fiyat listesi 2017!

2 oda 1 salon daireler 650 bin TL ile 742 bin TL 

3 oda 1 salon daireler 828 bin TL ile 1 milyon 80 bin TL

4 oda 1 salon daireler 946 bin TL ile 1 milyon 182 bin TL arasında değişiyor. 

Dubleks daireler;

4 oda 1 salon dubleks daireler 1 milyon 158 bin TL ile 1 milyon 182 bin TL

5 oda 1 salon dubleks daireler ise 1 milyon 579 bin TL ile 2 milyon 691 bin TL arasında değişiyor.

Başakşehir Adım...